صفحه 3 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 81

موضوع: امور بانکی در فنلاند و انتقال وجه

پیش فرض پاسخ : امور بانکی فنلاند- انتقال وجه و خرید ارز

* بهترین مکان برای تبدیل ارز یعنی دلار به یورو کجاست توی تامپره؟ من پولم دلاره و با نوسان فعلی بازار دلار و یورو تو ایران باید برم اونجا تبدیل کنم. * باز کردن حساب بانکی در تامپره چقدر طول میکشه؟

Junior Member

بهترین راه برای ارسال پول ایجاد یک حساب پیپال و ریختن پول از ایران به حساب پیپال هست

Junior Member

سلام به همه بچه هاي گل اين فروم،

كسي مي دونه آيا بانكها جديدا سويفت ميكنند به اروپا/فنلاند؟ كدام بانك توصيه مي كنيد.

فکر نمی کنم اینکارو در حال حاضر انجام بدند با این حال ما از بانک هایی مثل پارسیان، پاسارگاد و یکی هم از دولتی ها مثل ملت بپرسید
    و دوم اینکه اگرم نشد، راهش انتقال و حواله از طریق صرافی هاست
    Whether you think you can or think you can't, you are right
    Henry Ford

جستجوی نتایج پذیرش http://www.applyabroad.org/forum/adm....php?do=search

نقل قول نوشته اصلی توسط raymound نمایش پست ها
    بهترین راه برای ارسال پول ایجاد یک حساب پیپال و ریختن پول از ایران به حساب پیپال هست
    چطور از ایران میشه با قیمت مناسب و نرخ ارز صرافی ها به یک حساب پیپال پول واریز کرد؟
    Whether you think you can or think you can't, you are right
    Henry Ford

جستجوی نتایج پذیرش http://www.applyabroad.org/forum/adm....php?do=search

ApplyAbroad Veteran
    mic_makarti آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tampere, Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط alibaba2 نمایش پست ها
    سلام به همه بچه هاي گل اين فروم،

كسي مي دونه آيا بانكها جديدا سويفت ميكنند به اروپا/فنلاند؟ كدام بانك توصيه مي كنيد.
    با سلام،

بانک تجارت انجام میده (تا اونجا که من ازشون پرسیدم، شاید دوباره خبری بشه انجام نده !)

موفق باشید.

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

یه موضوعی که بسیار مبهم به اون پرداخته شده (در کل فروم) قوانین مربوط به دریافت ارز دولتی برای دانشجویان بابت هزینه های زندگی، هزینه های تحصیلی، هزینه شرکت در کنفرانسها و غیره هستش... اول از همه به مدیران محترم توصیه میکنم که یه جای مناسب برای این موضوع به طور جداگونه باز بشه توی فروم (در حال حاضر موضوع هر کشور زیرموضوعی با عنوان نحوه تامین ارز و این ماجراها داره) چون موضوع مستقلی برای این ماجرا به طور خاص وجود نداره.
    بعدش هم اینکه یه چیزهایی قانون هستند و بانکها نمیتونن که ازشون عدول کنن در صورتی که اطلاعات دقیق در مورد قانون مربوطه داشته باشید با کمی تلاش میتونید ارز رو با قیمت دولتی تهیه کنید... این لینک مجموعه ی مقررات ارزی بانک مرکزی هستش که کلیه بانکها موظف به رعایت اون هستن... حتی اگر بانکی اعلام کنه که ارز مورد نیاز شما رو نداره، میتونید یه درخواست رسمی برای بانک بنویسید (بهتره شعبه مرکزی باشه و باز هم بهتره که خودتون اونجا حساب داشته باشید) و این مقررات و معرفی نامه وزارت علوم رو ضمیمه اش کنید و به طور رسمی تسلیم واحد ارزی و یا حتی رئیس شعبه کنید... بانک موظفه که از خزانه برای شما ارز تامین کنه... تهیه معرفی نامه از وزارت علوم هم این روزها خیلی ساده شده .... با مراجعه به این سایت میتونید بعد از یک هفته معرفی نامه رسمی وزارت علوم رو دریافت کنید. البته یادتون باشه که این ماجرا فقط مختص دانشجوهایی هست که بورسیه نیستن و هزینه تحصیل و زندگیشون رو خودشون تامین میکنن.
    با توجه به تفاوت میزان قیمت واقعی و دولتی دلار که علیرغم تلاشهای دولت، همچنان در حدود 100 تومن باقی مونده، به نظر میرسه که دریافت 12000 دلار در سال هم مبلغی حدود 1 میلیون و دویست هزار تومن به نفع دانشجوها خواهد شد که خودش هزینه یه ماه زندگی نسبتاً خوب هستش و حتی دو ماه زندگی با صرفه جویی رو تامین کنه که در طول دو سال (عدد رو دو برابر کنید) میشه حداقل سه ماه رو باهاش زندگی کرد!
    Winners are simply willing to do what losers won't

Junior Member

ابتدا بايد شما برين دانشگاه مقصد تان ، از انجا گواهي اشتغال به تحصيل بگيريد ، من زنگ زدم به وزارت علوم ، اون خانمه اين را با اطمينان كامل گفت . و سپس بايد اون را ببريد وزارت علوم ، اونها يك نامه كه قيد شده چه مقدار ارز ماهانه بايد به شما داده شود از بانك معرفي شده از طرف خودتان، به شما ميدهند، خانمه گفت كه اين نامه را فقط يكبار ميدهيم، پس در انتخاب بانكتان دقت كنيد.

پیش فرض پاسخ : اسکان دانشجویی

سلام به همه دوستان

من یه سوالی دارم ازتون در مورد واریز پول جهت Deposit. آیا با وضعیت فعلی تو تبادلات ارزی، جایی هست که بشه از طریقش پول رو به اون حساب بانکی داخلی تو فنلاند واریز کرد؟
    آخه تو این بخش دیدم کسانی که تو سالای قبل اپلای کرده بودند اکثرا از طریق بانک پارسیان ارسال کردند و...
    آیا در حال حاضر جایی این کار رو میکنه؟

میدونم سوالم کمی مبتدی هست. اما خواهش می کنم که جواب بدین

متشکرم

Senior Member OSX آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University School of Science and Technology - Radio Communications Engineering

پیش فرض پاسخ : اسکان دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط Bsc نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

من یه سوالی دارم ازتون در مورد واریز پول جهت Deposit. آیا با وضعیت فعلی تو تبادلات ارزی، جایی هست که بشه از طریقش پول رو به اون حساب بانکی داخلی تو فنلاند واریز کرد؟
    آخه تو این بخش دیدم کسانی که تو سالای قبل اپلای کرده بودند اکثرا از طریق بانک پارسیان ارسال کردند و...
    آیا در حال حاضر جایی این کار رو میکنه؟

میدونم سوالم کمی مبتدی هست. اما خواهش می کنم که جواب بدین

متشکرم
    یه مدت بود هیچ بانکی این کارو نمی کرد ٬ الان و نمیدونم ٬ باید بری از بانکهای خصوصی بپرسی . شعبه مرکزیشون برو چون تو خیلی موارد شعبه های دیگه اطلاعات کامل ندارن ! اگه همچنان هیچ بانکی این کارو نمی کرد باید صرافی پیدا کنی که اونم همشون این کارو نمی کنن و بعضیا قبول می کنن اما فکر کنم کارمزد بالایی بگیرن !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)