صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 63

موضوع: معرفی منابع دیداری و شنیداری برای آشنایی با زبان و فرهنگ قشر Intellectual آمریکا

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : معرفی منابع دیداری و شنیداری برای آشنایی با زبان و فرهنگ قشر Intellectual آمر

مال Charlie Rose رو میتونید از شبکه ی Bloomberg هم دنبال کنید. هر چند لینکهایی که سپهر گذاشته راحت تره به نظر من. CBS رو نمیدونم از satellite میشه دید یا نه. تا حالا ندیدم من.
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Senior Member سپهر آواتار ها

پیش فرض پاسخ : معرفی منابع دیداری و شنیداری برای آشنایی با زبان و فرهنگ قشر Intellectual آمر

نقل قول نوشته اصلی توسط sysco نمایش پست ها
    از روی سایتش قابل داونلود نیستند نه؟ و فقط میشه live نگاه کرد؟
    من خودم روی Firefox یه پلاگین دارم که از طریق اون دانلود میکنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_mb نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون
    تاپیک جالبه ای!
    من این برنامه که فرمودید را سرچ کردم و از سایتش تکه از برنامه شان را دیدم و خیلی خوشم آمد! عالی بود!
    میشه بفرمایید این برنامه را به جز سایتش می تونیم از طریق دیگه هم ببینیم؟
    علاوه بر سایت توی YouTube هم هست ولی مثل اینکه فقط کلیپ هایی از برنامه را داره و نه گفتگو های کامل را.

طبق حرف pimi810 اگه به شبکه Bloomberg دسترسی دارید از اون کانال هم پخش میشه.

از سایت Hulu هم پخش میشه ولی برای دیدنش نیاز به IP آمریکا دارید.

60Minutes را هم من خودم دانلود میکنم ولی فکر کنم از سایتش قابل دسترسی باشه.
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering in UMZ

یه سری سریال ها هست که به شخصه می تونم بگم خیلی روی من تاثیرگذار بود از لحاظ آشنایی با فرهنگ و بینش نگاه کردن مردم آمریکا به دیگر افراد مثل chunk و friends with benefit و Glee و burn notice و البته اگر به برنامه های ماهواره ای دسترسی داشته باشین برنامه tonight with jay leno شبکه CNBC رو توصیه میکنم (من عاشق این برنامه ام ).

از فرمایشات دوستان لذت بردم.
    منم موافقم که فیلم و سریال شاید برای شروع خیلی مطلوب نباشه و این میزگرد ها خیلی مفید تر هستن. ولی من خودم با اینکه اصلا زیاد فیلمی نیستم (چه انگلیسی چه فارسی) اخیرا دارم سعی میکنم از این منابع هم استفاده کنم. چون خیلی به آشنایی با فرهنگ و رفتار ها هم کمک میکنه. فکر میکنم اکثر اون کسایی که میخوان در کشورهای انگلیسی زبان بمونن نیازه که علاوه بر زبان و فرهنگ افراد تحصیل کرده و فرهیخته با افراد معمولی هم آشنا بشن.
    امیدوارم روز به روز شاهد رشد این تاپیک باشیم

ApplyAbroad Champion

سلام دوستان

TED هم به نظر من خیلی جالبه. میتونید اسم افراد را سرچ کنید و سخنرانی های آن ها را مشاهده کنید. مثلا سخنرانی Bill Gates ، امکان دانلود هم هست.
    لطفا پست نامرتبط و خلاف مقررات را گزارش فرمایید.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

دوستان CNN چطوره؟ توصیه می کنید؟ نمیدونم چرا من خودم زیاد جلو شبکه های خبری دووم نمیارم....
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

درود بر دوستان
    چن روز پیش یه سری Audio book از یکی از دوستان گرقتم برای دنیا و آخرت مفیدن!سخنرانیهای brian tracy هست عنواناشو میزارم برخیاشو نمیدونم اندر کجاست پژوهیدن و یافتن با شماست (جهت اطلاع دوستانی که نمیشناسن تریسی از معروفترین آدمهای قرن حاضر هست در زمینه برنامه ریری، مدیریت و.... از کتابهای معروفش میشه به قوریاقه ات را قورت بده اشاره کرد که واقعا زندگی بسیاری رو متحول کرده همچنین بسیار رسا و فصیح صحبت میکنه)
    21_Ways_To_Get_The_Job_You_Want.rar
    Brian Tracy - 10 Keys to Personal Power
    Brian Tracy - 21 Ways to Stay In Love Forever
    Brian Tracy - Become an Outstanding Manager
    Brian Tracy - Effective Manager
    Brian Tracy - The Unbreakable Laws of Self-Confidence
    Brian Tracy - Become A Sales Superstar (AUDIO)!!#
    Brian Tracy - Goals (AUDIO)
    Brian Tracy - Negotiating Strategies And Tactics (AUDIO)
    Brian Tracy - How To Master Your Time - 6CDs (AUDIO)
    Brian Tracy-The Science Of Self Confidence
    Brian Tracy - Action Strategies For Personal Achievement (AUDIO)
    در اولین فرصت سعی میکنم لینکاشونو پیدا کنم
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

دوستان چیزی که دنبالش میگردید رو دقیقا اینجا پیدا میکنید و از این بهتر هم وجود نداره!(اعتماد به نفس اضافی پی آمد های گوش دادن به تریسی هست دوستان خورده نگیرند )
    لیمک کلاس های MIT هست، اکثر رشته ها کلاساش با ویدیو هست و تمام حواشیه درس lecture note ها، امتحانات و ....
    امیدوارم بدردتون بخوره برای بنده که خیلی مفید بود!دیگه لازم نیس فوایدشو ذکر کنم منتها دیگه Intellectualتر از این اساتید MIT خو خدا بیامرز انیشتینه
    پروژه آپلود پادکستهای
    امضا کنید اینجا رو لطفا

ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط studentz نمایش پست ها
    سلام دوستان

TED هم به نظر من خیلی جالبه. میتونید اسم افراد را سرچ کنید و سخنرانی های آن ها را مشاهده کنید. مثلا سخنرانی Bill Gates ، امکان دانلود هم هست.
    این TED از نظر من یکی از ارزشمندترین ایده هایی هست که در دنیای وب پیاده شده!این سایته سالانه از ایده های رسیده میاد برترینهاشو انتخاب میکنه و بعد براش جذب بودجه میکنه تا انجام شه و از ایده پرداز حمایت شه!یه مدت دنبالش میکردم خیلیاشون native نیستن منتها ایده های خوبی میشه از ویدیوهایی که توش هست گرفت در کنار استفاده ای که دوست بزرگوارمون STUDENTZ فرمودند.
    پیروز باشید
    پروژه آپلود پادکستهای
    امضا کنید اینجا رو لطفا

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    دوستان CNN چطوره؟ توصیه می کنید؟ نمیدونم چرا من خودم زیاد جلو شبکه های خبری دووم نمیارم....
    من زیاد توصیه نمیکنم.....من زیاد نگاه کردم....بیشتر جنبه fancy داره تا آموزشی.....اون بلومبرگ خیلی مفیدتره