صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 63

موضوع: معرفی منابع دیداری و شنیداری برای آشنایی با زبان و فرهنگ قشر Intellectual آمریکا

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

پیش فرض پاسخ : معرفی منابع دیداری و شنیداری برای آشنایی با زبان و فرهنگ قشر Intellectual آمر

من بیشتر علاقه دارم به سریال دارم ولی سریالها پر از کلمات و اصطلاحات آمیانست. من از این منابع استفاده میکنم :
    Yale Open Course
    university of Viriginia Podcasts

این یکی یجورایی بهش اعتیاد دارم. هرچقد اینرو بیشتر میبینم بیشتر شیفته ی فرهنگشون میشم. این برنامه ی یکی از مجریان آمریکاییه که یکی از بهترین مجریهای تلویزیون در طول تاریخه. برنامش چند تا مهمان داره که باهاشون گفتگو میکنه. آمریکا مجریای معروف زیادی دارخ مثا Conan , Jay leno و ellen degeneres که همشون هم خوبه برنامه هاشون. ولی کلاس کاری این مجری زمین تا آسمون فرق داره. ویدئوهاش رو میتونید توی یوتیوب پیدا کنید. تعدادش خیلی زیاده.
    David letterman Late show

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

پیش فرض پاسخ : معرفی منابع دیداری و شنیداری برای آشنایی با زبان و فرهنگ قشر Intellectual آمر

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    دوستان CNN چطوره؟ توصیه می کنید؟ نمیدونم چرا من خودم زیاد جلو شبکه های خبری دووم نمیارم....
    C N N یه مجری داره Piers Morgan.به نظرم خیلی عالیه برنامه هاش.فقط لهجش British هست شاید خوشتون نیاد.

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

من که شخصا لهجه بریتیش با وجود سختی نسبت به آمریکایی می پسندم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sina0077 نمایش پست ها
    C N N یه مجری داره Piers Morgan.به نظرم خیلی عالیه برنامه هاش.فقط لهجش British هست شاید خوشتون نیاد.

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    دوستان CNN چطوره؟ توصیه می کنید؟ نمیدونم چرا من خودم زیاد جلو شبکه های خبری دووم نمیارم....
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sina0077 نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Industrial88 نمایش پست ها
    من که شخصا لهجه بریتیش با وجود سختی نسبت به آمریکایی می پسندم
    بدون در نظر گرفتن اینکه از بریتیش و بریتانیا خوشم نمی آید قشر Intellectual آمریکا اصولن برتیش صحبت نمیکنن => خوب وقتتون رو روی یه موردی بزارید که اقلن american صحیت کنه شما که تارگتتون آمریکا هست
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

Member

(البته شرمنده که این مربوط به امریکا نیست)
    تو این مایه ها شبکه بی بی سی چند تا برنامه رادیویی داره که میشه پادکستش رو دانلود کرد:
    Forum - A World of Ideas
    HARDtalk
    The Lebrecht Interview
    Profile
    Arts and Ideas
    Midweek: Diverse Conversation
    خوشبختانه تعداد برنامه های رادیو بی بی سی اینقدر زیاد هست که تعداد قابل توجهی از برنامه هاش تو این سبک باشن(خیلی از برنامه هاش با حضور اساتید دانشگاه برگزار میشه) اما این چند تای بالا تقریبا به هدف این پست نزدیک تر هست اما هنوز هم هست میتونید بگردید.
    در ضمن خیلی راحت میشه از طریق برنامه iTunes به برنامه ها دسترسی داشت و یه خوبیش هم اینه که همه فایل صوتی هستن و قابل حمل
    ویرایش توسط danialsolimany : January 31st, 2012 در ساعت 01:42 AM

Junior Member

کلن این منابع پادکست های رو اینترنت خیلی منابع خوب و فیری هستند، ولی ما یه معلم زبان داشتیم که می گفت برای اینکه اینتلکچوال صحبت کنید برنامه ها و سخنرانی های پولیتیکال ببینید یا آرتیکل های سیاسی از سایت های نیویورک تایمز و.. بخونید چون زبانشون خیلی سطح بالائه...من با این که خودم اصلن به سیاست علاقه ندارم ولی الان کم کم به این نتیجه رسیدم که این حرف درسته و سرکارداشتن با منابع علمی کفایت نمی کنه چون سطح زبانشون خیلی سادست...

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaie نمایش پست ها
    دوستان چیزی که دنبالش میگردید رو دقیقا اینجا پیدا میکنید و از این بهتر هم وجود نداره!(اعتماد به نفس اضافی پی آمد های گوش دادن به تریسی هست دوستان خورده نگیرند )
    با اینکه MIT رشته تحصیلی من و رشته های غیر فنی رو نداره ولی برای تقویت زبان بسیار مفیده...حتما توصیه میکنم استفاده کنید

ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    با اینکه MIT رشته تحصیلی من و رشته های غیر فنی رو نداره ولی برای تقویت زبان بسیار مفیده...حتما توصیه میکنم استفاده کنید
    درود
    خیلی دانشگاه های دیگه هم سیستم Open courseware رو دارند یا چیزهای مشابهش!یکی از دوستان همینجا لینکی گداشته بودن مال Yale که تقریبا شبیه این مال MIT هست و رشه ای انسانی و ادبیات داشت من یه نگاه اجمالی انداختم. منتها من این MIT رو یکی دوسال پیش کشف کردم دیگه ازش استفاده میکنم!یه خوبی دیگه هم که داره اینه که آدم هم درس داره میخونه هم با محیط و جو کلاسها آشنا میشه هم اصطلاحات رو یاد میگیره!به شخصه برای کسانی که به قصد تحصیل میرن هیچ منبعی رو مفیدتر از اینا نمیبینم!
    پیروز باشی
    پروژه آپلود پادکستهای
    امضا کنید اینجا رو لطفا

ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    دوست عزیز اینم پیدا کردم الان جهت گل روی شما و دوستان دیگری که رشتشون رو MITو Yale نداره:
    OCW Consortium English courses
    همه چی پیدا میشه اکثرشون هم مال دانشگاههای تاپ هستن!
    پیروز و سربلند باشید
    پروژه آپلود پادکستهای
    امضا کنید اینجا رو لطفا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering in UMZ

برای اینکه به مجله های روز دنیا مثل News Week & American Scientist & Times & Reader's Digest و خیلی های دیگه به صورت مجانی دسترسی داشته باشید سایت premiomag.com میتونه نیازهای شما را برطرف کنه.