صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 81

موضوع: امور بانکی در فنلاند و انتقال وجه

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی - Sahand University of Technology

پیش فرض پاسخ : امور بانکی- انتقال وجه و خرید ارز

خب آره اگه همین طوری بخرید بدون بلیط و...گرونتر هم هست مگر اینکه مبالغ هنگفت تبدیل ارزی داشته باشید ولی در حالت عادی تا۲۰۰۰ دلار می دونم که با نرخ بانکی هر نفر می تونه بگیره (این مقدارش الان به تازگی نمی دونم چقدره)
    یه سری هم به سایت زیر بزنیدبرای مقایسه قیمت ها:
    www.mesghal.com

Junior Member fafa1361 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : امور بانکی فنلاند- انتقال وجه و خرید ارز

خوب من بانک تجارت هم با پاسپورت و بلیط 2000 یورو گرفتم و چون دوماه پیش خریدم خیلی به نفعم شد!! اون موقع نرخ یورو بود 1290 تومان الان شده 1380 تومان!! چند روز پیش رفتم یک مقدار هم از بانک سامان گرفتم که بود1378 تومان. داره همینجوره صعودی میره بالااااااا.
    در ضمن از مسئول بانک راجع به انتقال وجه از بانک به فنلاند پرسیدم گفت تا هفته پیش ما با بانک نوردیا کار می کردیم و مشکلی هم نبود از هفته گذشته به این طرف نمی تونیم هیچ پولی رو از ایران به خارج بفرستیم به خاطر ت.ح.ر.ی.م. اگر پولی قرار باشه بفرستیم باید از طریق دبی اقدام کنیم.... ترسناک داره می شه این موضوع!!!!! فعلا فقط صرافی ها هستن که می تونن پول واریز کنن... امیدوارم به زودی این مشکل برطرف شه
    ما همان چیزی هستیم که می اندیشیم
    هستی ما با افکارمان شکل میگیرد
    و دنیامان را با اندیشه هامان می سازیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط izak نمایش پست ها
    خب آره اگه همین طوری بخرید بدون بلیط و...گرونتر هم هست مگر اینکه مبالغ هنگفت تبدیل ارزی داشته باشید ولی در حالت عادی تا۲۰۰۰ دلار می دونم که با نرخ بانکی هر نفر می تونه بگیره (این مقدارش الان به تازگی نمی دونم چقدره)
    یه سری هم به سایت زیر بزنیدبرای مقایسه قیمت ها:
    www.mesghal.com
    اگه شما با بلیط و پاسپورت هم از بانک دولتی خرید کنید گرونتر از بانک خصوصی(همون 2000تا) در میاد.گفتم این قضیه جدیدا اتفاق افتاده و نرخی که روی سایت بانک دولتی میبینید 7 یا 8 تومان کمتر از قیمتیه که در اصل میفروشن

نقل قول نوشته اصلی توسط izak نمایش پست ها
    سلام
    محض اطلاع. دوستانی که قصد خرید ارز دارند می تونند با داشتن پاسپورت و بلیط سفر با نرخ بانکی که ۲۵-۳۰ تا تک تومن در واحد پولی ارزونتره خرید کنند
    چون مقدارش محدوده اگه مهری نزدند تو بلیطتون و،،، می تونید دوباره از یه بانک دیگه اقدام کنید
    مزیتش هم تنها قیمتش نیست از طرفی اغلب صرافی ها پول درشت می دند که بعدا خرد کردنش سخته
    موفق باشید
    شما خودتون این کار رو کردید؟ من امروز چند تا بانک رفتم ولی همه گفتند ما مشکل کمبود اسکناس داریم و به مسافر نمی تونیم ارز بدیم.کسی از دوستان هست که در تهران تونسته باشه این کار رو بکنه؟

Junior Member

بعد از اينكه من در فنلاند حساب باز كنم، چگونه ميتوانم از حساب خودم يا پدرم در ايران به حسابم در فنلاند پول واريز كنم، البته با چاشني هميشگي مورد علاقه دانشجويان: ارازانترين راه ممكنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alibaba2 نمایش پست ها
    بعد از اينكه من در فنلاند حساب باز كنم، چگونه ميتوانم از حساب خودم يا پدرم در ايران به حسابم در فنلاند پول واريز كنم، البته با چاشني هميشگي مورد علاقه دانشجويان: ارازانترين راه ممكنه؟
    صرافی ها که دردسر هم زیاد داره..پیشنهاد می کنم اگر امکانش رو دارید برای چند ماه اول حداقل با خودتون پول نقد بیارید

Junior Member

اخه اين 2000 يوروي كه ميدن با پاسپورت ( كه من فقط شنيده ام) 1000 تا شو ميخوام بدم به دوستم كه در خارج است ، خريدهام را انجام بده ، ميمونه 1000 يورو؟ كافيه براي دو ماه اول ديگه ، خوب بعد از آن بايد چكار كنم ، من كه فنلاندم مثلا. صرافي ها هم بعنوان آخرين راه ميرم سراغشان ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alibaba2 نمایش پست ها
    اخه اين 2000 يوروي كه ميدن با پاسپورت ( كه من فقط شنيده ام) 1000 تا شو ميخوام بدم به دوستم كه در خارج است ، خريدهام را انجام بده ، ميمونه 1000 يورو؟ كافيه براي دو ماه اول ديگه ، خوب بعد از آن بايد چكار كنم ، من كه فنلاندم مثلا. صرافي ها هم بعنوان آخرين راه ميرم سراغشان ؟
    شما محدودیتی برای وارد کردن ارز که ندارید ( البته که بیشتر از 10000 یورو با خودتون دارید تو فرودگاه اینجا باید بگید.. ایران رو نمید ونم) درسته که بانک 2000 بهتون میده ولی می تونید بیشتر از صرافی ها بگیرید و با خودتون بیارید.. من پارسال از بانک تونستم 1500 بگیرم.. و حدود 3000 تای دیگه هم از صرافی گرفتم ( قیمتش هم یک مقدار کمی فرق داشت با بانک) چون در حالت عادی باید بعد از دو ماه باز هم از طریق صرافی اقدام کنید که علاوه بر نرخ بالاتر باید نرخ سرویس هم بهشون بدید برای ارسال پول...

Junior Member liliium آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Åbo Akademi

سلام . ميزان ارز مجاز كه ميتونيم از ايران خارج كنيم چقدره؟ ازمون سوال ميشه كه چقدر داريم ؟ اگه زياد باشه چيكار ميكنن؟ بايد يه جاهايي پولو قايم كنم كه نبينن؟

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط liliium نمایش پست ها
    سلام . ميزان ارز مجاز كه ميتونيم از ايران خارج كنيم چقدره؟ ازمون سوال ميشه كه چقدر داريم ؟ اگه زياد باشه چيكار ميكنن؟ بايد يه جاهايي پولو قايم كنم كه نبينن؟
    میزان ارز مجاز خروجی توسط مسافر 5000 یورو هستش... ولی کسی چک نمیکنه... ضمناً در نظر داشته باشید که حتی 5000 یورو هم میشه فقط 10 تا دونه اسکناس 500 یورویی! در نتیجه نیازی به قایم کردن و این حرفها نیست
    Winners are simply willing to do what losers won't

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)