صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 52

موضوع: (Master of Public Health (MPH

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Master of Public Health MPH

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    بله میتونید اقدام کنید. رشتتون مرتبط هست. تمامی اطلاعات اپلای در سایت دانشگاههها موجود هست.

احتمال اینکه بخوام فاند بگیرم چقدره؟

معدلم 18 و امتحان آیلتسم دو هفته دیگس

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazal1989 نمایش پست ها
    احتمال اینکه بخوام فاند بگیرم چقدره؟

معدلم 18 و امتحان آیلتسم دو هفته دیگس
    این رشته فاند نداره.

Member Z_MOAZEMI آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    epidemiology

سلام برای ارشد بهداشت و اپیدمیولوژی تقریبا تمام دانشگاههای علوم پزشکی دنیا می تونید اقدام کنید. اکثر دانشگاهها گروه آمار و اپیدمیولوژی دارن. شما بگید چه کشوری می خواین تا بیشتر راهنماییتون کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mydreamnorway نمایش پست ها
    کلا برای ارشﺩ بهﺩاشت کجاها بهتره اقﺩام کرﺩ؟؟کﺩوم ﺩانشکاه؟کﺩوم کشور؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : (Master of Public Health (MPH

سلام.من بهداشت حرفه ای در شهید بهشتی خوندم ..کاردانی رو تموم کردم و کارشناسی هم همونجا قبول شدم ولی ترم آخر رو پاس نکردم یعنی 4 واحد اخلاق و متون اسلام و 2 واحد زباله های صنعتی و 7 واحد کارورزیم موند،فقط ریزنمرات لیسانسم رو تونستم بگیرم.برای دانشگاههای آلمان که تاییدیه سازمان سنجش برای مقطع کارشناسی رو میخوان مشکلی ندارم.سوالم اینکه با این شرایط آیا میتونم برای نروژ هم اقدام کنم؟مثل آلمان باید پولی در حساب بانکی داشته باشم که پذیرش بدن؟دانشگاههای نروژ و آلمان از نظر سن محدودیت پذیرش دارن یا مثل دانشگاههای ایران مشکلی نیست؟معدل کاردانی و ریزنمرات کارشناسیم بالا نیست اما معدل دیپلمم 17.78 هست.میدونید چه دانشگاهایی در آلمان و یا نروژ و یا کشور دیگه ای خوب پذیرش میده؟وضعیت مالیم خیلی خوب نیست اما بد هم نیست.

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Asal101 نمایش پست ها
    سلام.من بهداشت حرفه ای در شهید بهشتی خوندم ..کاردانی رو تموم کردم و کارشناسی هم همونجا قبول شدم ولی ترم آخر رو پاس نکردم یعنی 4 واحد اخلاق و متون اسلام و 2 واحد زباله های صنعتی و 7 واحد کارورزیم موند،فقط ریزنمرات لیسانسم رو تونستم بگیرم.برای دانشگاههای آلمان که تاییدیه سازمان سنجش برای مقطع کارشناسی رو میخوان مشکلی ندارم.سوالم اینکه با این شرایط آیا میتونم برای نروژ هم اقدام کنم؟مثل آلمان باید پولی در حساب بانکی داشته باشم که پذیرش بدن؟دانشگاههای نروژ و آلمان از نظر سن محدودیت پذیرش دارن یا مثل دانشگاههای ایران مشکلی نیست؟معدل کاردانی و ریزنمرات کارشناسیم بالا نیست اما معدل دیپلمم 17.78 هست.میدونید چه دانشگاهایی در آلمان و یا نروژ و یا کشور دیگه ای خوب پذیرش میده؟وضعیت مالیم خیلی خوب نیست اما بد هم نیست.
    من کامل متوجه نشدم. شما لیسانس دارید یا نه؟ منظور از ریز نمرات لیسانس ، نمرات لیسانس نیمه رها شده هست، درسته؟
    و میخوایید برای لیسانس از نو اقدام کنید؟
    اگر اینطوره این تاپیک جای سوالتون نیس ( اینجا مال مستر هست) و باید جای دیگه سوال کنید.
    چه رشته ای مد نظرتون هس؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    من کامل متوجه نشدم. شما لیسانس دارید یا نه؟ منظور از ریز نمرات لیسانس ، نمرات لیسانس نیمه رها شده هست، درسته؟
    و میخوایید برای لیسانس از نو اقدام کنید؟
    اگر اینطوره این تاپیک جای سوالتون نیس ( اینجا مال مستر هست) و باید جای دیگه سوال کنید.
    چه رشته ای مد نظرتون هس؟
    مرسی عرفان عزیز از جوابتون.من در کنکور سراسری ابتدا کاردانی قبول شدم و اون مقطع رو تموم کردم و بدون وقفه کنکور کارشناسی ناپیوسته (کاردانی به کارشناسی) دادم و در همون شهید بهشتی که کاردانی میخوندم کارشناسی قبول شدم ولی مرتب با بسیج دانشجویی مشکل داشتم که دست آخر ول کردم و ترم آخر رو نرفتم پاس کنم. واحدهایی که از کارشناسی ناپیوسته مونده رو در پست قبلی گفتم.البته ریز نمرات کارشناسی نیمه رها شده رو بهم دادن و مدرک کاردانی و نمرات کل کاردانی ولی مدرک کارشناسی نگرفتم چون دانشجوی انصرافی تلقی شدم.من میخوام همین رشته خودم رو ادامه بدم اگه بشه.
    از اینکه جا رو اشتباه اومدم ببخشید ولی راستش من از توی رشته های دانشگاهی اینجا رو پیدا کردم و نزدیکترین فروم به سوال من بنظرم رسید.نمیدونم میتونید منو راهنمایی کنید یا نه ولی اگه حتی در پیام خصوصی جواب بدین که فروم آلوده نشه ممنون میشم

Member Z_MOAZEMI آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    epidemiology

سلام. برای ارشد public health دانشگاههای آلمان، کانادا، نیوزلند، سوئد و کشورهای دیگه پذیرش میدن. شما به این آدرس یک سری بزنید
    http://www.behdasht.gov.ir/index.asp...1&pageid=11041
    دانشگاه و کشوری را که می خواهید انتخاب کنید . ب سایت ان دانشگاه بروید و درmedicine faculty آن دانشگاه گروه بهداشت را برای اطلاعات بیشتر در زمینه مورد نظرتون جستجو کنید.
    ویرایش توسط erfan1985 : July 30th, 2013 در ساعت 07:05 AM

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Z_MOAZEMI نمایش پست ها
    سلام. برای ارشد public health دانشگاههای آلمان، کانادا، نیوزلند، سوئد و کشورهای دیگه پذیرش میدن. شما به این آدرس یک سری بزنید
    http://www.behdasht.gov.ir/index.asp...1&pageid=11041
    دانشگاه و کشوری را که می خواهید انتخاب کنید . ب سایت ان دانشگاه بروید و درmedicine faculty آن دانشگاه گروه بهداشت را برای اطلاعات بیشتر در زمینه مورد نظرتون جستجو کنید.
    مشکل ایشون اینه که مدرک لیسانس نداره و بدون لیسانس نمیتونه برای MPH اپلای کنه. ایشون اول باید تکلیف لیسانس رو روشن کنه. لیسانس رشته های مرتبط بسیار زیاد هستن. اما باید با دانشگاهها مکاتبه کنید ببینید کجا نمرات دروس گذرانده شما رو قبول می کنن و یا بهتون اجازه میدن به شرط گذروندن چند ترم اضافه وارد مستر بشید. از اونجا که مدارکتون دستتون هست بهتره وقت تلف نکنید. و از نمراتتون استفده کنید. به هر حال امکانش زیاده که بخشی از نمراتتون قبول بشه و دوره تحصیلتون کوتاه بشه. فقط قبلش قوانین رو با دانشگاهها چک کنید.
    پذیرش گرفتن در دوره لیسانس خیلی سخت نیست. به سن هم حساس نیستن. با توجه به اینکه نمره دیپلم خوبی دارید احتمالا مشکل خاصی برای پذیرش نخواهید داشت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ,UCD,MD/MPH

سلام
    دوستان عزیز من پزشک هستم و قصد دارم در رشته public health و گرایش Biostatistics اپلای کنم.به نظر شما با توجه به رشته تحصیلیم که زیرشاخه ریاضی نیست شانس پذیرش master یا phd دارم.
    TOEFL-ibt:88
    GRE:V138/Q160/W3

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ,UCD,MD/MPH

سلام دوستان گرامی.من GP هستم و در مرحله اپلای برای رشتهPublic Health هستم.ممکنه من رو راهنمایی کنید.
    ۱:ایا به پزشکان پذیرش برای public healthگرایش biostatistics میدهند،وایا کسی رو میشناسید که پذیرشbiostatistics گرفته باشه؟
    ۲:ایا از دوستان کسی با سیستم پرداختmoney order برای sophas اطلاعات داره،اینکه به چه صورت باید تهیه کرد و ...
    thank you all so much