صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 63

موضوع: معرفی منابع دیداری و شنیداری برای آشنایی با زبان و فرهنگ قشر Intellectual آمریکا

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

پیش فرض پاسخ : معرفی منابع دیداری و شنیداری برای آشنایی با زبان و فرهنگ قشر Intellectual آمر

آمریکایی ها هم مثل ما ایرانیا، تو فیلمای تاریخیشون، کتابی و شسته رفته حرف میزنن و اسلنگ کمی بکار میبرن. از جمله فیلم "ژاندارک"
    فکر میکنم اینجور فیلما راهنمای خوبی برای پیشرفت انگلیسی در سطح Advanced باشه.
    البته اگه زبانتون "خوبه" برید سراغ اینجور منابع وگرنه وقتتونو تلف میکنید. منظورم از سطح "خوب" یه چیزی تو مایه های نمره تافل 90 به بالاست

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

پیش فرض پاسخ : معرفی منابع دیداری و شنیداری برای آشنایی با زبان و فرهنگ قشر Intellectual آمر

دوستان یه مورد جدیدی هم به نظرم اومد در پی پیش آمدن یه نکته ای و بررسی کردن ویدیوی مورد نظر!آقا documentary ها هم مورادین که میشه ازشون استفاده کرد زیاد!
    BBC خیلیاش بریتیشن نمیخواد البته یه گوینده داره رو خیلی از سریاش حرف میزنه انصافن انقد قشنگ میحرفه آدم اصن حس نمیکنه بریتیشه
    اما National Geographic و Discovery رو اکیدا توصیه میکنم در زمینه تقریبا تمام رشته ها هم دارن سری!اگر کسی نتونست سری مرتبط با رشتشو پیدا کنه پیام بده تا بش اسم سریی که به رشتش مربوط باشه بگم
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaie نمایش پست ها
    دوستان یه مورد جدیدی هم به نظرم اومد در پی پیش آمدن یه نکته ای و بررسی کردن ویدیوی مورد نظر!آقا documentary ها هم مورادین که میشه ازشون استفاده کرد زیاد!
    BBC خیلیاش بریتیشن نمیخواد البته یه گوینده داره رو خیلی از سریاش حرف میزنه انصافن انقد قشنگ میحرفه آدم اصن حس نمیکنه بریتیشه
    اما National Geographic و Discovery رو اکیدا توصیه میکنم در زمینه تقریبا تمام رشته ها هم دارن سری!اگر کسی نتونست سری مرتبط با رشتشو پیدا کنه پیام بده تا بش اسم سریی که به رشتش مربوط باشه بگم
    Discovery واقعا عالیه... مخصوصا برنامه Mayday یا همون Air Crash Investigation البته این قسمت رو زیاد جدی نگفتم چون این برنامه بیشتر برای من جذابه و الا بعضی از افراد توش چون خارجین با لهجه داغون می حرفن من National Geographic رو زیاد ندیدم ولی خیلی تعریفش رو شنیدم... کلا مستند خیلی خوبه من اگه ساعت ها هم ببینم سیر نمیشم بر خلاف اخبار

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

دوست عزیز اینم پیدا کردم الان جهت گل روی شما و دوستان دیگری که رشتشون رو MITو Yale نداره:
    OCW Consortium English courses
    همه چی پیدا میشه اکثرشون هم مال دانشگاههای تاپ هستن!
    پیروز و سربلند باشید
    پر از منابع عالی...

ApplyAbroad Hero aram_golbaghi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

من خیلی از دیدن سریالهای مختلف نتیجه گرفته ام.
    david letter من هم که خیلی بهش ارادت دارم.
    به نظر من بهترین روش وقتی همون گوش کردن مداوم ب پاد کست هایی هست که به موضوعش علاقه دارید
    از I-Tunes برای گرفتن اونها استفاده میکنم
    Landed in Vancouver: Dec 2012, Blog: http://www.koukia.ca

Member gentela آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng,

Hey you guys up there,
    !!you might find all TTC materials very helpful and fit into your taste
    I mean The Teaching Company videos, audios and text books are all awesome.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sociology, university of Tehran

برای من این تاپیک فوق العاده مفید بود. ممنونم از همه ی دوستان به خاطر راهنمایی ها و لینکهای خوبشان.
    اگر مقدور است مشخصات شبکه های تلویزیونی معرفی شده را دقیق بفرمایید.
    مثلا تلویزون بلومبرگ یا cbs 60 minutes ، یا Hardtalk bbc
    زمان پخش به وقت تهران آنها چه موقع است در چه روزهایی از هفته؟ و یا کدام ماهواره ی تلویزیونی آنرا پوشش میدهد؟ هات برد یا نایل ست یا ...؟
    عذر خواه هستم به خاطر سوال بی نهایت ساده ام اما من سالهاست که تلویزیون نگاه نمیکنم و این اطلاعات را بایستی به فرد دیگری بدهم تا برایم برنامه ها ضبط کند

ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط arefv نمایش پست ها
    برای من این تاپیک فوق العاده مفید بود. ممنونم از همه ی دوستان به خاطر راهنمایی ها و لینکهای خوبشان.
    اگر مقدور است مشخصات شبکه های تلویزیونی معرفی شده را دقیق بفرمایید.
    مثلا تلویزون بلومبرگ یا cbs 60 minutes ، یا Hardtalk bbc
    زمان پخش به وقت تهران آنها چه موقع است در چه روزهایی از هفته؟ و یا کدام ماهواره ی تلویزیونی آنرا پوشش میدهد؟ هات برد یا نایل ست یا ...؟
    عذر خواه هستم به خاطر سوال بی نهایت ساده ام اما من سالهاست که تلویزیون نگاه نمیکنم و این اطلاعات را بایستی به فرد دیگری بدهم تا برایم برنامه ها ضبط کند
    درود
    دوست عزیز اکثر این برنامه ها(تقریبا تمامشون) رو میتونید توی اینترنت پیدا کنید برای دانلود اگر کسی رو پیدا کنید که براتون بتونه دانلود کنه به نظرم زندگانیتون بسیار راحتتر خواهد بود.
    پیروز باشید
    پروژه آپلود پادکستهای
    امضا کنید اینجا رو لطفا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sociology, university of Tehran

درود
    دوست عزیز اکثر این برنامه ها(تقریبا تمامشون) رو میتونید توی اینترنت پیدا کنید برای دانلود اگر کسی رو پیدا کنید که براتون بتونه دانلود کنه به نظرم زندگانیتون بسیار راحتتر خواهد بود.
    پیروز باشید
    ممنونم
    اما برخی از فایلهای لینک های پیشنهادی چیزی حدود 230 مگابایت است (یک برنامه ی پنجاه دقیقه ای از charilie Rose ) و این نکته هزیمت امر را کمی میافزاید. محدودیتهای اینترنت وطنی را نیز خود بیشتر مستحضرید

ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط arefv نمایش پست ها
    ممنونم
    اما برخی از فایلهای لینک های پیشنهادی چیزی حدود 230 مگابایت است (یک برنامه ی پنجاه دقیقه ای از charilie Rose ) و این نکته هزیمت امر را کمی میافزاید. محدودیتهای اینترنت وطنی را نیز خود بیشتر مستحضرید
    بله منتها چون فرمودید باید بدید کسی براتون ضبط کنه گفتم شاید کسی هم بتونید پیدا کنید اینترنت خوب داشته باشه!من خودم از زمانی که در د انشگاه از نعمت اینترنت مخروم شدیم همین کارو میکنم!یا از دانلود شبانه رایگان استفاده میکنم یا میدم دوستام که 512 یا بیشتر دارن شب برام میگیرن. شرمنده که کمکی از دستم بر نیومد
    پروژه آپلود پادکستهای
    امضا کنید اینجا رو لطفا