صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 81

موضوع: امور بانکی در فنلاند و انتقال وجه

Senior Member OSX آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University School of Science and Technology - Radio Communications Engineering

پیش فرض پاسخ : امور بانکی فنلاند و انتقال وجه

پست های مربوط به ارز دانشجویی به زودی به تاپیک ویژه ارز دانشجویی منتقل خواهند شد ٬ لطفا پست های کلی در این رابطه را در تاپیک مذکور ارسال نمایید در غیر این صورت پست شما حذف خواهد شد !

این تاپیک صرفا ويژه امور بانکی فنلاند و انتقال وجه به فنلاند می باشد.

با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امور بانکی در فنلاند و انتقال وجه

من موضوعات بحث شده این تاپیک رو خوندم ولی بالاخره نفهمیدم چه جوری باید پول اتاق رو پرداخت کنم؟ این طور که فهمیدم برای کسانی که اشنایی تو خارج کشور ندارن تنها راه صرافی ها هستند.
    کسی امسال از طریق صرافی اقدام کرده؟ اگه از تجربش بگه کمک بزرگی حداقل به من یک نفر کرده.

Member ماشین لباسشویی آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IAU

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_d نمایش پست ها
    من موضوعات بحث شده این تاپیک رو خوندم ولی بالاخره نفهمیدم چه جوری باید پول اتاق رو پرداخت کنم؟ این طور که فهمیدم برای کسانی که اشنایی تو خارج کشور ندارن تنها راه صرافی ها هستند.
    کسی امسال از طریق صرافی اقدام کرده؟ اگه از تجربش بگه کمک بزرگی حداقل به من یک نفر کرده.
    لطفاً این تاپیک رو بخونید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...88%DB%8C%DB%8C

صفحات آخرش مربوط به امسال هست، اگه همین ترم پاییز باید برین عجله کنید ، چونکه خیلی عقب هستید.

امیدوارم موفق باشید
    دنیای زیبای ما!

Member masoud mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science, Tampere University of Technology

هم صرافی ها هستند و هم کسانی که خودشون کردیت کارد دارن که میتونی تعدادی از ائن دسته دوم رو در همین سایت در بخش پرداخت پول و ارز پیدا کنی من هم یکی رو خارج از این جا میشناسم که با کردیت کارد پول واریز میکنه به هرجا که بخوای اما گوش آدمو میبره. من چند تا از پرداخت هامو موقع اپلای کردن با این یارو انجام دادم. کلا یکم بالاتر از جاهای دیگه میگیره اما جلو خودت اینکارو میکنه و مطمئنه. اگر خیلی کارت گره خورد پیغام خصوصی بده شمارشو برات بفرستم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud mac نمایش پست ها
    هم صرافی ها هستند و هم کسانی که خودشون کردیت کارد دارن که میتونی تعدادی از ائن دسته دوم رو در همین سایت در بخش پرداخت پول و ارز پیدا کنی من هم یکی رو خارج از این جا میشناسم که با کردیت کارد پول واریز میکنه به هرجا که بخوای اما گوش آدمو میبره. من چند تا از پرداخت هامو موقع اپلای کردن با این یارو انجام دادم. کلا یکم بالاتر از جاهای دیگه میگیره اما جلو خودت اینکارو میکنه و مطمئنه. اگر خیلی کارت گره خورد پیغام خصوصی بده شمارشو برات بفرستم.
    این پرداخت خونه رو که نمیشه با کردیت کارد انجام داد.
    ویرایش توسط roya_d : June 29th, 2012 در ساعت 09:56 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ماشین لباسشویی نمایش پست ها
    لطفاً این تاپیک رو بخونید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...88%DB%8C%DB%8C

صفحات آخرش مربوط به امسال هست، اگه همین ترم پاییز باید برین عجله کنید ، چونکه خیلی عقب هستید.

امیدوارم موفق باشید
    مرسی ولی دانشگاه من فرمتش با بقیه دانشگاهها انگار فرق داره حدود یک ماه پیش فرم رو پر کردم دیروز برام ایمیل اومده که یکی از انتخابام رو برام رزرو کردن ولی مهلت یک هفته ای برای واریز پول دادن. و من هم تو تاپیک های مربوطه چیزی پیدا نمیکنم. میترسم برم صرافی بگه چون مبلغ کم هست حواله نمیکنیم.

Member masoud mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science, Tampere University of Technology

مرسی ولی دانشگاه من فرمتش با بقیه دانشگاهها انگار فرق داره حدود یک ماه پیش فرم رو پر کردم دیروز برام ایمیل اومده که یکی از انتخابام رو برام رزرو کردن ولی مهلت یک هفته ای برای واریز پول دادن. و من هم تو تاپیک های مربوطه چیزی پیدا نمیکنم. میترسم برم صرافی بگه چون مبلغ کم هست حواله نمیکنیم.
    آره من فراموش کرده بودم که حواله ای هست. صرافی ها هر مبلغی رو حواله میکنن اما فقط ممکنه برای مبالغ کم کارمزد بیشتری بگیرند. حواله پول هم بیشتر از 4 5 روز طول نمیکشه به بهشون ایمیل بزنید و بگید که بخاطر مشکل واریز از داخل ایران به زمان بیشتری احتیاج دارید اما حتما خونه رو میخواید.

Junior Member

سلام ، من بايد تا شنبه 200 دلار به شماره حساب VOAS و مشكل اينكه IBAN داده و فكر نكنم بشه با كارت پرداخت كرد . آيا الان با وضعيت اخير ميشه از طريق بانكها پول حواله كرد؟ چكار كنم؟ هركي ميدونه كمك كنهههه، ممنون

Member ExpertNET آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Information Technology - Mikkeli UAS

سلام

من حدود 10 روز پیش برای این مسئله کلی تحقیق کردم و کم کارمزد ترین جایی که پیدا کردم (30 یورو برای مقدار های پایین) 2 روزه پول رو منتقل کرد این صرافی هست . باز هم انتخاب با شما تحقیق کنید حتماً!!

صرافی هما - خیابان فردوسی جنب بانک مرکزی - پلاک 162 - تلفن 66750888 (حتماً با آقای صٍلاح علوی صحبت کنید)

Member babak1234 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University, Master in strategy

این رو هم ببینید http://www.shahrexchange.com/
    Share your knowledge. It is a way to achieve immortality

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)