صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 42

موضوع: تغییر نام کاربری | عدم امکان حذف حساب کاربری

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تغییر نام اصلی

ببینید وقتی من عضو فروم شدم، امکان تغییر نام بود. حتی اون موقع این رو چک هم کردم چون فکر میکردم که شاید بخوام اسمم رو عوض کنم ...
    اگر این امکان نبود شاید من اسم دیگه ای برای خودم انتخاب میکردم. شاید بعضیهای دیگه هم همینطور باشن.
    بنابراین قاعدتا باید این حق الان هم برای من وجود داشته باشه، بدون اینکه اسم قدیمیم هم در ادامه اسم جدید بیاد ...
    به خصوص که حتی تو قوانین فروم هم صحبتی در مورد امکان تغییر قوانین گفته نشده بود و این یعنی قوانین برای کسی که در اون لحظه داره عضو میشه همونی که هست خواهد موند و تغییر نمی کنه. (البته پیشنهاد میکنم این مسئله رو به قوانین عضویت اضافه کنید که قوانین ممکنه تغییر کنند.)

گذشته از اینها برای تغییر قوانین مهم تو فروم بد نیست حداقل یه نظر سنجی هم انجام بشه....

در ضمن دوستان moderator هم اگر خیلی دوست دارند سابقه همه رو دقیق بدونند، خیلی سخت نیست که کاری کرد که پروفایل اعضا وقتی با سطح دسترسی moderator بهش وارد میشن توش سوابق تغییر نام هم نشون داده بشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

بّا توجه به بازه زمانی که تعین کردین بهتر نیست ، اون بالا که نوشته اخبار: از این پس کاربران ایمیل های باخبرسازی .........
    هم این موضوع رو اعلام کنید
    (در حد یک پشنهاد بود)
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    یک نکته رو هم اضافه کنم که این نام کاربری شما همون نام کاربری قبلی باقی می‌مونه و فقط نام مستعار شما که در کنار پست‌هاتون نمایش داده می‌شه عوض می‌شه.
    سلام
    یعنی وقتی می خواهیم وارد سایت بشیم باید از همون user name قبلی استفاده کنیم. درسته؟
    من تصمیم گرفتم تغییر نام بدم به Sun.
    بی زحمت آقا بابک اسم من را هم عوض کنید.
    لطفا حرف S را با حرف بزرگ بنویسید.
    ممنون
    من نمی دونم چطوری تو امضام بنویسم که تغییر نام دادم! یعنی یک جمله بنویسم که nt بودم و الان شدم Sun ؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Asman
    نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    نقل قول نوشته اصلی توسط modir
    جالبه که اینهمه آتیش به پا شد آخرشم هیشکی اینجا اسمشو عوض نکرد !
    ما ایرانی‌ها معمولا در مورد مسائلی که بهشون اهمیتی نمی‌دهیم خیلی حساسیم!
    من این تاپیک رو به خاطر سوالی که partopala از من پرسید ایجاد کردم. چون خاطرم بود که قبلا این امکان وجود داشت.
    اگه غیر از این بود عجیب بود!
    خب وقتی قرار باشه اسم قبلی هم در امضا بیاد دیگه اسم عوض کردن بی معنی میشه!
    مثل اینکه بری ثبت احوال فامیلت رو عوض کنی، بگن فامیل قبلی هم در ادامه فامیل جدید میاد

ارسال قبلی من هم هیچکس بهش حساسیتی نشون نداد، مثل اینکه خیلی بااهمیت بوده پس

Senior Member

آره! اما وقتی فامیل جدیدت رو میگی، ملت صفحه توضیحات شناسنامه ات رو که نمی بینن!
    آوردن اسم قدیم در امضا درست مثل همون میمونه که بگن فامیل قدیم باید در ادامه فامیل جدید بیاد ...

در ضمن با بابک موافقم که قضیه اصولا چندان مهم نیست ... ولی روشهای بهتری برای حلش بود.

ApplyAbroad Champion

پیش فرض حذف حساب کاربری

با توجه به تغییرات اخیر در قوانین سایت که از کاربران خواسته شده تا فقط یک حساب کاربری فعال در سایت داشته باشند، بعضی از دوستان در مورد نحوه‌ی حذف حساب‌های کاربری اضافی خود سوال داشتند.
    برای حذف حساب کاربری، با کاربر مذکور وارد سایت شوید و سپس به قسمت مشخصات رفته و از منوی سمت راست گزینه‌ی «حذف حساب کاربری کاربر» را انتخاب نمایید (مطابق تصویر پیوست).

چنانچه کلمه‌ی عبور حساب کاربری خود را فراموش کرده‌اید، جهت بازیابی کلمه‌ی عبور خود به ارسال زیر مراجعه نمایید:
    http://www.applyabroad.org/forum/ind...35.html#msg535
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

پیش فرض پاسخ : حذف حساب کاربری

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedking
    می خواستم بپرسم به غیر از خود کاربر چه کسانی امکان حذف حساب کاربری دیگران رو دارند ؟
    administrator های محترم
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

ببخشيد من حساب کاربري قبلي ام راحذف کردم وحذف نيز شد اما براي حساب کاربري جديد email قبلي ام راقبول نميکنه . ميگه توسط کاربر ديگه اي (که البته خودم بودم)استفاده شده.چه جوري ميشه اين مشکل را حل کرد
    انسانها شکست نمي خورند بلکه از تلاش دست برمي دارند

ApplyAbroad Champion

وقتی شما حساب کاربری رو حذف می‌کنید، حساب شما بلافاصله حذف نمی‌شه و منتظر تایید admin باقی می‌مونه. تا اون موقع، حساب کاربری شما عملا وجود داره و از اون ایمیل برای ثبت نام کاربر جدید نمی‌تونید استفاده کنید.
    من تمام حساب‌های کاربری حذف شده که منتظر تایید بودند رو حذف کردم. لطفا امتحان کنید و اگر باز مشکل داشتید، اطلاع بدهید.

Junior Member

وقتی شما حساب کاربری رو حذف می‌کنید، حساب شما بلافاصله حذف نمی‌شه و منتظر تایید admin باقی می‌مونه. تا اون موقع، حساب کاربری شما عملا وجود داره و از اون ایمیل برای ثبت نام کاربر جدید نمی‌تونید استفاده کنید.
    من تمام حساب‌های کاربری حذف شده که منتظر تایید بودند رو حذف کردم. لطفا امتحان کنید و اگر باز مشکل داشتید، اطلاع بدهید.

سلام باتشکراز جوابتون
    ولي من خواستم email قبلي ام را جايگزين gmail کنم باز همان پيغام را داد
    انسانها شکست نمي خورند بلکه از تلاش دست برمي دارند

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین