صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 63

موضوع: معرفی منابع دیداری و شنیداری برای آشنایی با زبان و فرهنگ قشر Intellectual آمریکا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sociology, university of Tehran

پیش فرض پاسخ : معرفی منابع دیداری و شنیداری برای آشنایی با زبان و فرهنگ قشر Intellectual آمر

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaie نمایش پست ها
    بله منتها چون فرمودید باید بدید کسی براتون ضبط کنه گفتم شاید کسی هم بتونید پیدا کنید اینترنت خوب داشته باشه!من خودم از زمانی که در د انشگاه از نعمت اینترنت مخروم شدیم همین کارو میکنم!یا از دانلود شبانه رایگان استفاده میکنم یا میدم دوستام که 512 یا بیشتر دارن شب برام میگیرن. شرمنده که کمکی از دستم بر نیومد
    نه دوست عزیز! چرا شما شرمنده باشید!؟ به هر حال همه در این فروم هرچه دارند در اختیار سایرین میگذارند و دریغی نیست. از شما ممنونم.
    من هم کماکان منتظر پاسخ از سایر عزیزان می مانم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sociology, university of Tehran

پیش فرض پاسخ : معرفی منابع دیداری و شنیداری برای آشنایی با زبان و فرهنگ قشر Intellectual آمر

نقل قول نوشته اصلی توسط arefv نمایش پست ها
    برای من این تاپیک فوق العاده مفید بود. ممنونم از همه ی دوستان به خاطر راهنمایی ها و لینکهای خوبشان.
    اگر مقدور است مشخصات شبکه های تلویزیونی معرفی شده را دقیق بفرمایید.
    مثلا تلویزون بلومبرگ یا cbs 60 minutes ، یا Hardtalk bbc
    زمان پخش به وقت تهران آنها چه موقع است در چه روزهایی از هفته؟ و یا کدام ماهواره ی تلویزیونی آنرا پوشش میدهد؟ هات برد یا نایل ست یا ...؟
    عذر خواه هستم به خاطر سوال بی نهایت ساده ام اما من سالهاست که تلویزیون نگاه نمیکنم و این اطلاعات را بایستی به فرد دیگری بدهم تا برایم برنامه ها ضبط کند
    سلام . به احتمال خوانده نشدن، سوالم را پس از جند روز دوباره ارسال کردم . ممنونم

Junior Member V8HID آواتار ها

شبکه های آمریکایی ABC ، FOX، CBS، NBC، CW فقط توی خود آمریکا میشه دریافت کرد البته بعضی از کانالهای دیگه هستند که سریالهای و برنامه های این شبکه ها رو بازپخش میکنند اما برای ماها تنها راه دسترسی به سریالها و برنامه های این شبکه ها دانلود اونها هست. البته بیشتر تاک شو های معروف و مهم از CBS یا NBC پخش میشه.
    از سایتی مثل
    http://www.warez-bb.org
    میشه لینک دانلود برنامه ی مورد نظر رو پیدا کرد و با استفاده از سایتهای که لینک های آپلودسنترهای مختلف رو لیچ میکنند لینک رو مستقیم و دانلود کرد.
    -------------------------
    برای آشنایی با فرهنگ، نوع روابط و... کلاً نوع زندگی مردم آمریکا سریال دوستان واقعاً دید خیلی خوبی به آدم میده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط V8HID نمایش پست ها
    شبکه های آمریکایی ABC ، FOX، CBS، NBC، CW فقط توی خود آمریکا میشه دریافت کرد البته بعضی از کانالهای دیگه هستند که سریالهای و برنامه های این شبکه ها رو بازپخش میکنند اما برای ماها تنها راه دسترسی به سریالها و برنامه های این شبکه ها دانلود اونها هست. البته بیشتر تاک شو های معروف و مهم از CBS یا NBC پخش میشه.
    از سایتی مثل
    http://www.warez-bb.org
    میشه لینک دانلود برنامه ی مورد نظر رو پیدا کرد و با استفاده از سایتهای که لینک های آپلودسنترهای مختلف رو لیچ میکنند لینک رو مستقیم و دانلود کرد.
    -------------------------
    برای آشنایی با فرهنگ، نوع روابط و... کلاً نوع زندگی مردم آمریکا سریال دوستان واقعاً دید خیلی خوبی به آدم میده.
    برای این سریال دوستان من هرچقدر گشتم نتونستم لینک دانلودی پیدا کنم هرکدوم از لینک ها یه مشکلی داشتن. شما اطلاع دارین از کجا میتونم دانلود کنم؟
    کد رشته 0811 دریافت مدارک در کانادا 10 می2011،فایل نامبر 17 جون،دریافت مدارک در ویزا آفیس 17 جولای،نامه از ورشو 28 آگست، این پروسس 9سپتامبر،مدیکال 13فوریه،رسید مدیکال در لندن23 فوریه،آپدیت مدارک و فرمها 4 آپریل،آپدیت مدارک9 می،کپی پاسپورت و تکمن مالی28می،صدور ویزا2 آگوست 2012

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط zmm نمایش پست ها
    برای این سریال دوستان من هرچقدر گشتم نتونستم لینک دانلودی پیدا کنم هرکدوم از لینک ها یه مشکلی داشتن. شما اطلاع دارین از کجا میتونم دانلود کنم؟
    منم پارسال هرچی‌ گشتم لینک درست حسابی‌ واسه دانلود پیدا نکردم، آخر سر هم مجبور شدم کل ۴۵ دی‌وی‌دی رو بخرم!!
    البته ارزشش رو داشت.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

نقل قول نوشته اصلی توسط zmm نمایش پست ها
    دانلود
    عالیه این سریال.

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand11_m27 نمایش پست ها
    دانلود
    عالیه این سریال.
    به نظرتون قدیمی نیست؟ به هر حال خیلی از اصطلاحات slang ممکنه بیشتر از 5 سال تو یه جامعه دووم نیاره و این مال 2004
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    به نظرتون قدیمی نیست؟ به هر حال خیلی از اصطلاحات slang ممکنه بیشتر از 5 سال تو یه جامعه دووم نیاره و این مال 2004
    البته یه بار دیگه هم صحبتش بود منتها خوب این سریالا intellectula نیستن آخه!منتها حالا که بحثش شد من از Lost خیلی برای تقویت زبان خوشم اومد!مکالمات آروم و شمرده هستند و در عموم صحنه ها صورت گوینده دیده میشه و در نتیحه میشه به حرکات دهن توجه کرد که به نظر من د ر روند یادگیری میتونه مفید باشه
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaie نمایش پست ها
    البته یه بار دیگه هم صحبتش بود منتها خوب این سریالا intellectula نیستن آخه!منتها حالا که بحثش شد من از Lost خیلی برای تقویت زبان خوشم اومد!مکالمات آروم و شمرده هستند و در عموم صحنه ها صورت گوینده دیده میشه و در نتیحه میشه به حرکات دهن توجه کرد که به نظر من د ر روند یادگیری میتونه مفید باشه
    خوب این اصلا خوب نیست. بدی این سریالها هم اینه که آدم رو از کار و زندگی میندازه که البته شاید برای مقاصد زبان آموزی بد هم نباشه!
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

Senior Member سپهر آواتار ها

Lightbulb پاسخ : معرفی منابع دیداری و شنیداری برای آشنایی با زبان و فرهنگ قشر Intellectual آمر

من فکر میکنم این تاپیک داره یکم منحرف میشه. چون با اینکه سریال هایی مثل Friends یا Lost منابع بسیار خوبی برای یادگیری زبان هستند، و حتی خود من از طریق چنین سریال هایی تونستم زبانم را تقویت کنم، ولی فکر نکنم چنین سریال هایی را بشه به عنوان معرف قشر Intellectual معرفی کرد.

از طرفی دلیل جذب دوستان به این نوع برنامه ها جنبه سرگرمی آنهاست و باید قبول کرد که برنامه های مثل Charlie Rose هر چقدر هم که موضوع جالبی داشته باشند ممکنه بعد از مدتی یکنواخت و خسته کننده به نظر بیان.

برای همین میخوام برنامه The Daily Show with Jon Stewart را به شما معرفی کنم. این برنامه در اصل یک برنامه طنز هست که موضوعات روز آمریکا و دنیا (بیشتر در رابطه با مسائل سیاسی/اجتماعی) را با یک دید طنز بررسی میکنه. ولی در عین حال از نظر محتوا این برنامه از کیفیت بسیار بالاdی برخورداره. در هر برنامه 10 دقیقه آخر به یک مصاحبه اختصاص داده میشه که مهمان ها معمولا مسئولین حکومتی آمریکا (از همه نوع: نماینده کنگره، مسئولین وزارتخانه ها مختلف و...)، اساتید دانشگاه، نویسندگان هستند. البته مهمان ها فقط به این نوع افراد محدود نمیشوند و شامل بازیگران، خوانندگان و حتی رئیس جمهورهای کشور های مختلف هم میشوند.

پس این برنامه هم جنبه سرگرمی بالایی داره و هم میتونه نیاز های Intellectual شما را جوابگو باشه. ممکنه عجیب به نظر بیاد ولی مثلا جمله زیر بخشی از یکی از جوک های هفته گذشته این برنامه بود:

I think it means you’re cynically exploiting a manufactured notion of yourself as a crusader against a monolithic exclusionary activist liberal media whilst actually enjoying a mutually beneficial, symbiotic relationship with them only to the detriment to the rest of the country.

تقریبا تمامی قسمت های این برنامه به صورت کامل و همینطور به صورت کلیپ های جداگانه در سایت این برنامه و بعضا در YouTube قرار دارند.

برای آشنایی بیشتر و به عنوان مثال من پیشنهاد میکنم این کلیپ را تماشا کنید که توش روابط ایران، آمریکا و اسرائیل در آن زمان(یک ماه پیش) از یک دید منطقی و در عین حال طنز بررسی میشه:

http://www.thedailyshow.com/watch/tu...ds-of-warcraft
    .You tried your best and you failed miserably. The lesson is never try." H.S"