صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 42 , از مجموع 42

موضوع: تغییر نام کاربری | عدم امکان حذف حساب کاربری

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : حذف حساب کاربری

نقل قول نوشته اصلی توسط mnasseri نمایش پست ها
    درود،
    من دوتا پیشنهاد دارم
    1. اول اینکه هنگام پیوستن به سایت این توضیح ها داده بشه. این که خیلی ساده است!!!
    2. برای جلوگیری از اون تخلف ها میشه اینطور تنظیم کرد که زمان تغییرات رو بلند مدت کرد. مثلا هر کاربر در هر 4 ماه یکبار امکان تغییر رو داشته باشه!

من هنوز نمیفهمم که امکان حذف حساب چرا باید از بین بره. آقا یک نفر بعد از مثلا 2 ماه که عضو بوده خوشش نمیاد و میخواد حسابش رو DEl کنه! باید این حق رو داشته باشه! اینطور نیست؟ تازه این رو هم میشه براش زمان تعیین کرد.
    اتفاقا همه مسائلی که شما ازش گله کردید در موقع عضویت در سایت گفته شده و کاربران گزینه موافقم رو باید انتخاب کنند تا بتونند عضو بشن. از اونجا که کاربران وقت‌شون خیلی باارزشه و قوانین رو نمی‌خونند ولی وقت مدیران هیچ ارزشی نداره، من اون قسمت‌ها رو مجددا اینجا می‌ذارم:
    خط اول قوانین: «قوانین سایت به صورت کامل در زیر منتشر شده‌اند و ممكن است در هر زمان تغییر كند
    قانون شماره یک: «... همچنین پس از عضویت امكان لغو عضویت توسط كاربر وجود نخواهد داشت.»

دلیل این که امکان حذف حساب کاربری وجود نداره، اینه که در دیتابیس پست‌های کاربر به حساب کاربریش مرتبطه. حذف حساب کاربری باعث از بین رفتن این ارتباط می‌شه و از بین رفتن این ارتباط در عملکرد بعضی از قسمت‌های نرم‌افزار اختلال ایجاد می‌کنه.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : حذف حساب کاربری

در پست قبل توضیح دادم که به چه دلیل نمی‌شه حساب‌های کاربری حذف بشه، با این توضیح فکر می‌کنم جواب پیشنهاد شما هم داده شد. گذاشتن زمان فرقی به وجود نمیاره، اگر کاربری پست ارسال کرده باشه، نمی‌شه حساب کاربریش حذف بشه.

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345