صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 46

موضوع: نحوه دریافت کارنامه کنکور

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

پیش فرض پاسخ : آموزش طرح درخواست دریافت کارنامه کنکور از سنجش (درخواست پستی)

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_eee_000 نمایش پست ها
    دوست عزیز بنده به فرمایش شما همین کارو کردم فیش رو هم 4 تومن ریختم که 1 وقت مشکلی پیش نیاد اما الان 3 هفته اس هنوز چیزی برام ارسال نکردن، مشکل از کجاست؟
    دوست عزیز هیچ وقت ندانسته پولی را به حساب نامعلوم نریزید هیچ وقت
    یکی میگه 2900تومان شده و ...
    من خودم نمیدونم ولی اگه یکی کامل میدونه یا لینکی داره بگه مارم راحت کنه

پیش فرض پاسخ : نحوه دریافت کارنامه کنکور

میتونید برید سازمان سنجش فرمی میدن پرکنید و درخواست بدید(2900 هزینشه) و اونجا بگید که حضوری میخواید تحویل بگیرید یا اینکه براتون پست بشه که اگه پست بشه شنیدم چون باپست عادی میفرستن 10روز طول میکشه من چون حضوری زده بودم فردای اونروز گرفتم
    به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل
    که گـر مـراد نیابم به قـدر وسع بکـوشم

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering / Tsinghua University

یعنی هیچ راهی نیس که من نرم تهران؟!!!!!! فقط واسه 1 درخواست ساده باید 15ساعت راه برم تا تهران؟!!
    عجب مملکتیه!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_eee_000 نمایش پست ها
    یعنی هیچ راهی نیس که من نرم تهران؟!!!!!! فقط واسه 1 درخواست ساده باید 15ساعت راه برم تا تهران؟!!
    عجب مملکتیه!!!
    غیر حضوری هم میشه
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...ht=#post857868

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam4312 نمایش پست ها
    ممنون
    همونطور که گفتم من این کارو 3 هفته پیش انجام دادم اما با توجه به مدت زمانی که این دوستمون صبر کردن و آخرم 1مشت غلط دریافت کردن مثل اینکه لازمه که خودم برم تهران!!!

Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : آموزش طرح درخواست دریافت کارنامه کنکور از سنجش (درخواست پستی)

دوستان عزیز امروز درست بعد 22 روز نامه من از سازمان سنجش رسید، خدارو شکر موردی هم نداره کامل هم رتبه ام شرح داده شده هم قبولیم در دانشگاه

پیشنهاد میکنم دوستان شهرستانی که حدودا 1 ماه وقت دارن واسه دریافت نامه، از این طریق اقدام کنن ایشالا که تو وقتشون صرفه جویی بشه
    با تشکر از دوست خوبم irantaze
    نقل قول نوشته اصلی توسط irantaze نمایش پست ها
    با درود خدمت کاربران گرامی از مدیران درخواست دارم این موضوع رو مهم کنند چون خودم این دنبال این پاسخ گشتم و چیزی تو فروم پیدا نکردم
    دغدغه خیلی از دوستان که با استفاده از قبولی کنکور پذیرش میکنن اینه که چه مدرکی دال بر این موضوع ارائه کنن و از کجا تهیه کنند.
    خب ما باید یه نامه به سازمان سنجش ارسال کنیم با این مشخصات
    متن نامه:
    با سلام و احترام
    بدین وسیله از آن مقام ارجمند خواهشمند است دستور فرمایید گواهی قبولی کنکور در سال .... اینجانب صادر و در اسرع وقت به آدرس ارائه شده ارسال گردد لذا مشخصات کامل و آدرس دقیق پستی در این نامه درج شده است.
    پیشاپیش از توجه شما سپاسگذارم

در ادامه آدرس و مشخصاتتون رو درج کنید بعد مبلغ 2300 تومان به حساب شماره 748 به نام خزانه داری کل میریزید بانک ملی فیش رو ضمیمه نامه میکنید
    به صندوق پستی 4378-15875 به نام سازمان سنجش کل میفرستید.
    کارنامه براتون ارسال میشه.

Member
    رشته و دانشگاه

از اونجایی که دوستان زیادی راجب این نامه در پیغام خصوصی سوال کردن من اسکن نامه رو میذارم که کمکی بشه به دوستان که ببینن اطلاعات توی نامه پاسخ گوی نیازشون هست یا نه
    در ضمن در جواب یکی از دوستان هم که پرسیده بود چقدر پول به حساب سنجش ریختم باید عرض کنم که من 4000 تومن ریختم که یک وقت اگر 500 تومن هم هزینه اش بیشتر شده بود پوشش داده بشه و مشکلی پیش نیاد، بقیه موارد رو همون طور که دوستم irantaze توضیح دادن انجام بدین

IMG_3466.jpg

زیادی نریزید 2900 هست

سلام بچه ها همگی خسته نباشید

می خواستم بدونم اونایی که دانشگاه آزاد خوندن، کجا باید کارنامه قبولیشونو برن بگیرن.
    من سال 82 کارشناسی مکانیک قبول شدم ، الان کارناممو میخوام باید برم سازمان سنجش یا سازمان مرکزی دانشگاه آزاد تو خیابان پاسداران؟
    در ضمن من از اصفهان هستم الان، اگه راهی داره که از همینجا اقدام کنم ممنون میشم بگین.

با تشکر از رفقا

سلام بچه ها همگی خسته نباشید

می خواستم بدونم اونایی که دانشگاه آزاد خوندن، کجا باید کارنامه قبولیشونو برن بگیرن.
    من سال 82 کارشناسی مکانیک قبول شدم ، الان کارناممو میخوام باید برم سازمان سنجش یا سازمان مرکزی دانشگاه آزاد تو خیابان پاسداران؟
    در ضمن من از اصفهان هستم الان، اگه راهی داره که از همینجا اقدام کنم ممنون میشم بگین.

با تشکر از رفقا

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)