صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 87

موضوع: reject شدن ویزا و اقدامات پس از آن

پیش فرض پاسخ : reject شدن ویزا و اقدامات پس از آن

نقل قول نوشته اصلی توسط Roger
    شما دقیقا چند تومن گذاشته بودید به حساب؟
    من برای دوره 180 credit (سه سال) 215000 کرون گذاشته بودم .
    در ورقه desicion نوشته باید حداقل 219000 در حسابم باشه :-[

bank statement جدیدی که دادم سفارت 256000 کرونه (نوشدارو بعد از مرگ سهراب!!! :-[ )

قانون کلی که تو سایت مهاجرت نوشته مبلغ 7300 کرون به ازای هر ماه هست و هر سال تحصیلی ده ماه حساب میشه.
    Courage is the act of doing what you know you must do ,regardless of how it feels

نقل قول نوشته اصلی توسط Spiro
    دوست عزیز untouchable ؛

شما برای همین ترم پذیرش داشتید؟ با این وضعیت به 17 آگست (منظورم شروع کلاسهای این ترم هست) میرسید؟

اگه ممکنه این سوالهای منو از سفارت یا هر منبع مطمئنی که می تونید بپرسید و جواب بدید ممنون میشم :

اگر دیرتر بشه باز هم سفارت ویزا صادر می کنه که مثلا چند وقت دیرتر و بعد از شروع کلاسها ویزا صادر بشه و شما برید؟

آره برای همین ترم پذیرش دارم.(fall 2008 ) . نمی دونم کی جوابم رو میدن. اصلآ نمیدونم هنوز نامه و bs جدیدم رو پست کردن به سوئد یا نه؟! > هر وقت زنگ میزنم یه جواب بی سر و ته میدن. کارمند های سفارت اصلآ مسئولیت پذیر نیستند. باید مستقیم زنگ بزنم migrationsverket ...
    تو پذیرشم نوشته آخرین مهلت حضور در دانشگاه 25 آگوست هستش...

اگر خبر جدیدی شد همین جا مینویسم ...
    Courage is the act of doing what you know you must do ,regardless of how it feels

Junior Member

منم مشکل دارم .با اینکه 16 خرداد مدارکمو دادم هنوز ویزام نیومده!تازه هفته ی پیش زنگ زدم به اداره ی مهاجرت و ایمیل زدم بهشون...حالا بهم ایمیل زدن که: we has asked embassy for a supplement of your application! نمی دونم منظورشون چی بوده؟!مدرک مالیم هم بیشتر از اون چیزی بود که باید می ریختم.کلاسام هم 18 آگوست شروع می شه!!!واقعا بی درو پیکر تر از این سفارت وجود نداره!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

لطفا فقط در راستای رد شدن ویزا پیغام بگذارید.

با تشکر
    Resigned Mod. <br />.

mehrdad_64
    Guest

سلام دوستان

من 29 می اقدام کردم برای ویزا و هنوز جوابم نیومده. این جریان reject شدن این دوستان اولاً خیلی ناراحت کننده بود و ثانیاً برای امثال من خیلی نگران کننده! می شه بگین bank statement چقدر باید باشه حدوداً؟ دوستانی که ویزاشونو گرفتند چقدر bank statement داشتن؟ من 25000 دلار گذاشتم، به نام خودم هم بوده! راستش یه مقدار این جریان نگرانم کرد...

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_64
    سلام دوستان

من 29 می اقدام کردم برای ویزا و هنوز جوابم نیومده. این جریان reject شدن این دوستان اولاً خیلی ناراحت کننده بود و ثانیاً برای امثال من خیلی نگران کننده! می شه بگین bank statement چقدر باید باشه حدوداً؟ دوستانی که ویزاشونو گرفتند چقدر bank statement داشتن؟ من 25000 دلار گذاشتم، به نام خودم هم بوده! راستش یه مقدار این جریان نگرانم کرد...
    سلام

جواب سوال شما در بالا آمده است. bank statment من هم معادل 25000 دلار بود و الان ویزا دارم.
    Resigned Mod. <br />.

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_asadi
    سلام دوستان! یکی از دوستان من هم reject شد. اونم به دلیل bank statement! که به اسم مامانش بود نه خودش! بهش گفتن زود بیار که بفرستیم گفتن همون 6 هفته رو دوباره باید صبر کنی!! یه شماره فکس گیر آوردیم که فکس کنه به case officerش! خدا کنه مشکلش حل شه!!

توجه داشته باشید که ,تمام مدارکی که از طرف سفارت سوئد به migrationsverket برای ارزیابی فرستاده میشود باید اصل مدرک باشد, یعنی نمی توان نامه یا bs را فکس کرد. به علاوه این ارسال که از طریق پست صورت میگیرد باید توسط خود سفارت سوئد انجام شود.تنها کاری که از دست شما ساخته است این است که مدارک خود را هرچه سریع تر به سفارت تحویل دهید تا پست کنند.

منبع : نامه desicion ی که به من تحویل داده شده بود.

دوستان عزیز
    پس از ده روز استرس و رفت و آمد به سفارت و ایمیل نگاری به migrationsverket این جواب رو دریافت کردم :

Dear ,

You have been granted a residence permit the 28th of July. Please turn
    to the Swedish embassy to get your decision.

Yours sincerely

Jenny Bokvist

Upplysningen
    Migrationsverket

The Public Contact Section
    The Swedish Migration Board

دیروز رفتم سفارت و حقمو ازشون گرفتم ! ;D 8)

استکهلم میبینمتون !!!

Junior Member

سلام دوستان.

من برام یه اتفاق نادر افتاده. گفتم بگم که اگه نمونه اش برا شما هم افتاد مطلع باشید از چند و چون ماجرا.

من june 10 مدارکمو تحویل داده بودم. نامه ی مالی ام هم از بانک تجارت و مبلغ 23 میلیون بود. تقریبا از اواخر july هر روز زنگ می زدم سفارت ببینم ویزام اومده یا نه. تا این که بالاخره august 10 گفتن که جواب ویزات نیومده اما یه document روی پرونده ات اومده و نوشته: the applicant has no account in bank Tejarat!
    خانومه گفت حسابتو فردای گرفتن نامه خالی کردی؟ گفتم آره. گفت به خاطره همین این طوری شده، برو پول بریز و دوباره نامه بیار. من چون شنیده بودم هیچ کس جز خود شخص حق چک کردن حسابشو نداره فردا صبح اول رفتم سفارت تا ببینم دقیقا چی شده. وارد که شدم پرونده ام رو بررسی کردن و فهمیدن بله! سهل انگاری از خودشون بوده. ظاهرا سوئدی بعد از تشکیل پرونده توی اداره مهاجرت سوئد از این کارکنای سفارت می پرسن وضعیت مالی متقاضی اوکی هست یا نه؟ و این ها با ایمیل جواب میدن که اوکی هست یا نه؟ این دوستان زحمت کشیدن و یادشون رفته برای من جواب اوکی بدن. سوئدی ها هم فکر کردن من توی بانک تجارت حساب ندارم و نامه ی بانکی ام اعتبار نداره. بنابراین من ویزام حالا حالاها نمیاد و شاید به پرواز august 25 نرسم.

خلاصه اگه مورد مشابهی روی پرونده اتون بود بدونید که اشتباه از خود کارمندای گیج سفارت بوده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)