صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 33

موضوع: بررسي سخنان اخير رييس جمهور آمريكا در زمینه تسهيل روند مهاجرت دانشجويان خارجي

پیش فرض پاسخ : سفارت مجازی آمریکا برای ایرانیان

من یه چیزی بگم با توجه به تجربه ی خودم... اگر آمریکایی مهربان، خونگرم و با اطلاعات عمومی زیاد دیدید، و اگر علاقه ای هم به سیاست داشت، قریب به یقین جمهوری خواه هست. جمهوری خواه ها آدم های بدی نیستن. چرا فکر میکنید نژادپرست هستن؟! اگر یه آمریکایی نژادپرست نباشه و شما بهش بگید من "بعد از تحصیل برمیگردم ایران" بهت میگه: "تو دیوانه ای! این همه راه اومدی که برگردی؟! فرصت خوبی رو با این کارت از دست میدی"

ApplyAbroad Champion
    hossein2266 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بررسي سخنان اخير رييس جمهور امريكا درخصوص تسهيل روند مهاجرت دانشجويان خارجي

همراهان هميشگي

اين تاپيك، جهت احترام به نظرات ارسالي دوستان در 3 روز گذشته درخصوص سخنراني اخير رييس جمهور امريكا پيرامون روند تسهيل مهاجرت براي دانشجويان خارجي، ايجاد شده است.

خواهشمندم از كلكلهاي بيهوده يا ارتباط مباحث فوق به مسايل نامرتبط با پذيرش مانند ساختار سياسي كشور امريكا خودداري نماييد و تنها درصورتي كه پيرامون خبر مذكور اطلاعات يا سوالي داريد، مطرح بفرماييد. لطفا توجه داشته باشيد، در صورت عدم رعايت نكات مزبور، مديريت فروم ناگزير از بستن تاپيك به دلايلي همچون "في"ل@ت##ري*نگ" خواهد بود.

با تشكر از همكاري شما
    ویرایش توسط hossein2266 : January 28th, 2012 در ساعت 11:05 AM
    تاريخ ثابت كرد انسان مذهب را ساخت، اما مذهب انسان را نساخت.
    والاترين مذهب بشر، انسانيت است و كامل ترين كتابش، عقل و قدرت انديشيدن. پس آفريدگار را در خود بيابيد!

Junior Member ali95120 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture / islamic azad university of soth tehran bernch

پیش فرض پاسخ : بررسي سخنان اخير رييس جمهور امريكا درخصوص تسهيل روند مهاجرت دانشجويان خارجي

سلام کسی از جزئییات بیشتری اطلاع داره؟ مثلا کی قراره سرش بحث بشه؟
    و ایا ایرانی ها دوباره تو لیست سیاه هستن و شامل ما نمیشه؟( من که از خدامه توصیب بشه!)
    قانونی واسه رفت و امد اسون و بیخطر به ایران تصویب نمیکنن؟
    زیاد نگران تصویب یا عدم تصویب نباشین! اوباما و... هیچ کارن اگه قرار باشه تصویب بشه میشه اگرم نخواد بشه نمیشه ! این بحث های شما هم هیچ تغییری تو تصمیم اونها ایجاد نمیکنه...
    بهتره فقط منتظر باشیم و امیدوار!
    ایرانی زانو نمیزند حتی اگر زیر فشار مشکلات زانو هایش خرد شود!
    (کورش کبیر)

نقل قول نوشته اصلی توسط ali95120 نمایش پست ها
    سلام کسی از جزئییات بیشتری اطلاع داره؟ مثلا کی قراره سرش بحث بشه؟
    و ایا ایرانی ها دوباره تو لیست سیاه هستن و شامل ما نمیشه؟( من که از خدامه توصیب بشه!)
    قانونی واسه رفت و امد اسون و بیخطر به ایران تصویب نمیکنن؟
    زیاد نگران تصویب یا عدم تصویب نباشین! اوباما و... هیچ کارن اگه قرار باشه تصویب بشه میشه اگرم نخواد بشه نمیشه ! این بحث های شما هم هیچ تغییری تو تصمیم اونها ایجاد نمیکنه...
    بهتره فقط منتظر باشیم و امیدوار!
    به نظر من هرچی بشه فرقی به حال بچه های مهندسی نمیکنه...ویزای مالتی یادتونه؟ برای بچه های غیر مهندسیه...هر کاری که بکنن واسه این قشر مظلوم(!) محدودیت قائل میشن...!!
    درضمن...اوباما هم بوی انتخابات به مشامش رسیده جوگیر شده...همونطور که در پست های حذف شده خوندین(!) اصل، کنگره ی آمریکاس نه ماباما...آخ ببخشید اوباما...!

يكي بگه اون طرح دانشجوهاي دكترا كه چندين ساله داره خاك ميخوره چي شد, اين موضوع پيش كش. از نظر من كه تا عملي انجام نشده روي حرف سياستمدار نميشه حساب كرد. سفارت مجازي هم يه وب سايت اطلاع رساني ساده بود كه كل طراحي و انجام كارش كمتر از 4-5 روز براي يه اين كاره وقت ميگرفت. حالا با اون همه سر و صدا بگن اين سفارت به اصطلاح راه افتاده چكار ميكنه تا بعد ما ببينيم واقعا قصدشون از اين فضاسازي ها چي هست.

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

این مطلب تا حدود زیادی از لحاظ عقلانی صحت داره،اینجا ما در کلاس جغرافی انسانd توی یک فیلم برامون توضیح دادند که رشد جمعیت در حالت عادی در اینجا منفی هست و تنها راهی که میشه نیروی جوان رو وارد جامعه آمریکا کرد همین راه هست..به نظر هم بسیار عقلانی میاد، معمولا آمریکایی ها ترجیح میدن برای رشته هایی اقدام کنند که شاید از دید ما شاید اصلا رشته حساب نمیشن، در نتیجه همیشه نیاز به نیروی کاری، ماهر دارند، و چه بهتر که این نیرو در دانشگاه های خودشون درس خونده باشند...
    دوستان من، از سوالاتتون سپاسگذارم. اما ناچارم اونها رو بی جواب بگذارم چرا که بنده واقعا اطلاعات به روزی ندارم. با آروزی موفقیت برای شما.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

این چیز جدیدی نیست و از 3 سال پیش مطرح شد ولی هیچ وقت به نتیجه نرسید و به دلایل زیادی هم نمیرسه.

http://www.govtrack.us/congress/bill.xpd?bill=h111-1791

میبینید که حتی به سنا هم نذاشتن برسه. اوباما هم کاره ای نیست اون مرحله آخره.
    ترکیب مجلس آمریکا هر طوری هم که باشه هیج حزبی این رو نمیپذیره. اون موقع که وضع اقتصادی عالی بود نتیجه نداد چه برسه به الان که خود آمریکاییها تو کار پیدا کردنش موندن
    حتی اگه تصویب هم بشه بدون شک شامل حال ایرانیها نمیذارن بشه.
    ویرایش توسط vahid1982 : February 1st, 2012 در ساعت 01:45 PM
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982 نمایش پست ها
    این چیز جدیدی نیست و از 3 سال پیش مطرح شد ولی هیچ وقت به نتیجه نرسید و به دلایل زیادی هم نمیرسه.

http://www.govtrack.us/congress/bill.xpd?bill=h111-1791

میبینید که حتی به سنا هم نذاشتن برسه. اوباما هم کاره ای نیست اون مرحله آخره.
    ترکیب مجلس آمریکا هر طوری هم که باشه هیج حزبی این رو نمیپذیره. اون موقع که وضع اقتصادی عالی بود نتیجه نداد چه برسه به الان که خود آمریکاییها تو کار پیدا کردنش موندن
    حتی اگه تصویب هم بشه بدون شک شامل حال ایرانیها نمیذارن بشه.
    بنده اطمینان دارم اگه تصویب بشه تبعیض امیز نخواهد بود ولی شاید چندین سال طول بکشه تصویبش
    اما اینم باید گفت درسته امریکایی ها مشکل دارن اما شرکت های بزرگ امریکایی دنبال نیروی کار تحصیل کرده و با مهارت هستن و برای این قشر کمتر مشکل وجود داره
    فکرم نکنید که اوباما دلش به حال ما سوخته مطمئنا نیاز به قشر تحصیل کرده خارجی وجود داره وگرنه ویزا هم نمیدادن چه برسه به اینکه حرف از سیتیزن شدن بزنن

Senior Member saeedsharif آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-UNC Charlotte

آمریکا همین الانش هم کلی مکانیسم برای جذب نخبه های سایر کشورها داره و به نظرم نیاز به یک راه دیگه نداره و احساس من می گه که این صحبت ها منتهی به هیچ تصمیم خاصی نمی شه.

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان
    من سوالی دارم که خیلی سعی کردم در پست های مختلف این مجموعه مربوط به تحصیل در آمریکا، جوابش رو پیدا کنم اما ظاهرا نیست.
    من شنیدم که اخیرا آمریکا به دانشجویان ویزای multiple میده. می خواستم بدونم این مسئله صحت داره یا نه؟ آیا کسی از عزیزانی که جدیدا ویزای آمریکا گرفته اند، ویزایشان از نوع multiple هست که به ما هم اطلاع بده؟
    این مسئله در مورد تصمیم من و همسرم برای اینکه در کجا ادامه تحصیل بدهیم، خیلی مهم است. به همین دلیل خیلی ممنون می شوم که پاسخ قطعی را بدانم.

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین