صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 42

موضوع: تغییر نام کاربری | عدم امکان حذف حساب کاربری

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : تغییر نام اصلی

اره
    با این وضع کلیرنس یه بار دیگه باید جی ار یی بدم

یعنی منم این countdown رو نمیتونم عوض کنم دیگه؟ بابا این ای دی رو من شوخی نوشتم ولی داره به صفر میرسه هنوز کلیر نشدیم

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

به نظر من همون بهتر که برداشته بشه این امکان. لزومی نداره یک نفر هر روز آیدیش رو عوض کنه و بقیه رو گمراه کنه. به نظر من باید این امکان باشه که هر کی میخواد آیدیش رو عوض کنه به خود بابک بگه و این کار هم فقط برای یکبار قابل انجام باشه نه بیشتر. وقتی هم عوض کرد تا چند روز تو امضاش آیدی قبلیش رو بنویسه تا همه بدونن.
    میشه برای این کار یک تاپیک درست کرد تا هرکی خواست اونجا درخواستش رو بنویسه و مشخص هم باشه چه کسانی درخواست میدن. این کاری هست که تو سایر فرومها هم رایج هست.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

سلام
    يه نفر( مدير بابك) كه فرصت نداره برا تمام كاربرها اسمهاي درخواستيشونو عوض كنه... اين همـــه كاربر...
    راه حل پيشنهادي من اينه كه يه warning قرمز رنگ در هنگام ثبت نام كاربران جديد براشون ظاهر بشه با اين مضمون:
    " كاربر گرامي در انتخاب اسم خود دقت كافي مبذول داريد، بديهي ايست نام شما تعويض يا پس گرفته نمي شوند! "

ApplyAbroad Champion

از الان (تاریخ ارسال این پاسخ) تا مدت ۲ هفته کسانی که بخواهند نام کاربریشون رو عوض کنند می‌تونند در همین تاپیک اعلام کنند. بعد از گذشت این ۲ هفته تغییر نام کاربری به هیچ وجه امکان پذیر نخواهد بود، مگر این که کلا یک کاربر جدید بگیرید. این ۲ هفته هم استثنائا به این خاطر در نظر گرفته شده که ممکنه بعضی‌ها با توجه به این که می‌شده نام کاربری رو عوض کرد، در انتخاب نام دقت نکرده باشند.
    همون طور که وحید گفت، کسانی که نام کاربریشون عوض می‌شه حتما باید تا یک هفته نام کاربری قبلی رو در امضاشون بیارند.
    ضمنا لطفا تعویض نام کاربری رو از طریق پیام خصوصی برای من ارسال نکنید و حتما در این تاپیک اعلام کنید.

سلام آقا بابک

بدین وسیله از جنابعالی تقاضا دارم نام بنده را در صورت امکان به اسم زیر تغییر دهید.

Editor-in-Chief
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

ApplyAbroad Champion

یک نکته رو هم اضافه کنم که این نام کاربری شما همون نام کاربری قبلی باقی می‌مونه و فقط نام مستعار شما که در کنار پست‌هاتون نمایش داده می‌شه عوض می‌شه.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

من هم همانطور که قبلا گفته بودم کاملا با این کار موافقم. اگر کسی میخواهد اسمش یا چیزی اضافه کنی، میتواند آنرا در قسمت زیر Avatar خود قرار دهد.

حداقل برای ما مدیران خیلی هم به سادگی قابل پیگیری نبود.
    Resigned Mod. <br />.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Editor-in-Chief
    سلام آقا بابک

بدین وسیله از جنابعالی تقاضا دارم نام بنده را در صورت امکان به اسم زیر تغییر دهید.

Editor-in-Chief
    شما باید طبق صحبتهای قبلی اسم قبلیتون رو تو امضا بنویسید. الان من نمیدونم شما قبلا چه اسمی داشتید. نمیشه هم برای هر نفر رفت و از روی پستهاش تحقیق کرد که چه کسی هست. به دیگران کاری ندارم که دوست دارن بدونن یا نه ولی به دلایلی خودم دوست دارم بدونم. فرض کنید قبلا به شما اخطار داده باشم و اینطوری این موضوع رو متوجه نمیشم. البته غرض از این صحبتها فقط توضیح علت بود و اینکه لطف کنید حتما این کار رو بکنید.
    البته در حال حاضر از روی ایمیلتون مشخص هست ولی حتما بنویسید.
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

vahid1982:

شما باید طبق صحبتهای قبلی اسم قبلیتون رو تو امضا بنویسید. الان من نمیدونم شما قبلا چه اسمی داشتید. نمیشه هم برای هر نفر رفت و از روی پستهاش تحقیق کرد که چه کسی هست. به دیگران کاری ندارم که دوست دارن بدونن یا نه ولی به دلایلی خودم دوست دارم بدونم. فرض کنید قبلا به شما اخطار داده باشم و اینطوری این موضوع رو متوجه نمیشم. البته غرض از این صحبتها فقط توضیح علت بود و اینکه لطف کنید حتما این کار رو بکنید.
    البته در حال حاضر از روی ایمیلتون مشخص هست ولی حتما بنویسید.

پاسخ:

از پیغام شما تشکر میکنم.

دلایلی که شما دوست دارید بدونید به چه کسی چه پیغامی قبلا داده اید و احتمالا تمام پیغامهای قبلیتان را به یاد دارید یا جایی نوشته اید همان طور که کامل ننوشته اید فکر کنم برای خودتان جالب باشد. البته با به یاد آوردن تعداد اعضای فروم و ارسالهای انها این موضوع جالب تر میشود.

اما من این پیغام را بعد از این دیدم که یک نفر بدون اجازه در انتهای امضای من نام قبلی مرا نوشته بود. این کار اگرچه قانونی است اما میشد حداقل به خودم در پیغام خصوصی بگید مینوشتم. ای کاش افرادی که در این فروم دارای اجازه هایی هستند حقوق افراد دیگر را هم رعایت میکردند.

آقا بابک:
    لطفا نام مرا به حالت قبلی برگردانید چون میترسم این دفعه یک نفر علاوه بر دخالت در امضا نامم را هم تغییر دهد.
    در این مدت که در فروم بودم بارها افرادی که نمیدانم چه کسی هستند بعضا پیغامم را حذف کرده اند خیلی ناراحت شده ام. شاید این افراد قبول ندارند که بقیه هم موقع ارسال پیغامشان فکر میکنند. اما از هیچ کدام به اندازه این تغییر امضا ناراحت نشده ام.

در ضمن این پیغام نیاز به ویرایش ندارد.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

ApplyAbroad Champion

نام قبلی شما رو من در انتهای امضای شما وارد کردم، اما دلیل ناراحتی شما رو نمی‌دونم. این جزو مقررات تغییر نام بود و باید خود شما انجام می‌دادید، اما چون انجام ندادید من این کار رو کردم.

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین