صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 42

موضوع: تغییر نام کاربری | عدم امکان حذف حساب کاربری

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : تغییر نام اصلی

متاسفانه تغییر نام کاربری امکان پذیر نیست. در پست های قبلی این موضوع گفته شده.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : حذف حساب کاربری

با سلام چطوری میشه حساب کاربری را حذف کرد . (delete کرد) . روشی که در بالا توضیح دادین اصلا پیداش نمیکنم

ApplyAbroad Champion

پست‌های بالا مربوط به نرم‌افزار قدیمی فروم هستند. در نرم‌افزار جدید امکان حذف حساب کاربری وجود نداره، اما در صورتی که آدرس ایمیل خودتون تغییر بدید، حساب شما غیرفعال می‌شه و یک ایمیل از طرف فروم به آدرس ایمیل داده شده ارسال می‌شه و تا وقتی روی لینک داده شده در اون ایمیل کلیک نکنید حساب شما فعال نخواهد شد. در نتیجه برای غیرفعال کردن دائم حساب کاربریتون می‌تونید آدرس ایمیل خودتون رو به یک آدرس ایمیل نامعتبر تغییر بدید.

ApplyAbroad Champion
    فراز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Essex, Econometrics

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak نمایش پست ها
    پست‌های بالا مربوط به نرم‌افزار قدیمی فروم هستند. در نرم‌افزار جدید امکان حذف حساب کاربری وجود نداره، اما در صورتی که آدرس ایمیل خودتون تغییر بدید، حساب شما غیرفعال می‌شه و یک ایمیل از طرف فروم به آدرس ایمیل داده شده ارسال می‌شه و تا وقتی روی لینک داده شده در اون ایمیل کلیک نکنید حساب شما فعال نخواهد شد. در نتیجه برای غیرفعال کردن دائم حساب کاربریتون می‌تونید آدرس ایمیل خودتون رو به یک آدرس ایمیل نامعتبر تغییر بدید.
    بابک جان مطمئنید این روش جواب می ده؟من قبلا یه بار ایمیلمو عوض کردم ولی حسابم غیر فعال نشد و ایمیلی هم ارسال نشد
    Some dance to remember, some dance to forget

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط فراز نمایش پست ها
    بابک جان مطمئنید این روش جواب می ده؟من قبلا یه بار ایمیلمو عوض کردم ولی حسابم غیر فعال نشد و ایمیلی هم ارسال نشد
    بله، عوض کردن ایمیل باعث می‌شه که حساب کاربری شما غیرفعال بشه و دیگه نتونید از اون حساب برای ارسال پست استفاده کنید.

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

hey dude
    if someone made a mistake unintentionally, would it be possible for u to correct it?
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط Pink Floyd نمایش پست ها
    hey dude
    if someone made a mistake unintentionally, would it be possible for u to correct it?
    تا اونجا که من می‌دونم شما اگر آدرس ایمیلتون رو اشتباه وارد کنید و حسابتون غیرفعال بشه، باز امکانش رو دارید که ایمیل‌تون در فروم تغییر بدید و آدرس درست رو وارد کنید و حساب‌تون رو فعال کنید. به هر حال، اگر باز کسی در این زمینه به مشکلی بربخوره، قطعا قابل حله. می‌تونید به من پیام خصوصی بدید.

Junior Member Mohsen N آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط سهیل
    ببینید وقتی من عضو فروم شدم، امکان تغییر نام بود. حتی اون موقع این رو چک هم کردم چون فکر میکردم که شاید بخوام اسمم رو عوض کنم ...
    اگر این امکان نبود شاید من اسم دیگه ای برای خودم انتخاب میکردم. شاید بعضیهای دیگه هم همینطور باشن.
    بنابراین قاعدتا باید این حق الان هم برای من وجود داشته باشه، بدون اینکه اسم قدیمیم هم در ادامه اسم جدید بیاد ...
    به خصوص که حتی تو قوانین فروم هم صحبتی در مورد امکان تغییر قوانین گفته نشده بود و این یعنی قوانین برای کسی که در اون لحظه داره عضو میشه همونی که هست خواهد موند و تغییر نمی کنه. (البته پیشنهاد میکنم این مسئله رو به قوانین عضویت اضافه کنید که قوانین ممکنه تغییر کنند.)

گذشته از اینها برای تغییر قوانین مهم تو فروم بد نیست حداقل یه نظر سنجی هم انجام بشه....

در ضمن دوستان moderator هم اگر خیلی دوست دارند سابقه همه رو دقیق بدونند، خیلی سخت نیست که کاری کرد که پروفایل اعضا وقتی با سطح دسترسی moderator بهش وارد میشن توش سوابق تغییر نام هم نشون داده بشه. .
    من کاملا با سهیل موافقم.
    نکته دیگه اینکه مگه چقدر مزاحمت ایجاد میشه. خوب اگه کسی واقا قصد مزاحمت داشته باشه یک ID جدید درست میکنه و حسابی مزاحمت ایجاد میکنه.
    اقا یکی از حروف کوچیک خوشش میاد یکی از حروف بزرگ، یکی از ....، پس این دموکراسی که این همه ادعاشو داریم کجاست.
    شما email یاهو تونو رو حتی میتونید حذف کنید!!! من خودم این کار رو کردم. فقط تا 90 روز اون ID رو کسی نمیتونه بگیره.
    به نظر من باید امکانات باشه و اگه مشکلی هست فرهنگ سازی بشه و یا با متخلف برخورد بشه. تو این فروم هم که انتظار میره دوستان از فرهنگ بالاتری نسبت به عموم جامعه برخوردار باشند.

ApplyAbroad Champion
    فراز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Essex, Econometrics

نقل قول نوشته اصلی توسط mnasseri نمایش پست ها
    من کاملا با سهیل موافقم.
    نکته دیگه اینکه مگه چقدر مزاحمت ایجاد میشه. خوب اگه کسی واقا قصد مزاحمت داشته باشه یک ID جدید درست میکنه و حسابی مزاحمت ایجاد میکنه.
    اقا یکی از حروف کوچیک خوشش میاد یکی از حروف بزرگ، یکی از ....، پس این دموکراسی که این همه ادعاشو داریم کجاست.
    شما email یاهو تونو رو حتی میتونید حذف کنید!!! من خودم این کار رو کردم. فقط تا 90 روز اون ID رو کسی نمیتونه بگیره.
    به نظر من باید امکانات باشه و اگه مشکلی هست فرهنگ سازی بشه و یا با متخلف برخورد بشه. تو این فروم هم که انتظار میره دوستان از فرهنگ بالاتری نسبت به عموم جامعه برخوردار باشند.
    درود بر شما
    هنوز هم امکان تغییر نام کاربری هست.شما خیلی راحت به ادمین های سایت پیام می دید و نام کاربری شما عوض می شه.این امکان برای این حذف شد که همونطور که اشاره فرمودید کاربرهای بد سابقه از این موضوع سواستفاده می کردند.مدیر ها هر روز به بخش خود سرکشی می کنند وکاربر های بخش خود را می شناسند ولی یکنفر با تغییر چند باره اسم خود مدیر را گمراه می کند.ما که نمی توانیم هر روز به پروفایل تمام کاربرها رجوع کنیم و پرونده انها رو چک کنیم.مخصوصا اگر اخطار نگرفته باشد و فقط با پ خ به کاربر تذکر داده باشیم کاربر می تواند کاملا هویت خود را عوض کند.
    درباره ID جدید هم به همین سادگی ها نیست:-)ما امکان پیگیری کسانی که چند نامکاربری دارند را داریم و گاها با انها برخورد می کنیم و تا کنون چندین کاربر به خاطر چند حساب داشتن منع دائم کاربری شده اند ولی فقط اگر موردی مشکوک باشد انرا چک می کنیم و اصل را بر صداقت گذاشته ایم به این امید که افراد در این فروم از اعتماد ما سواستفاده نکنند
    موفق و پیروز باشید
    Some dance to remember, some dance to forget

Junior Member Mohsen N آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط فراز نمایش پست ها
    درود بر شما
    هنوز هم امکان تغییر نام کاربری هست.شما خیلی راحت به ادمین های سایت پیام می دید و نام کاربری شما عوض می شه.این امکان برای این حذف شد که همونطور که اشاره فرمودید کاربرهای بد سابقه از این موضوع سواستفاده می کردند.مدیر ها هر روز به بخش خود سرکشی می کنند وکاربر های بخش خود را می شناسند ولی یکنفر با تغییر چند باره اسم خود مدیر را گمراه می کند.ما که نمی توانیم هر روز به پروفایل تمام کاربرها رجوع کنیم و پرونده انها رو چک کنیم.مخصوصا اگر اخطار نگرفته باشد و فقط با پ خ به کاربر تذکر داده باشیم کاربر می تواند کاملا هویت خود را عوض کند.
    درباره ID جدید هم به همین سادگی ها نیست:-)ما امکان پیگیری کسانی که چند نامکاربری دارند را داریم و گاها با انها برخورد می کنیم و تا کنون چندین کاربر به خاطر چند حساب داشتن منع دائم کاربری شده اند ولی فقط اگر موردی مشکوک باشد انرا چک می کنیم و اصل را بر صداقت گذاشته ایم به این امید که افراد در این فروم از اعتماد ما سواستفاده نکنند
    موفق و پیروز باشید
    درود،
    من دوتا پیشنهاد دارم
    1. اول اینکه هنگام پیوستن به سایت این توضیح ها داده بشه. این که خیلی ساده است!!!
    2. برای جلوگیری از اون تخلف ها میشه اینطور تنظیم کرد که زمان تغییرات رو بلند مدت کرد. مثلا هر کاربر در هر 4 ماه یکبار امکان تغییر رو داشته باشه!

من هنوز نمیفهمم که امکان حذف حساب چرا باید از بین بره. آقا یک نفر بعد از مثلا 2 ماه که عضو بوده خوشش نمیاد و میخواد حسابش رو DEl کنه! باید این حق رو داشته باشه! اینطور نیست؟ تازه این رو هم میشه براش زمان تعیین کرد.

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین