صفحه 7 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 144

موضوع: پذیرش در رشته گرافیک و نقاشی

ApplyAbroad Veteran
    Roozbeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Design - The Ohio State University

پیش فرض پاسخ : از کجا شروع کنیم؟! - مراحل اخذ پذیرش برای رشته های هنر و طراحی

نقل قول نوشته اصلی توسط perstex نمایش پست ها
    برای شخصی با مدرک ارشد گرافیک
    در کدامیک از رشته های هنر مقطع دکترا شانس بیشتری برای گرفتن پذیرش وجود داره؟
    ممنون
    معمولا در مقطع PhD رشته مفهومش با مقاطع پایین تر فرق میکنه. برای مثال در دانشگاهی که من درس میخونم یک برنامه PhD بایک عنوان کلی وجود داره (Dedign, Environment & the Arts) و محدودیت جدی برای ورود به این برنامه از نظر رشته تحصیلی قبلی وجود نداره! و معمولا از تمام رشته های هنر و حتی محیط زیست و sustainability و غیره و حتی مهندسی دانشجو میگیره. در این مقطع موضوع تحقیق شماست که به جای رشته اهمیت پیدا میکنه. و این قوانین دانشگاه به دانشگاه متفاوته. بنا بر این هیچ کس نمیتونه این سوال شما جواب بده جز خودتون که باید در مورد تمام آپشن ها تون تحقیق کنید و ببنید کدومشون با اهداف، پیشینه و دانسته های شما تناسب بیشتری داره.
    از پاسخگویی به پیام های خصوصی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند معذورم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد گرافیک-ارتباط تصویری

ممنون از پاسختون... این رشته ای که فرمودین به نظر خیلی تئوریک و خشک میاد... با این اوصاف هم که گفتین ظاهرا شانس پذیرش در اون خیلی پایینه, امیدوارم بتونم رشته ای که اکتیوتر باشه پیدا کنم "هرچند میدونم در دوره دکترا خیلی این مسئله محدودتر میشه"ممنون میشم اگر به چنین موردی برخوردین به من اطلاع بدین.بازم مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Roozbeh نمایش پست ها
    معمولا در مقطع PhD رشته مفهومش با مقاطع پایین تر فرق میکنه. برای مثال در دانشگاهی که من درس میخونم یک برنامه PhD بایک عنوان کلی وجود داره (Dedign, Environment & the Arts) و محدودیت جدی برای ورود به این برنامه از نظر رشته تحصیلی قبلی وجود نداره! و معمولا از تمام رشته های هنر و حتی محیط زیست و sustainability و غیره و حتی مهندسی دانشجو میگیره. در این مقطع موضوع تحقیق شماست که به جای رشته اهمیت پیدا میکنه. و این قوانین دانشگاه به دانشگاه متفاوته. بنا بر این هیچ کس نمیتونه این سوال شما جواب بده جز خودتون که باید در مورد تمام آپشن ها تون تحقیق کنید و ببنید کدومشون با اهداف، پیشینه و دانسته های شما تناسب بیشتری داره.
    هنر زیبایی احساس است...

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته گرافیک و نقاشی

سلام دوستان
    امیدوارم احوالات همه خوب باشه من در حال تحقیق در مورد مهاجرت و پذیرش و... بودم که به سایت شما رسیدم . حالا هم شرایطمون رو میگم اگه کسی تونست که کمکمون کنه ممنون میشم :

همسر من دارای معدل 19 در کارشناسی هنر ( نقاشی)
    فوق لیسانس تقریبا 19 در نقاشی
    نمره پروژه 19.5
    دارای 2 تالیف کتاب ( منظور ارائه طرح نقاشی در کتاب های درسی دوره راهنمائی اموزش و پرورش هست که اسمش اول کتاب هست )
    2 سال سابقه کار ( تدریس )
    برگزاری چند نمایشگاه ( یکی در هند )
    زبان در حد متوسط که در حال خواندن میباشد . الان حدود 5

خواستم بدونم توی پذیرش گرفتن و بورس شدن مشکلی پیش نمیاد . یعنی امکان بورس شدنش چقدره ( اخه شنیدم تو فرنگ به هنر خیلی بهاء میدن )و کجا ها بهتره؟

پیش فرض پاسخ : پذیرش در رشته گرافیک و نقاشی

من رشتم هنر گرافیک و نقاشی در حال حاضر کاردانی به کارشناسی کشور خودمونو قبول شدم، ولی می خوام فوق لیسانسمو تو یه کشور دیگه بخونم واسه همین میخوام برای مدرک زبان از الان اقدام کنم ،
    1.اصلا نمی دونم کدوم کشور برای رشتم خوبه؟؟؟؟
    2.معدل دیپلم و فوق دیپلمم 17 به بالاست به نظرتون بورسم میکنن (اگه می کنن شرایگیش چه جوریه)؟؟؟ 4
    3. من نمی تونم زیاد پول بدم برای این 2سال 10 ملیون الی 15 میلیون میتونم کنار بزارم !! به نظر شما از بین کشور های اوروپایی کدوم بیشتر مناسبمه؟؟؟ از بین کشورای آسیایی کدوم بیشتر مناسبه با توجه به بودجم؟! به نظرتون بورسم میکنن اگه می کنن کدوم کشور؟؟؟و چقدر زمان میبره؟؟
    (ممنون میشم جواب بدین خیلی گیجم اطلاعاتم کمه وقتمم داره میره)

Junior Member banolet آواتار ها

سلام آقا روزبه.من دانشجو کارشناسی گرافیک هستم.و سه ترم به اتمام درسم مونده.همون طور که میدونید تو ایران برخی رشته های هنر نیمه متمرکز هستند و آزمون عملی دارند به همین خاطر دانشجو ها ترم دوم(بهمن ماه)وارد دانشگاه میشن و معمولا بهمن چهارسال بعد فارغ التحصیل میش.که منم همین وضع دارم.من میخواستم برای فوق لیسانس کانادا یا امریکا اقدام کنم.با توجه به اینکه میگن اگه از آبان ماه اقدام کنی شرایط گرفتن فاند بهتره ولی من سپتامبر 2012 هنوز فاغ التحصیل نشدم و در اصل فوریه 2012 درسم تموم میشه کی باید اقدام کنم؟آیا میتونم قبل از پایان 2011اپلای کنم؟من نمره آیلتس 7آکادمیک دارم میانگین معدلمم تا الان 18.5 هست.وتو کنکور رتبه زیر 50داشتم.ممنون میشم راهنماییم کنین

Junior Member Nilooche آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Graphic Design

پیش فرض پاسخ : راهنمایی * کشور مناسب برای ادامه تحصیل در رشته گرافیک *

سلام
    من فوق لیسانس گرافیک می خونم در فنلاند. من خودم چون که خیلی دنبال یه دانشگاه خوب گشتم که ارزان هم باشه . اینجا هزینه دانشگاه رایگانه و هزینه زندگی ماهی حدود 400 تا 600 یورو است. اسم دانشگاه من university of lapland در شهر Rovaniemi هست.

پیش فرض پاسخ : فقط بچه های رشته هنر!

سلام به همه ی دوستان هنر مند و هنر دوست
    من تا اینجا که هرفای بچه های دیگرو خوندم میبینم که خیلی کوچولو ام بین شما اساتید !!! من کاردانی گرافیک ام و میخوام برای کبک اقدام کنم .
    " منم با اینکه ما هنری ها (البته من که از همه کوچولوترم ) باید بیشتر به هم کمک کنیم چون واقعاَ من تو فروم های دیگه که از همین سایت یا سایتای دیگه میخوندم یک نفر هم نبود که رشتش گرافیک یا نقاشی یا انیمیشن باشه !!! البته چند مورد طراحی صنعتی یا معماری بود ، ولی واقعاَ چقد ما گناه داریم !!! لطفاَ اگه میشه یک یا چند نفر که از بقیه جلو ترن و اطلاعات بیشتری دارن یا انگیزه بیشتری دارن برنامه ی دوره هم جمع شدن و آشنایی ترتیب بدن .
    مرسی

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش با فوق دیپلم

سوال 3: فکر کنم بله. حتی تو همون نقاشی های ایرانی هم می تونی. که مطمئنا هست. حتی نمونه کارای خودتو اگه درای بفرست. توی همین زمینه.
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش با فوق دیپلم

سلام
    ممنون از راهنمایی هات. فکر کنم این موضوع فقط مال خودم و خودته ها!!!
    من فتوشاپ رو تاحدی می دونم اما نمی خوام برای گرافیک اقدام کنم می خوام هنر جسمی بخونم. مشکل اولم اینه که نمونه کار آنچنانی ندارم. نقاشی می کردم ، هرچند کارم بد نیست اما کار چندانی ندارم. برای لیسانس هم باید نمونه کار فرستاد؟ آخه من می خوام برای لیسانس اقدام کنم نه فوق.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری، دانشگاه دولتی معماری و شهرسازی ایروان

پیش فرض پاسخ : فقط بچه های رشته هنر!

دوستان عزیز سلام
    من خیلی گشتم در مورد تحصیل در رشته ی هنر (نقاشی، تصویر سازی و ...) در هلند اطلاعاتی بدست بیارم اما متاسفانه اطلاعات مفید و سر راستی پیدا نکردم هنوز.
    کسی هست که در این زمینه اطلاعاتی داشته باشه یا بتونه منو به یه انجمن دیگه هدایت کنه. رشته هایی که ارائه میدن، سیستم آموزشی شون، مدارس خوب هنر، زبان و شهریه از سوالاییه که من برام وجود دارند.
    ممنون از توجه تون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)