صفحه 5 از 15 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 144

موضوع: پذیرش در رشته گرافیک و نقاشی

Senior Member

پیش فرض پاسخ : فقط بچه های رشته هنر!

نقل قول نوشته اصلی توسط newage_ir نمایش پست ها
    درود بر همگی
    دوستان، من لیسانس مهندسی شیمی دارم اما بصورت غیر دانشگاهی و زیر نظر استاد نقاشی کار کردم و از نظر سطح تکنیک وضعیتم خوبه ( هم مینیاتور کار می کنم هم کلاسیک و مدرن) بعد از چند سال کلنجار با خودم بالاخره تصمیم گرفتم از کشور خارج بشم. دو راه دارم:

1- با توجه به رشته تحصیلی ام و سابقه کارم برای اقامت دایم کبک کانادا اقدام کنم.
    2 - برای پذیرش یه دانشگاه اقدام کنم که بجز نقاشی زمینه دیگه ای نمی خوام پذیرش بگیرم.

+ اگر برای دانشگاه اقدام کنم آیا باید از لیسانس شروع کنم یا با توجه به کارهام میشه برای فوق لیسانس هم اقدام کرد؟
    متاسفانه ما اینجا دوستان هنرمند نداریم که مورد های مشابه شما رو تجربه کرده باشن و بهتون جواب قطعی بدن....
    ایشالا که شما پذیرش گرفتین میاین اینجا و به بقیه هم وطن هاتون از طریق همین سایت کمک میکنین...
    اگه راجع به بقیه رشته ها بود بهتون میگفتم نمیشه برای ارشد پذیرش گرفت... اگه همین فروم رو از اول هم بخونین هم خیلی کمکتون میکنه...
    من پیشنهاد میکنم یه ایمیل به یکی از دانشگاه هایی که نقاشی ارائه میده و مورد نظر شما هست برای ارشد بزنید و بپرسید ازشون، و اگه چیزی متوجه شدید همین جا اطلاع رسانی کنین که بقیه بچه ها هم متوجه بشن.... آیندگان هم استفاده کنن...
    ایشالا موفق باشید و امیدوارم بیه دوستان بهتر جواب بدن
    روز خوش
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

Junior Member ArtA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    tehran

پیش فرض پاسخ : راهنمایی * کشور مناسب برای ادامه تحصیل در رشته گرافیک *

نقل قول نوشته اصلی توسط emotion نمایش پست ها
    سلام
    راستش قسمت هنر خیلی خلوته آدم دلش میگیره ;D
    یه سوالی داشتم لطفا بچه هایی که اطلاع دارن بهم کمک کنن.
    من امسال پیش گرافیک میخونم و همزمان تافل هم میگیرم.
    و بعدش مایلم برای ادامه تحصیل در رشته گرافیک به یه کشور دیگه برم
    با این شرایط نه چندان خوب ، به نظرتون کدوم کشور برام مناسبه؟
    1. معدلم کمه حدود 15 .
    2. بیشترین هزینه ای که میتونم بکنم نهایتا 11.12 هزار دلار در سال هست.
    خودم به ایتالیا علاقه دارم که به شرایطم نمیخوره هم گرونه و هم باید زبان ایتالیایی بلد باشی.
    راجع به بورسیه و کمک هایی هم که دانشگاه میکنه لطفا توضیح بدین ;D

سلام
    دوست من دوساله داره ايتاليا درس مي خونه
    و مي تونم اطلاعاتي كه ازش گرفتم بهت بدم

هزينه تحصيل كه رايگانه
    و شهريه نداره
    توي شهري كه اون درس مي خونه ميلان هزينه ها از بسياري شهر ها مثل رم پايينتره
    خوابگاه داره
    با دادن نامه اي مبني بر اينكه توانايي مالي زيادي نداره ترمي حدود 1000-2000 يورو كمك هزينه مي گيره
    براي خريد مواد غذايي كمك هزينه مي گيره
    كلا مخارج زيادي نداره خيلي كمتر از اون چيزي كه شما در نظر داري
    فقط بايد 6 ماه كلاساي سفارت را بري و امتحان زبان را قبول بشي
    از نظر هزينه ها خيلي مناسبه تا كشور هاي ديگه اروپايي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر و معماری دانشگاه آزاد

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته گرافیک و نقاشی

سلام بر دلارام.
    ممنون از جواب درست و حسابی. لطف کردی خیلی. من پوستر و لوگو شرکت کردم تا بخوای اما مشکلم اینه که من 6 سال پیش لیسانس شدم و نمیدونم آیا میتونم الان در 32 سالگی سر کلاس فوق مثلا امیلی کار (ونکوور) یا calArt بشینم یا خیلی پرتم؟! من البته کار کردم اما میدونی که یه فتوشاپ یا ایلاستریتور و این دیزاین تو یه دفتر طراحی در پیتی (میبخشی!!!) واسه دانشگاههای تقریبا خوب خیلی کارا نیس. انگلیسی هم که بماند. بهرحال باید در این چند ماه تصمیم بگیرم. بینهایت ممنون قربانت. اگه توصیه ای داری برام بنویس. لطف میکنی.

پیش فرض پاسخ : معرفی دانشگاه ها در حیطه هنر

مثل MIT دانشگاهی رو برای رشته fine art نمی شناسید؟ که مثل این دانشگاه کاملا مجانی باشه؟

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

پیش فرض پاسخ : معرفی دانشگاه ها در حیطه هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط beheshtezebhi نمایش پست ها
    مثل MIT دانشگاهی رو برای رشته fine art نمی شناسید؟ که مثل این دانشگاه کاملا مجانی باشه؟
    اگه در مقطعPhD قصد ادامه تحصیل داشته باشید، غالبا این شرایط برای شما فراهم خواهد بود! باین تفاوت که گرفتن پذیرش از MIT کار بسیار دشواریه.
    میتونم بگم در حدود ۷۰ درصد دانشگاه هایی که برنامه PhDدارند معمولا قید میکنند که در صورتی به شما پذیرش میدیم که بتونیم هزینه های شما رو هم تامین کنیم. تازه شما هم در زمان گرفتن پذیرش میتونید شرط بذارید که در صورتی که فاند کامل داشته باشید قبول میکنید. البته همه اینها به شرطیه که اونقدر آدم متفاوتی باشید که بتونید با این قدرت حرف بزنید!

Yale, ASU, NCSU & Virginia tech چند نمونه هستند که دوره های دکتری برای هنر دارن و اکثرا با ساپورت مالی پذیرش میدن. (که البته رفتن به Yale هم دست کمی از MIT نداره)
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

Junior Member

سلام دوستان هنرمندم .اگه قابل بدونين من هم اومدم به جمعتون.
    من سيما 22 ساله و كارشناسي ارتباط تصويري با معدل18 هستم. و مي خواستم كمكم كنيد و يه دانشگاه خوب با توجه به دادن فاند به من معرفي كنيد ممنون ميشم. منتظرم دوستان

Junior Member

سلام برای تحصیل هنر مثل گرافیک یا طراحی لباس فرانسه بهتره یا ایتالیا یا انگلیس؟؟؟کسی میدونه؟

Junior Member

سلام دوستان من دیپلم برنامه نویسی دارم معدلمم 15 شده و میخام رشته Advanced graphic computer برای کارشناسی انتخاب کنم و اینکه برای پیش دانشگاهی حتما باید رشته هنر رو تو ایران بگزرونم یا اینکه فرقی نداره چی باشه و خیلی دوست دارم تو هلند تحصیل کنم آیا شما دانشگاهی سراغ دارین که تاکید اون رون نرم افزارهای گرافیکی کامپیوتر و حالا اگه انیمیشن هم باهاش بود که عالیه مثلا Advanced graphic computer&animation آیا همچین رشته ای هست و بیشتر تاکید این رشته ها رو چه چیزهایی هست و اصلا من با این معدل ضایع 15 میتونم پذیرش بگیرم ممنون میشم اگه جواب بدین و در آخر اینم بگم که به نظر شما دوستان بهتر هست که قبل از رفتن این دوره ها رو بگزرونم
    http://fanavaran.org/01/Fa/StaticPag...e.aspx?tid=628
    یا اینکه مدرک mcitp بگیرم
    ویرایش توسط farahzad : February 15th, 2011 در ساعت 04:26 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Graphic design -Illustration/Art & Architecture University

یکی از مراکز هنری مد قطعا فرانسه هست.بعد ایتالیا و بعد انگلستان.البته از نگاه آرتیستیک..به نظر من سیستم مد انگستان بیشتر بازاری
    هستش...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته گرافیک و نقاشی

سلام من لیسانس نقاشی دارم ...واسه فوق میخوام به ایتالیا برم ...میشه لطفا دانشگاههای خوب ایتالیا رو تو این زمینه به من معرفی کنید..و اینکه چطوری می تونم پذیرش بگیرم؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)