نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: معرفی و قدردانی از کاربران ممتاز

پیش فرض معرفی و قدردانی از کاربران ممتاز

بسیار خوشحالم که اعلام کنم کاربر گرامی ghlobe لقب ApplyAbroad Guru رو دریافت کردند.

این لقب فقط به معدود کاربرانی داده میشه که در فروم بسیار فعال و کارا بوده اند. علاوه بر تعداد ارسال و امتیازهای چشمگیر ایشون در مدت نسبتا کوتاهی، سایر مدیران سایت هم معتقد هستند که ایشون بسیار مطلع و منطقی بوده و با پاسخهای ریز و دقیق اما توام با آرامش و احترامشون، کمک بسیار شایانی به کاربران کرده اند.

من هم شخصا از تلاش ایشون ممنونم و امیدوارم که همانطور که دست یاری برای موفقیت دیگران دراز کردند، خودشون هم همیشه در زندگی موفق باشند.
    لطفا قوانین فروم رو بخونید و با رعایت اونها در بهبود کیفیت فروم سهیم باشید.

پیش فرض پاسخ : معرفی و قدردانی از کاربران ممتاز

بسیار خوشحالم که اعلام کنم کاربر گرامی Sunrise لقب ApplyAbroad Guru را دریافت کردند.

این لقب فقط به معدود کاربرانی داده میشه که در فروم بسیار فعال و کارا بوده اند. ایشون از کاربران با سابقه و فعال سایت هستند. مدیران سایت معتقد هستند که ایشون متین و باشخصیت و فوق العاده مهربان و سخاوتمند در ارائه اطلاعاتشون بوده و دقیق و با حوصله به کاربران پاسخ میدند.

من هم به نوبه خودم از زحمات ایشون بسیار سپاسگزارم و آرزوی موفقیتهای پیاپی براشون دارم.

بسیار خوشحالم که اعلام کنم کاربر گرامی marjanmohajer لقب ApplyAbroad Guru را دریافت کردند.

این لقب فقط به معدود کاربرانی داده میشه که در فروم بسیار فعال و کارا بوده اند. ایشون از کاربران با سابقه و فعال سایت هستند. مدیران سایت معتقد هستند که ایشون با پاسخهای سریع و دقیقشون کمک بزرگی در فروم هستند.

ضمن تشکر فراوان از ایشون، امیدوارم که همچنان شاهد فعالیت ایشون در فروم و موفقیت روزافزونشون باشیم.

بسیار خوشحالم که اعلام کنم کاربر گرامی S03 لقب ApplyAbroad Guru را دریافت کردند.

این لقب فقط به معدود کاربرانی داده میشه که در فروم بسیار فعال و کارا بوده اند. مدیران سایت معتقد هستند که ایشون هم کاربر بسیار منطقی ,مودب، وبا اطلاعی هستند و هم در بحث راهنمایی کردن بچه ها حرفه ای عمل می کنن و همیشه گفته های متنشون رو سنجیده انتخاب می کنن.

ضمن تشکر فراوان از ایشون، امیدوارم که همچنان شاهد فعالیت ایشون در فروم و موفقیت روزافزونشون باشیم.

بسیار خوشحالم که اعلام کنم هومن عزیز houman1979 لقب ApplyAbroad Guru را دریافت کردند.

هومن عزیز یکی از معدود کاربران سایت هستند که این لقب را دریافت میکنند. به اعتقاد مدیران سایت فعالیت بی وقفه ایشون همواره بسیار مفید بوده، و اینکه در چند سال گذشته بیش از نیمی از پاسخگویی های انجمن انگلستان توسط ایشون انجام شده.

ضمن تشکر فراوان از ایشون، امیدوارم ایشون همواره موفق باشند، و در جمع دوستان سایت، به فعالیت و کمکشون به بقیه ادامه بدهند.

بسیار خوشحالم که اعلام کنم مهراد عزیز Mehrad لقب ApplyAbroad Guru را دریافت کردند.

مهراد عزیز یکی از معدود کاربران سایت هستند که این لقب را دریافت میکنند. به اعتقاد مدیران سایت پستهای ایشون پخته، مفید و قابل اعتماد و استناد هست. بخصوص در بخش آمریکا فعالیت ایشون عالی، گسترده و بدون هیچ چشم داشتی بوده.

مهراد عزیز همچنین از جمله کاربرانی هستند که در حفظ کیفیت فروم کمک بزرگی بوده و هستند.

ضمن تشکر فراوان از طرف تیم مدیریت از ایشون، امیدوارم همچنان از فعالیت و کمکشون بهرهمند بشیم.

سیار خوشحالم که اعلام کنم smonabav عزیز لقب ApplyAbroad Guru را دریافت کردند.

smonabav عزیز یکی از معدود کاربران سایت هستند که این لقب را دریافت میکنند. به اعتقاد مدیران سایت ایشون اطلاعات خوبی دارند، با حوصله به سوالات کاربران میپردازند و جوابهای کامل و مفید و قابل اعتمادی ارسال میکنند. فعالیت ایشون در تالارهای مختلف بخصوص در تالار آمریکا و درخواست مقاله مورد توجه و قدردانی مدیران میباشد.

ضمن تشکر فراوان از طرف تیم مدیریت از ایشون، امیدوارم همچنان از فعالیت و کمکشون بهرهمند بشیم

بسیار خوشحالم که اعلام کنم zini_zinparast عزیز لقب ApplyAbroad Guru را دریافت کردند.

zini_zinparast عزیز یکی از معدود کاربران سایت هستند که این لقب را دریافت میکنند. به اعتقاد مدیران سایت ایشون بسیار فعال هستند و هر تجربه جدیدی داشتند به طور مرتب در فروم اعلام کردند و پاسخ گویی شون حتی به ساده ترین و کوتاهترین سوالات گاهی اوقات گره های زمانی و مکانی زیادی رو باز میکنه. ایشون پاسخهای مستدل و معتبر میدهند و فعالیتشون بخصوص در انجمن کانادا قابل تقدیر هست.

ضمن تشکر فراوان از طرف تیم مدیریت از ایشون، امیدوارم همچنان از فعالیت و کمکشون بهرهمند بشیم

بسیار خوشحالم که اعلام کنم gbahrein عزیز لقب ApplyAbroad Guru را دریافت کردند.

gbahrein عزیز یکی از معدود کاربران سایت هستند که این لقب را دریافت میکنند. به اعتقاد مدیران سایت ایشون اطلاعات خوبی دارند و با صبر و حوصله و دقت به سوالات پاسخ میدهند. فعالیت گسترده ایشون در مراحل مختلف اپلای مفید و در گذر زمان ماندگار بوده. بخصوص فعال ایشون در انجمن کانادا و پذیرش قابل تقدیر هست.

بسیار خرسندم که اعلام کنم Tarkan78 عزیز لقب ApplyAbroad Guru را دریافت کردند.

Tarkan78 عزیز یکی از معدود کاربران سایت هستند که این لقب را دریافت میکنند. به اعتقاد مدیران سایت، ایشون اطلاعات خوبی دارند که با حوصله و بدون چشمداشت در اختیار سایر کاربران قرار میدهند. جوابهای کامل ، مفید و قابل اعتماد ایشون در تالارهای مختلف بخصوص در تالار مقاله و درخواست مقاله مورد توجه و قدردانی مدیران میباشد.
    ضمن قدردانی از طرف تیم مدیریت، امیدوارم کاربران سایت همچنان از فعالیت و کمک هاشون بهرهمند باشند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)