صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 63 , از مجموع 63

موضوع: معرفی منابع دیداری و شنیداری برای آشنایی با زبان و فرهنگ قشر Intellectual آمریکا

Junior Member Sareh_T آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental Studies/UBC

پیش فرض پاسخ : معرفی منابع دیداری و شنیداری برای آشنایی با زبان و فرهنگ قشر Intellectual آمر

سلام دوستان
    من توی چند زمینه تجربیات خودم و منابعی که به من کمک کردند رو میگم امیدوارم به درد بقیه هم بخوره

اول: سریال: The Big Bang Theory

این سریال بین چند نفر آکادمیک و دانشگاهی اتفاق می افته و غیر از اصطلاحات روزمره خیلی اصطلاحات مربوط به درس و دانشگاه رو هم هم میشه یاد گرفت.

دوم: مستند: National Geographic, Discovery, BBC

این سه شبکه تهیه کننده فیلمهای مستند, غیر از کمک به تمرین listening در فضایی به مراتب کندتر(و در نتیجه ساده تر) از فیلم و سریال, میتوانند در یادگیری واژگان علمی و تخصصی که در متن های تافل و آیلتس هم (به دلیل تاپیکهای متعدد محیط زیستی و علمی) کاربرد بسیار دارند موثر باشند.

سوم: خبر

گوش کردن به پادکست های خبری France24, EuroNews, Aljazeera, CNN, و ... هم از نظر listening سرعتی و هم واژگان مطبوعاتی و گرامر پیشرفته کمک زیادی به من کردند.

البته من خیلی از این ها رو توی کلاس با معلم خصوصیم transcribe کردم و این مدلی ریز نکاتشون رو هم یاد میگرفتم. اما فکر میکنم صرف گوش دادنشون هم در دراز مدت مفید باشه.

موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی منابع دیداری و شنیداری برای آشنایی با زبان و فرهنگ قشر Intellectual آمر

دوستان من هم سایت coursera.org رو پیشنهاد می کنم حتما ببینید

Junior Member

www.eslpod.com
    check it out

صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567