نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: شما با طرح مسائل فرعی و غیر مرتبط با پروسه پذیرش در فروم

رأی دهندگان
61. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • با طرح مسائل فرعی مخالفم.

21 34.43%
  • با طرح مسائل فرعی موافقم.

40 65.57%
صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 45

موضوع: نظرسنجی در مورد مطرح کردن بحث‌های فرعی در فروم

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

پیش فرض پاسخ : نظرسنجی در مورد مطرح کردن بحث‌های فرعی در فروم

درود
    این تاپیک هایی که مثال زدم دقیقا" همون تاپیک هایی است که در پروسه گرفتن پذیرش نیستند ولی بسیار مفید هستند .
    من سؤالم در مورد اینگونه تاپیک ها نبود.
    عجب اشتباهی کردم مثال زدم بعضی از دوستان درست متوجه نشدند.

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Pink Floyd
    درود
    این تاپیک هایی که مثال زدم دقیقا" همون تاپیک هایی است که در پروسه گرفتن پذیرش نیستند ولی بسیار مفید هستند .
    من سؤالم در مورد اینگونه تاپیک ها نبود.
    عجب اشتباهی کردم مثال زدم بعضی از دوستان درست متوجه نشدند.
    OK استاد اشتباه از طرف من بوده، به بزرگواري خودتون ببخشيد....

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

سلام به همه و فلوید صورتی

من پیشنهاد دارم که بطور آزمایشی چند تا از تاپیک هایی که مد نظرت هست رو عنوان کنی ببینی بچه ها چه نظری دارند - یحتمل خیلی ها موافق حذف اینچنین موضوعاتی باشند

من فکر میکنم متروک ماندن بعضی تاپیکها به خاطر به نتیجه رسیدن آن است و نه به درد نخور بودن آن. با توجه به همین بحث اگر کسی بعدن این مشکل را داشت با جستجو در فروم آن را پیدا میکند و نیاز نیست دوباره به بحث گذاشته شود.

به طور کلی من با حذف تاپیک ها اگر مخالف قوانین فروم نباشد مخالفم.
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid1982
    من مخالف هستم که این کار از طرف مدیران انجام بشه. کلا با ادیت بی مورد پستهای کاربران مخالف هستم. اگه نیاز به bold کردن باشه خود زننده پست باید این تشخیص رو بده و اگه دوست داشت این کار رو بکنه. ادیت پستهای کاربران خیلی از اونها رو ممکن هست ناراحت کنه هرچند که ادیت کننده پست قصد بدی نداشته باشه و قصدش بهینه سازی فروم باشه.
    منهم با ادیت کردن پست های کاربران مخالفم، مخصوصا وقتی در این کار سیاست 1 بام و 6 هوا اعمال بشه. کلا به نظر من اگر قراره ادیتی صورت بگیره باید روی تاپیک های قدیمی باشه. کلا ادیت کردن باید وقتی باشه که یا باعث ف ی ل ت ر شدن فروم بشه یا اینکه وقتی پستی شاکی خصوصی داشته باشه!!!

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط countdown
    سلام به همه و فلوید صورتی

من پیشنهاد دارم که بطور آزمایشی چند تا از تاپیک هایی که مد نظرت هست رو عنوان کنی ببینی بچه ها چه نظری دارند - یحتمل خیلی ها موافق حذف اینچنین موضوعاتی باشند
    درود
    خیلی از تاپیک های بخش سایر موارد و بخش تاثیرات اجتماعی و فرهنگی مهاجرت که قفل شده اند.

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه

من مخالف هستم که این کار از طرف مدیران انجام بشه. کلا با ادیت بی مورد پستهای کاربران مخالف هستم. اگه نیاز به bold کردن باشه خود زننده پست باید این تشخیص رو بده و اگه دوست داشت این کار رو بکنه. ادیت پستهای کاربران خیلی از اونها رو ممکن هست ناراحت کنه هرچند که ادیت کننده پست قصد بدی نداشته باشه و قصدش بهینه سازی فروم باشه.
    درود
    وحید جان اگه اشتباه نکنم کاربران فقط تا یک ساعت بعد از ارسال این امکان رو دارند که پست شون رو اصلاح کنند.
    فرض کنید که یک ساعت موردنظر تموم شد غیر از مدیران کی قراره پست ها رو ویرایش کنه؟
    من خودم بشخصه بیشترین ادیتی که انجام دادم تغییر عنوان یه پست بوده که نمونه ش خاطرتون هست.
    فقط یکبار متن نوشته ی آقای عابد رو و یه چند تا از مطالب بخش عواقب مهاجرت و غیره رو ادیت کردم در اندازه بسیار محدود.
    ضمنا" من جدیدا" هر پستی رو میخوام تغییر عنوان بدم از تغییر کل عنوان تاپیک استفاده میکنم که پایین نوشته کاربر این عبارت آخرین ویرایش توسط ... ایجاد نشه.
    یه چند تا پست هم بودن که غلط املایی داشتن از بیکاری ادیت کردم.
    همینجا از تمام دوستانی که از ادیت مطلب شون توسط من ناراحت شدند عذر میخوام.

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

درود
    وحید جان اگه اشتباه نکنم کاربران فقط تا یک ساعت بعد از ارسال این امکان رو دارند که پست شون رو اصلاح کنند.
    فرض کنید که یک ساعت موردنظر تموم شد غیر از مدیران کی قراره پست ها رو ویرایش کنه؟
    من خودم بشخصه بیشترین ادیتی که انجام دادم تغییر عنوان یه پست بوده که نمونه ش خاطرتون هست.
    فقط یکبار متن نوشته ی آقای عابد رو و یه چند تا از مطالب بخش عواقب مهاجرت و غیره رو ادیت کردم در اندازه بسیار محدود.
    ضمنا" من جدیدا" هر پستی رو میخوام تغییر عنوان بدم از تغییر کل عنوان تاپیک استفاده میکنم که پایین نوشته کاربر این عبارت آخرین ویرایش توسط ... ایجاد نشه.
    البته این بحث به تاپیک مربوط نمیشه و شاید اشتباه از من بود که بازش کردم
    ولی من اصلا شخص خاصی (شما یا دیگران) منظورم نبود
    ولی گاهی دیدم بعضی دوستان بعضی کلمات پستهای دیگران رو bold میکنن یا بعضا حذف میکنن (بدون دلیل منطقی) یا ... که به نظر من درست نیست. حتی به نظر من گرفتن غلط املایی از پستهای دیگران هم درست نیست هرچند که همه میدونن قصد انجام دهنده این کار خیر هست ولی به نظر من تا حد امکان نباید به پستهای دیگران دست زد و ادیت انجام داد چون ممکن هست ناراحت بشن یا فکر کنن قصدی در بین بوده. به نظر من ادیت فقط باید موقعی صورت بگیره که قوانین سایت نقض شده باشه.
    البته اینا نظر خود من هست و سعی میکنم اجرا کنم و خدای نکرده قصد ندارم دیگران رو هم مجبور به این کار کنم. فقط نظر من بود
    اگر هم یک ساعت ادیت تموم شده باشه و یکی بخواد پستش ادیت بشه میتونه به مدیران بگه تا این کار رو با رضایت خودش انجام بدن ولی اید درست نیست که ما بخوایم خودسرانه ادیت کنیم
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

Senior Member

درود
    البته این بحث به تاپیک مربوط نمیشه و شاید اشتباه از من بود که بازش کردم
    ولی من اصلا شخص خاصی (شما یا دیگران) منظورم نبود
    ولی گاهی دیدم بعضی دوستان بعضی کلمات پستهای دیگران رو bold میکنن یا بعضا حذف میکنن (بدون دلیل منطقی) یا ... که به نظر من درست نیست. حتی به نظر من گرفتن غلط املایی از پستهای دیگران هم درست نیست هرچند که همه میدونن قصد انجام دهنده این کار خیر هست ولی به نظر من تا حد امکان نباید به پستهای دیگران دست زد و ادیت انجام داد چون ممکن هست ناراحت بشن یا فکر کنن قصدی در بین بوده. به نظر من ادیت فقط باید موقعی صورت بگیره که قوانین سایت نقض شده باشه.
    البته اینا نظر خود من هست و سعی میکنم اجرا کنم و خدای نکرده قصد ندارم دیگران رو هم مجبور به این کار کنم. فقط نظر من بود
    اگر هم یک ساعت ادیت تموم شده باشه و یکی بخواد پستش ادیت بشه میتونه به مدیران بگه تا این کار رو با رضایت خودش انجام بدن ولی اید درست نیست که ما بخوایم خودسرانه ادیت کنیم
    وحیدجان از این که این قدر قشنگ حرف هایی را که می خواستم بزنم در این مورد را گفتی بسیار سپاسگذارم!
    به نظر من هرکاربری که پستی میده، در واقع داره اثری از خودش را پیش مدیران به امانت می ذاره و هر مدیری موظفه که امانت دار خوبی باشه. به نظر من ادیت فقط باید طبق قوانین فروم باشه و اگر پستی خلاف قانون بود هم باید به کل حذف بشه. من حتی دیدم که پستی حاوی مطالبی شاید توهین آمیز بوده که کلماتی از اون حذف شده و به جاش نقاط قرمز رنگ گذاشته شده. من حتی با این کار هم مخالفم. به نظرم چنین پست هایی هم باید به کل حذف شوند. و نه اینکه طوری در فروم باقی بمونن که خواننده با خودش فکر کنه آیا اون کاربر چی گفته که به جای حرف هاش فاصله های قرمز گذاشته اند!البته این فقط یک نظر بود و نه یک انتقاد یا چیزی شبیه به آن!
    و در جواب دوست خوبمون Pink Floyd :
    من فکر می کنم که تمام مشکل شما با بحث هایی مثل احکام شرعی باشه. البته به محضی که دیدم این موضوع را ایجاد کردید تونستم حدس بزنم ته دلت شما چه خبره ولی حالا که پست و موضوع های مفید را هم لیست کردید دیگه مطمئن شدم. پیشنهادم اینه که خودتون حرف دلتون را رک بزنید و این قدر مسئله را نپیچونید. هزار مدل راهنمایی نکنید تا بالاخره مردم بفهمند منظورتون چیه!
    یک پیشنهاد دیگه ای هم که دارم اینه که برای بخش سایر موارد هم مدیر زیرگروه تعیین بشه. حتی اگر لازمه چندتا مدیر داشته باشه تا مشکل انرژی بر بودن نظارت بر چنین تاپیک هایی تا حدود زیادی حل شود!
    ممنون

Senior Member pouya4 آواتار ها

آقا بابک من چند روز پیش خدمتتون عرض کردم خیلی از بچه های دیگر هم از وضع ویرایش ها شاکی هستند... تازه تاپیک در مورد بحث دیگه ایه، به هر حال...

این نیز گواهی بر آن مدعا...
    با سپاس و تقدیر فراوان از خستگی های پدر و مهربانی های مادرم... و یاد و خاطره ی دختر همسایه که شوهر دیپلمه نمی خواست! ادامه تحصیل خودم رو تقدیم می کنم به رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، که مشوق اصلی من در این راه بود.......

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)