صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 52

موضوع: (Master of Public Health (MPH

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : (Master of Public Health (MPH

سلام شما امکان زیادی برای دریافت پذیرش از دانشگاههای انگلستان دارید. اینجا به خاطر وسغت کار NHS این رشته خیلی حرفه ای و تخصصی شده و معمولا کیفیت خوبی دارند. البته شکل کلی برنامه های ارشد برای نظام بهداشتی انگلستان شکل گرفته که به نظرم نکته مثبتی نباشد چون قدرت تعمیم آن برای دیگر کشورها کم میشود. در هر صورت برگشت به سوال شما: اگر هزینه ها را بخواهید خودتان پرداخت کنید من احتمال بسیار بالایی برای پذیرش در دانشگاههای انگلستان میدهم. الان نگاه کردم حتی امپریال هم این رشته را ارایه میدهد(شهریه ولی خیلی بالاست) و آیلتس ۷ شما برای زبان آنجا به خوبی کفایت میکند. موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط nn11 نمایش پست ها
    سلام

من کارشناسی بهداشت عمومی شهید بهشتی هستم با معدل 18.5 ... و آیلتس 7

میخواستم برای اپلای اقدام بکنم برای کانادا و سوئد و استرالیا و انگلیس و ....

چقد شانس قبولی دارم ...؟ بعدشم من پسرم به نظتون توی خارج از کشور هم این رشته بیشتر برای دختراس ...؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام شما امکان زیادی برای دریافت پذیرش از دانشگاههای انگلستان دارید. اینجا به خاطر وسغت کار NHS این رشته خیلی حرفه ای و تخصصی شده و معمولا کیفیت خوبی دارند. البته شکل کلی برنامه های ارشد برای نظام بهداشتی انگلستان شکل گرفته که به نظرم نکته مثبتی نباشد چون قدرت تعمیم آن برای دیگر کشورها کم میشود. در هر صورت برگشت به سوال شما: اگر هزینه ها را بخواهید خودتان پرداخت کنید من احتمال بسیار بالایی برای پذیرش در دانشگاههای انگلستان میدهم. الان نگاه کردم حتی امپریال هم این رشته را ارایه میدهد(شهریه ولی خیلی بالاست) و آیلتس ۷ شما برای زبان آنجا به خوبی کفایت میکند. موفق باشید
    خیلی ممنون واسه جواب ....

یه سوال دیگه داشتم ... دوستم الان کنکوریه واسه سراسری .... مونده بین این دو رشته کدومو بره که واسه اپلای راحت تر باشه در آینده .... روانشناسی یا بهداشت عمومی ... ممنون میشم پاسخ بدین ...

ApplyAbroad Veteran

سلام
    اپلای برای بهداشت راحت تر از روانشناسی. در کل رشته های علوم انسانی نیاز به نمرات زبان و رزومه خیلی خوب دارند و روانشناسی بالینی هم رقابت زیاد هست.موفق باشید

سلام یه سوال داشتم من دانشجوی پرستاری سال آخرم و قصدم این بود بعد از طرحم اپلای کنم. الان میخوام تغییر رشته به اپیدمیولوژی بدم و به جای دوسال طرحم دوسال ارشد اپیدمیولوژی بخونم. و بعد برای دکتری اقدام کنم. آیا mphدر کانادا از نظر حقوق و مزایا کاربردی و خوب هست؟یا از طریق پرستاری اقدام کنم؟ ممنون میشم جواب بدید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Elinaz1373_vhd نمایش پست ها
    سلام یه سوال داشتم من دانشجوی پرستاری سال آخرم و قصدم این بود بعد از طرحم اپلای کنم. الان میخوام تغییر رشته به اپیدمیولوژی بدم و به جای دوسال طرحم دوسال ارشد اپیدمیولوژی بخونم. و بعد برای دکتری اقدام کنم. آیا mphدر کانادا از نظر حقوق و مزایا کاربردی و خوب هست؟یا از طریق پرستاری اقدام کنم؟ ممنون میشم جواب بدید.
    سلام
    شما بجای طرح نمیتونید ارشد بخونید چون به هر حال باید وضعیت طرح مشخص کنید یا معاف هستید یا باید طرح برید.
    راجع به سوال دوم. mph برای اپلای بهتر هست و پرستاری برای مهاجرت البته به شرط سابقه کار و ایلتس بالا و سایر شرایط. شما برای دکترا ی اپیدمی اپلای کنید که راحت تر هست.
    موفق باشید

سلام من چن جا برای این رشته فاند دیدم ایا میتونم با داشتن مقاله و معدل بالا در ارشد استاد پیدا کنم برای فول فاند در این رشته؟ برای کشور کانادا و اینکه جی ار ای هم لازمه؟

من ترم یک ارشد اپیدمیولوژی هستم،برای PhD کدام کشور رو پیشنهاد میدین که بازار کار خوبی داشته باشه؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط kalinhabibi نمایش پست ها
    من ترم یک ارشد اپیدمیولوژی هستم،برای PhD کدام کشور رو پیشنهاد میدین که بازار کار خوبی داشته باشه؟
    امریکا. حوزه کار اپیدمیولوژیست ها متنوع هست بستگی داره در کدام حوزه فعال هستید

با سلام خدمت همه دوستان
    من کارشناسی در رشته گیاهپزشکی (وزارت علوم) فردوسی مشهد بودم .(با معدل 16.5)
    با توجه به بیس حشره شناسی(40 درصد واحد های کارشناسی مربوط به حشره شناسی بود و باقیشون باقی درس های عمومی و بیماری شناسی) در رشته حشره شناسی پزشکی وزارت بهداشت امتحان دادم و الان دانشجوی ترم 2 ارشد حشره پزشکی تهران هستم.
    تعدادی سوال داشتم :
    همه این سوالات با معدل 16 کارشناسی و فرض (مقاله و مدرک زبان خوب و معدل بالای 17 ارشد)
    - برای اپلای دکتری کدوم مدارک قبلی حتما مورد نیاز است؟ کارشناسی + ارشد یا با ارشد هم میتونم اقدام کنم؟
    -با توجه به اینکه من کارشناسیم وزارت علوم بوده و ارشدم وزارت بهداشت و هر کدوم درگیری های خودشون رو برای آزاد سازی مدرک دارن! بهتره که با مدرک ارشد برای دکتری اقدام کنم؟! اگر با هر دو اقدام کنم شانس بیشتری دارم؟! چون برای آزادسازی کارشناسی فک کنم 7 8 میلیونی باید هزینه بشه که میخوام بدونم آیا منطقی هست یا نه میتوان با ریز نمرات ارشد هم درخواست پذیرش داد؟ و هزینه رو صرف موارد دیگه ای کرد
    خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین چون این موارد در ابتدای کار واقعا ذهنمو مشغول کردن

Junior Member

سلام وقت بخیر
    دوستان من سوالی داشتم ازتون ممنون میشم راهنماییم کنید
    من دانشجو کارشناسی رشته بهداشت عمومی دانشگاه شهید بهشتی هستم. خیلی با نحوه اپلای گرفتن آشنایی ندارم. میخواستم بدونم تو کدوم کشورها شانس قبولی بیشتره و کدوم گرایش برای مقطع ارشد بهتره و وضعیت شغلی و آینده public health بهتره؟؟
    من دانشجو ترم چهار هستم از الان چه کارهایی باید انجام بدم که شانس قبولیم بالا باشه؟؟
    در ضمن من هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم خیلی ممنون میشم من رو راهنماییم کنید