نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: از زمان صدور ویزا تا چند وقت بعد باید وارد سوئد بشیم تا ویزا باطل نشه؟

پیش فرض از زمان صدور ویزا تا چند وقت بعد باید وارد سوئد بشیم تا ویزا باطل نشه؟

سلام دوستان
    راستش من از KTH ÷ذیرش دارم و برای ویزا اقدام کردم ولی به احتمال زیاد یه کشور غیر ارو÷ایی میرم
    ولی میخواستم با ویزای سوئد برم ارو÷ا تفریحی
    چون من 10 تیر اقدام کردم و تا هفته بعد از ایران میرم میخوام ویزامو از اونجا بگیرم
    یه سوال داشتم:
    از زمان صدور ویزا تا چند وقت بعد باید وارد سوئد بشیم تا ویزا باطل نشه؟اصلا محدودیت داره یا نه؟در ضمن دوره من 2 ساله هست در master KTH
    ممنون

پیش فرض پاسخ : از زمان صدور ویزا تا چند وقت بعد باید وارد سوئد بشیم تا ویزا باطل نشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط samanehebrahimi
    سلام دوستان
    راستش من از KTH ÷ذیرش دارم و برای ویزا اقدام کردم ولی به احتمال زیاد یه کشور غیر ارو÷ایی میرم
    ولی میخواستم با ویزای سوئد برم ارو÷ا تفریحی
    چون من 10 تیر اقدام کردم و تا هفته بعد از ایران میرم میخوام ویزامو از اونجا بگیرم
    یه سوال داشتم:
    از زمان صدور ویزا تا چند وقت بعد باید وارد سوئد بشیم تا ویزا باطل نشه؟اصلا محدودیت داره یا نه؟در ضمن دوره من 2 ساله هست در master KTH
    ممنون

سلام

اگر در پاسپورت شما ویزای اقامت دانشجویی درج شود-چه در ایران و چه در هرجای دیگری- شما می توانید به مدت آن ویزا در آن کشور باشید و یا اگر آن کشور مثل سوئد جزو کشورهای معاهده شنگن باشد، می توانید به کشورهای عضو اروپایی هم بطور نامحدود سفر کنید.فقط حق زندگی -کار و درس خواندن در آن کشورهای عضو را ندارید و فقط می توانید از آنها دیدن کنید.

اگر شما به کشوری غیر اروپایی می روید و ویزای سوئد را هم داشته باشید می توانید از آن کشور غیر اروپایی به کشورهای عضو معاهده شنگن در اروپا سفر کنید.مشکلی نیست...

You were born an original. Don't die as a copy

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

پیش فرض پاسخ : از زمان صدور ویزا تا چند وقت بعد باید و

اما در خود سایت مهاجرت سوئد نوشته که اداره مهاجرت این حق را دارد که اقامت شما را باطل کند در موارد زیر...یکی از آن موارد این بود که شما برای آن منظوری  که عنوان کردید به سوئد نروید. حالا اینکه چطوری می فهمند من نمیدونم.
    Resigned Mod. <br />.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : از زمان صدور ویزا تا چند وقت بعد باید وارد سوئد بشیم تا ویزا باطل نشه؟

سلام،
    اگه میشه یه نفر به این سوال جواب بده. چون منم دقیقا همین سوالو دارم و شنیدم که باطل میکنن! ولی مطمئن نیستم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EL master at KTH

سلام. من کارت اقامت 14ماهه سوئد رو دارم. الان ایرانم.میخوام ببینم تا چه مدت میتونم ایران بمونم . شنیدم اگر 3ماه بیشتر بشه دیگه اجازه خروج ندارم. سه ماه درسته؟

Junior Member

سلام

بعد از اومدن ویزا تا چه مدت فرصت داریم که از کشور خارج بشیم؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parsam2 نمایش پست ها
    سلام

بعد از اومدن ویزا تا چه مدت فرصت داریم که از کشور خارج بشیم؟؟
    سلام من هم این سوال برام مطرحه لطفا اگر جوابش رو میدونین کمک کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)