صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 46

موضوع: نحوه دریافت کارنامه کنکور

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Goethe Universität

پیش فرض نحوه دریافت کارنامه کنکور

سلام
    میشه راهنمایی کنید دقیقا ما باید به کجا نامه بدیم و چقدر هزینه به کدام حساب واریز کنیم تا کارنامه کنکور سراسری رو سنجش بفرسته دره خانه برای ارائه به سفارت؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    nilo0far آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نحوه دریافت کارنامه کنکور

نقل قول نوشته اصلی توسط irantaze نمایش پست ها
    سلام
    میشه راهنمایی کنید دقیقا ما باید به کجا نامه بدیم و چقدر هزینه به کدام حساب واریز کنیم تا کارنامه کنکور سراسری رو سنجش بفرسته دره خانه برای ارائه به سفارت؟
    فکر نکنم کارنامه رو بفرستن دم خونه! گواهی رتبه رو پست می کنند که معمولا 10 روز اینطورا طول می کشه. برای دریافت کارنامه (درصد ها و رتبه و اینا) باید برید خود سازمان سنجش، هزینه اش هم 1500 تومنه، شماره حساب رو هم اونجا به دیوار زدن، باید برید بانک ملی (همون جا سر ویلا بغل پل عابر یکی هست) پرداخت کنید. بعد می روید پیش یکی از همون کارشناس ها که اونجا هستند فیش رو بهشون می دید (کارت شناسایی هم همراهتون باشه) یه فرم می ده که پر کنید بعد همون موقع پرینت می گیره بهتون کارنامه رو می ده. (من اول رفتم پیششون و سال کنکورم رو گفتم و خانمه تو سیستم چک کرد ، اگه شماره داوطلبیتون هم یادتون باشه خوبه ولی لازم نیست، بعد کارت شناسایی چک کرد، رفتم پول رو ریختم به حساب همون موقع کارنامه رو داد!)
    تولستوی: همه می خواهند بشریت را عوض کنند، دریغا که هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Goethe Universität

مشکل اینه من تهران نیستم
    اصفهانم

nilo0far آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط irantaze نمایش پست ها
    مشکل اینه من تهران نیستم
    اصفهانم
    زنگ بزنید ببینید راه حلی هست یا نه. شاید فکر اینجور مواقع رو کرده باشند (شاید!!!!)
    تولستوی: همه می خواهند بشریت را عوض کنند، دریغا که هیچ کس در این اندیشه نیست که خود را عوض کند ...

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of IP Law - Beheshti Uni

میتونم بپرسم توی این کارنامه دقیقا چه مطالبی نوشته شده؟ تعداد شرکت کننده ها رو نوشتن که مثلا از بین چند نفر چندم شدیم؟

ممنون
    !What doesn't kill you, makes you stronger

nilo0far آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط goody_good نمایش پست ها
    میتونم بپرسم توی این کارنامه دقیقا چه مطالبی نوشته شده؟ تعداد شرکت کننده ها رو نوشتن که مثلا از بین چند نفر چندم شدیم؟

ممنون
    تو کارنامه رتبه و درصد ها و تراز رو نوشته. اونی که شما می گید رو تو گواهی رتبه می نویسن. هم رتبه کشور و تعداد کل شرکت کننده ها در کشور و هم رتبه منطقه و تعداد کل شرکت کننده ها تو اون منطقه رو تو این گواهی نوشته.

Member eden آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD , EE

میشه بفرمایین سفارت این مدرکو چیکار داره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of IP Law - Beheshti Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط nilo0far نمایش پست ها
    تو کارنامه رتبه و درصد ها و تراز رو نوشته. اونی که شما می گید رو تو گواهی رتبه می نویسن. هم رتبه کشور و تعداد کل شرکت کننده ها در کشور و هم رتبه منطقه و تعداد کل شرکت کننده ها تو اون منطقه رو تو این گواهی نوشته.
    ممنون از پاسخ شما.
    میتونم بپرسم که گواهی رتبه رو چطور باید درخواست کنیم؟ برای دو مقطع کارشناسی و ارشد... ضمن اینکه آیا این گواهی قابلیت ترجمه داره یا خیر؟
    !What doesn't kill you, makes you stronger

nilo0far آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط goody_good نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما.
    میتونم بپرسم که گواهی رتبه رو چطور باید درخواست کنیم؟ برای دو مقطع کارشناسی و ارشد... ضمن اینکه آیا این گواهی قابلیت ترجمه داره یا خیر؟
    خواهش می کنم. باید برید خود سازمان سنجش (خیابان ویلا، باید از در پشت برید، خیابان ویلا رو برید پایین، اولین کوچه سمت چپ رو برید تو وسطای کوچه هست تقریبا) بعد اونجا یه شماره حساب هست، باید پول رو واریز کنید به اون شماره، بانک ملی (یکی تو کریم خان بغل پل عابر هست، اینجا هم گفتن قیمتش شده 2300 تومان، شاید باز هم الان گرون تر شده باشه!) بعد یه فرم پر می کنید و با فیش بانک تحویل می دید، بعد تقریبا 10 روز گواهی رو با پست می فرستند دم خونه. در مورد ترجمه هم اینجا رو ببینید. نمونه گواهی رو هم یکی از دوستان اینجا گذاشتن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Goethe Universität

Post آموزش طرح درخواست دریافت کارنامه کنکور از سنجش (درخواست پستی)

با درود خدمت کاربران گرامی از مدیران درخواست دارم این موضوع رو مهم کنند چون خودم این دنبال این پاسخ گشتم و چیزی تو فروم پیدا نکردم
    دغدغه خیلی از دوستان که با استفاده از قبولی کنکور پذیرش میکنن اینه که چه مدرکی دال بر این موضوع ارائه کنن و از کجا تهیه کنند.
    خب ما باید یه نامه به سازمان سنجش ارسال کنیم با این مشخصات
    متن نامه:
    با سلام و احترام
    بدین وسیله از آن مقام ارجمند خواهشمند است دستور فرمایید گواهی قبولی کنکور در سال .... اینجانب صادر و در اسرع وقت به آدرس ارائه شده ارسال گردد لذا مشخصات کامل و آدرس دقیق پستی در این نامه درج شده است.
    پیشاپیش از توجه شما سپاسگذارم

در ادامه آدرس و مشخصاتتون رو درج کنید بعد مبلغ 2300 تومان به حساب شماره 748 به نام خزانه داری کل میریزید بانک ملی فیش رو ضمیمه نامه میکنید
    به صندوق پستی 4378-15875 به نام سازمان سنجش کل میفرستید.
    کارنامه براتون ارسال میشه.

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)