صفحه 6 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 144

موضوع: پذیرش در رشته گرافیک و نقاشی

Junior Member esmaeeljam آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Graphic Design

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته گرافیک و نقاشی

نقل قول نوشته اصلی توسط negara نمایش پست ها
    سلام من لیسانس نقاشی دارم ...واسه فوق میخوام به ایتالیا برم ...میشه لطفا دانشگاههای خوب ایتالیا رو تو این زمینه به من معرفی کنید..و اینکه چطوری می تونم پذیرش بگیرم؟؟؟
    سلام ، پست 24 از اینجا رو یه نگاه بکنید.

سلام من گرافیک خوندم یک چند سالی هست که میخوام اقدام کنم برم ولی الان خیلی گیج شدم دقیقا کجا خوبه برای رشته گرافیک ؟ همین طور برای کشورهای مختلف دارم searchمی کنم در کل که گرافیک خیلی کم هست بیشتر آکادمی های هنر و موسسه ها دارندو تو دانشگاه ههای عادی که رشته های غیر هنری هم دارند خیلی کمه و یک سوال دیگه که کلا باید نمونه کار خیلی فوی باشه؟ یا متوسط هم خوبه؟

پیش فرض پاسخ : راهنمایی * کشور مناسب برای ادامه تحصیل در رشته گرافیک *

بخشید این اطلاعاتی که در مورد دوستتون دادید مال کی بوده الان هم این شرایط هست؟ چون من هم میخمام از طریق مدرسه ایتالیایی اقدام کنم برای گرافیک البته فوق لیسانس نمی دونم چقذر شانس دارم

کسی در مورد دانشگاه های آمریکا یا کانادا برای گرافیک چیزی نمی دونه ؟ واقعا این دوستموت درست می گن تو کانادا که خیلی کم بود برای مستر گرافیک کلا فکر می کنم رشته ما گرافیک دیزاین خیلی کمباشه تو دانشگاه های کلی که رشته های غیر هنری هم دارند چون من هم هر چی search می کردم master of graphic design کم می دیدم حالا شاید من نحوه search ام اشتباه بوده خوشحال میشم کمکم کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : از کجا شروع کنیم؟! - مراحل اخذ پذیرش برای رشته های هنر و طراحی

سلام بچه ها.من ازتون یه سوال داشتم ممنون میشم کمکم کنید.من الان توی مالزی رشته گرافیک میخونم در مقطع دیپلما اگه بخام از اینجا برم استرالیا وا بقیه این مقطع رو اونجا ادامه بدم واحدایی که اینجا پاس کردم اونجا ازم قبول میکنن؟؟؟؟

۶۸٪ تمام آثار هنر دنیا تو ایتالیا ست من که هنر های زیبای بولونیا ۲۰۱۲-۲۰۰۱۳ رو هدف گرفتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    graphic

سلام من لیسانس گرافیک دارم و می خوام برای ادامه و فوق برای آمریکا اقدام کنم. لطفا اگر کسی اطلاعاتی در این مورد داره به من کمک کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نقاشی

سلام. من فوق لیسانس نقاشی دارم دنبال یک دانشگاه انگلیسی زبان در اروپا هستم. غیر از هلند و اتریش و انگلیس جایی رو پیدا نکردم. در صورتی که کشور دیگری می شناسید ممنون میشوم معرفی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد گرافیک-ارتباط تصویری

پیش فرض پاسخ : از کجا شروع کنیم؟! - مراحل اخذ پذیرش برای رشته های هنر و طراحی

برای شخصی با مدرک ارشد گرافیک
    در کدامیک از رشته های هنر مقطع دکترا شانس بیشتری برای گرفتن پذیرش وجود داره؟
    ممنون
    هنر زیبایی احساس است...

Junior Member saraino آواتار ها

سلام دوستان. به نظر من شما كامل سرچ نكرديد.تعداد زيادي از دانشگاه هاي آمريكا رشته گرافيك رو دارند.شما بايد MFA رو هم سرچ كنيد و اينكه بايد بدونيد كه گرافيك تو اونجا زير شاخه اين حساب ميشه. سايت USNEWS هم تعدادي از دانشگاه هاي خوب هنر رو معرفي كرده.

نقل قول نوشته اصلی توسط setareh_gh نمایش پست ها
    کسی در مورد دانشگاه های آمریکا یا کانادا برای گرافیک چیزی نمی دونه ؟ واقعا این دوستموت درست می گن تو کانادا که خیلی کم بود برای مستر گرافیک کلا فکر می کنم رشته ما گرافیک دیزاین خیلی کمباشه تو دانشگاه های کلی که رشته های غیر هنری هم دارند چون من هم هر چی search می کردم master of graphic design کم می دیدم حالا شاید من نحوه search ام اشتباه بوده خوشحال میشم کمکم کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)