صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 87

موضوع: reject شدن ویزا و اقدامات پس از آن

پیش فرض reject شدن ویزا و اقدامات پس از آن

ویزای من متاسفانه به دلیل کمبود 4000 کرون bank statement رد شد! :'(

کسانی که به دلیل مدرک مالیBs رد میشوند باید :
    1.بروند سفارت سوئد و نامه desicion که در اون قید شده به چه دلیل رد شده رو بگیرند.
    این نامه به سوئدی هستش و خودتون باید ترجمه کنید(البته یه توضیح مختصری هم به انگلیسی داره)

2. BS جدید بگیرید و یک نامه بنویسید و توضیح بدید چه اعتراضی به رد شدن ویزا دارید و به مدرک جدید اشاره کنید.
    این نامه باید شامل شماره پرونده / شماره تماس/ آدرس پستی باشه وبه همراه BS تحویل سفارت داده بشه تا خودشون به این آدرس پست کنند:
    migrationdsverket, tillstandsenheten i Orebro, box 2073, 700 02 Orebro

من فکر نمی کنم جواب من به این زودی ها بیــــــــــــ:'(ــــاد ... ولی شاید بازگو کردن این تجربه مزخرف به درد سایرین بخوره ...

Courage is the act of doing what you know you must do ,regardless of how it feels

Senior Member pouya4 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : reject شدن ویزا و اقدامات پس از آن

منم 5 June داده بودم 23 July گرفتم.

یه خبر بد و استرس زا، یکی از بچه های KTH که رشته ش Nano بود Reject شد، فکر کنم به خاطر رشته ش بود

حال ما هم گرفته شد...
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

نقل قول نوشته اصلی توسط Pouyardiola

یه خبر بد و استرس زا، یکی از بچه های KTH که رشته ش Nano بود Reject شد، فکر کنم به خاطر رشته ش بود

حال ما هم گرفته شد...
    بقیه بچه های نانو ویزاشون چی شد؟ جوابشون نیومده هنوز؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Pouyardiola

حال ما هم گرفته شد...
    واقعا هم حالگیریه....شرایط ایشون به جز رشتشون چی بوده؟ از بچه های فرومه؟ ...فکر میکنم بتونه اعتراض کنه. خدا رو چه دیدی؟..یهو پروندش میره زیر دست کارمندی که گیر نباشه . شاید هم US ویزا و کلیرنس بگیره که خیلی حالش بیشتره.
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

Junior Member

سلام
    رشته ی منمNANO بوده میتونید شرایط این دوستمونو بجز رشتش بگید(مخصوصا BANK STATMENT ،چقدر و کدوم بانک)ممنون!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

لطفا با اطمینان و بدون شبهه خبر بدهید تا موجب دلهره دیگران نشود.
    Resigned Mod. <br />.

ApplyAbroad Veteran

شما دقیقا چند تومن گذاشته بودید به حساب؟
    I&#39;ve got a little black book with my poems in / got a bag with a toothbrush and a comb in / when I&#39;m a good dog, they sometimes throw me a bone in.

Junior Member

بازم سلام

باید به عرضتون برسونم که 3 (1دختر+2پسر) نفر از دوستانی که NANO در KTH قبول شدند،ویزاشونو گرفتند(اوایل MAY درخواست داده بودن)!!! خوب پس میبینید که&#160; ربطی به رشته و جنسیت نداره،تنها به مدارکتون مربوط میشه،مخصوصا BANK STATEMENT که واقعا مبلغش و اینکه به نام خود فرد باشه مهمه!!!!!!
    ایشالا که کار همه درست بشه...

Junior Member

سلام دوستان! یکی از دوستان من هم reject شد. اونم به دلیل bank statement! که به اسم مامانش بود نه خودش! بهش گفتن زود بیار که بفرستیم گفتن همون 6 هفته رو دوباره باید صبر کنی!! یه شماره فکس گیر آوردیم که فکس کنه به case officerش! خدا کنه مشکلش حل شه!!

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

دوست عزیز untouchable ؛

شما برای همین ترم پذیرش داشتید؟ با این وضعیت به 17 آگست (منظورم شروع کلاسهای این ترم هست) میرسید؟

اگه ممکنه این سوالهای منو از سفارت یا هر منبع مطمئنی که می تونید بپرسید و جواب بدید ممنون میشم :

اگر دیرتر بشه باز هم سفارت ویزا صادر می کنه که مثلا چند وقت دیرتر و بعد از شروع کلاسها ویزا صادر بشه و شما برید؟
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)