صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 44

موضوع: تبدیل ویزای تحصیلی به اقامت دائم

Junior Member

پیش فرض تبدیل ویزای تحصیلی به اقامت دائم

تحت چه شرایطی دانشجویان مقیم انگلیس میتوانند برای اقامت دائم در انگلستان درخواست دهند ؟
    I&#39;ve been strong and determined all my life about many things I&#39;ve wanted. <br />Calvin Klein

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

پیش فرض پاسخ : تبدیل ویزای تحصیلی به اقامت دائم

برادر شما اول مشخص کن کجا میخایی تشریف ببری؟ همین جوری کیلویی نیست که حاجی جون برای همه کشور ها تقاضا داری میدی.
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yasinhajizadeh
    برادر شما اول مشخص کن کجا میخایی تشریف ببری؟ همین جوری کیلویی نیست که حاجی جون برای همه کشور ها تقاضا داری میدی.

آقای برادر اگر جواب سوال رو نمیدونی مجبور نیستی پست الکی بدی. ایرادی داره من بخوام در مورد همه کشورهای جهان اطلاعات کسب کنم ؟
    I&#39;ve been strong and determined all my life about many things I&#39;ve wanted. <br />Calvin Klein

فکر کنم 5سال باید رو work permit باشی و یه سری شرایط رو داشته باشی تا pr و بعد یک سال pass رو بدن بهت. البته این انگلیس زود زود قانونش عوض، بخون سختگیرانه تر، میشه. مثلا تا پارسال 4 سال بود این 5سال. دانشجویی هم حساب نمیشه هرچند یه بار شنیدم قبلا با 8 سال درس خوندن میدادن اقامتو الانشو نمی دونم.
    اگه دنبال مهاجرت از طریق تحصیل هستی این 3 تا رو بچسب: استرالیا،نیوزلند اگه خودت خرجتو می دی و البته کانادا اگه بورس بهت داد
    everything happens for a reason

به این راحتی نیست... معمولا تو اکثر کشورها اگه بخواهید بمونید باید اول ویزای کار بگیرید.

شرایطش رو اینجا نوشته :

http://www.workpermit.com/uk/uk-immi...study-work.htm

اگه منظورتون مهاجرته که برای انگلیس چند مدله... highly skilled migrants و ... برای highly skilled ( که اگه فارغ التحصیل تحصیلات تکمیلی باشید highly skilled حساب میشید) امتیازبندی داره که اینجا میتونید حساب کنید

http://www.workpermit.com/uk/uk-immi...or-initial.htm

بقیه کشورهای مهاجر پذیر رو هم همین سایت اطلاعاتش رو داره...
    عقل و دانایی در نوک قله تحصیلات عالیه نبود ، بلکه آنرا در جعبه شن بازی کودکستان یافتم&nbsp; :<br />در همه چیز شریک شدن ، عادلانه بازی کردن،به دیگران ضربه نزدن ، تمیز کردن ریخت و پاشهایم ،عذر خواهی کردن از کسی که به او صدمه زدم، هر روز کمی یاد گرفتن،کمی فکر کردن، کمی نقاشی، کمی آواز خواندن ،کمی بازی و کمی کار

Junior Member

سلام به دوستان به نظر من با اين اطلاعات كه توي اين وب سايت و دوست عزيزم ااقا هومن كسب كردم نظرم براي انگليس اينه يك دوست دختر خوب پيدا كني و باهاش ازدواج كنيد منظورم هم كلاسي يه اتاق تهيه كنيد كه بتونيد دوتاتون توش زندگي كنيد چون بعضي موقه دولت نظارت كند و بعد از مدت خيلي كوتاهي ميتوانيد درخواست اقامت دائم و پاسپورت انگليسي بديد. راستش اين كار رو ما براي يه پسر عموم كرديم و الان بعد از 2 سال خوردهاي اقامت رو گرفته و چند ماه ديگه پاس رو ميگيره ولي كاملا به صورت صوري از قبل بوده اينو يادتون نره به ازاي اينكه توي خونه پسر عموم اين زنه زندگي كرده و تفريح هم ميكردند ولي اين طرف 20 ميليون هم گرفت بين خودمون بمونه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-mahyar نمایش پست ها
    سلام به دوستان به نظر من با اين اطلاعات كه توي اين وب سايت و دوست عزيزم ااقا هومن كسب كردم نظرم براي انگليس اينه يك دوست دختر خوب پيدا كني و باهاش ازدواج كنيد منظورم هم كلاسي يه اتاق تهيه كنيد كه بتونيد دوتاتون توش زندگي كنيد چون بعضي موقه دولت نظارت كند و بعد از مدت خيلي كوتاهي ميتوانيد درخواست اقامت دائم و پاسپورت انگليسي بديد. راستش اين كار رو ما براي يه پسر عموم كرديم و الان بعد از 2 سال خوردهاي اقامت رو گرفته و چند ماه ديگه پاس رو ميگيره ولي كاملا به صورت صوري از قبل بوده اينو يادتون نره به ازاي اينكه توي خونه پسر عموم اين زنه زندگي كرده و تفريح هم ميكردند ولي اين طرف 20 ميليون هم گرفت بين خودمون بمونه
    اول اینکه دوست عزیز من چنین چیزی رو اصلا بهتون عرض نکردم پس پای من رو وسط نکش. دوم اینکه اینکار اصلا راحت نیست:
    1-ویزای Spouse شرایط بسیار غیرخطی و سلیقه ای داره و افسر ویزا میتونه به راحتی اون رو رد کنه. باهم زندگی کردن یکی از شرایط این ویزاست
    2-بعد گرفتن این ویزا شما باید 3 سال با همسرتون زندگی کنید
    3-بعد 3 سال میتونید برای اقامت دائم تقاضا بدید
    4-یک سال بعد اقامت دائم میتونید تقاضای شهروندی بدید.
    فرقش با ویزای کار در حال حاضر دو ساله ولی باید سختیهاش رو هم در نظر بگیرید.

Junior Member

سالم به دوست خوبم اقا هومن من نگفتم كه اين حرف را شما زديد زود جوش مياريد من گفتم توي اين سايت و توسط اقا هومن اطلاعات خوبي كسب كردم همين.

1-من اين شرايطي كه شما گفتيد رو نمي دونستم ولي عموي من 23 سالگي براي ويزا كار اقدام كرد . كلي پول حدود 80 يا 90 ميليون تومن هم داشت و مدرك ميكانيك با رتبه خوب فوق ديپلم
    هم داشت رفت سفارت بهش گفتند ما هيچ جوره نمي تونيم توجيح بشيم برميگردي با اين وضع ماليت و مهر 10 سال ممنوع ورود به انگلستان رو خورد و الان حدود 34 يا35 سالش هست واز طريق ازدواج با طرف انگليسيش و حتي اون طرف مقابلش رو هم نديده بود به راحتي توي ايران ازدواج كرد بعد درخواست ويزا داد به راحتي اب خوردن بهش ويزا دادند و الان حدود 2 سال يا يكم بيشتر اقامت دائم كه داره تا چند ماه ديگه به شهروندي تبديل ميشه و پاس انگليسي ميگيره همه اينها از قبل به صورت صوري بوده راستي طرف مقابل هم 20 ميليوني هم گرفت.///////////////////////////////////
    اينه خلاصه داستان
    و اينم يادتون نره اين همه كارها رو اون يكي پسر عموش كه وكيل هست وتوي انگلستان زندگي ميكند جور كرده است
    ...We Might Be Dead By Tomorrow
    The stars burn bright .
    Everything's changed between you and I

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-mahyar نمایش پست ها
    سالم به دوست خوبم اقا هومن من نگفتم كه اين حرف را شما زديد زود جوش مياريد من گفتم توي اين سايت و توسط اقا هومن اطلاعات خوبي كسب كردم همين.

1-من اين شرايطي كه شما گفتيد رو نمي دونستم ولي عموي من 23 سالگي براي ويزا كار اقدام كرد . كلي پول حدود 80 يا 90 ميليون تومن هم داشت و مدرك ميكانيك با رتبه خوب فوق ديپلم
    هم داشت رفت سفارت بهش گفتند ما هيچ جوره نمي تونيم توجيح بشيم برميگردي با اين وضع ماليت و مهر 10 سال ممنوع ورود به انگلستان رو خورد و الان حدود 34 يا35 سالش هست واز طريق ازدواج با طرف انگليسيش و حتي اون طرف مقابلش رو هم نديده بود به راحتي توي ايران ازدواج كرد بعد درخواست ويزا داد به راحتي اب خوردن بهش ويزا دادند و الان حدود 2 سال يا يكم بيشتر اقامت دائم كه داره تا چند ماه ديگه به شهروندي تبديل ميشه و پاس انگليسي ميگيره همه اينها از قبل به صورت صوري بوده راستي طرف مقابل هم 20 ميليوني هم گرفت.///////////////////////////////////
    اينه خلاصه داستان
    و اينم يادتون نره اين همه كارها رو اون يكي پسر عموش كه وكيل هست وتوي انگلستان زندگي ميكند جور كرده است
    من جوش نیاوردم ولی شما گفتید که این اطلاعات رو از من کسب کردید. چند تا پست بالاتر رو بخونید. ماجرای عموی شما رو که من نمیدونم چی بوده و حتما مشکلی داشته که مهر ممنوعیت زدند ولی این ویزاها اصلا جدیده. شما بهتره قبل از اینکه هی یک پست تکراری رو چند جا بذارید برید این فروم و سایت ukba رو خوب بخونید چون قوانین ویزای انگلستان نسبت به سال قبل کلی تغییر کرده. ده سال پیش که اصلا حرفش رو نزنید و هیچ ربطی به الان نداره. ویزای ازدواج کلی دردسرهای خودش رو داره و من هم کسی رو میشناسم که هفت ماهه منتظره و جواب نگرفته و حتی اگر بعدا هم بفهمند کارتون تمومه. یه شماره تلفنی هم هست که شما میتونید در صورتی که فهمدید کسی الکی ازدواج کرده گزارش بدید تا فورا اقامت فرد متقاضی و حتی تابعیتش رو باطل کنند. به هر حال هرکسی شرایطی داره و من در پست های دیگر این موضوع رو کاملا توضیح دادم.

از سوی دیگر هدف ما هم در اینجا راهنمایی دوستان با قوانین و شرایط کاره وگرنه تو همین انگلیس گروهی بودند که با 20 هزار پوند براتون پاسپورت جعل میکردند. الان کشورهایی در آمریکای مرکزی هستند که با 150 میلیون پاسپورت میفروشند و میشه با پاسشون آمریکا و اروپا هم رفت. از این ماجراها و داستان ها زیاده. شما چرا اصلا نمیرید برای پناهندگی اقدام کنید چون هم بهتون خونه میدند هم هفته ای 250 پوندکمک هزینه زندگی هم شهریه دانشگاه مفت میشه. کسی رو میشناسم که شش ماهه گرفته و کسی هم بوده که 11 سال منتظره. منظور من اینه که این فروم برای این موارد غیرعادی و سلیقه ای نیست برای روندهای حقوقی و قانونیه.

Junior Member

سلام ممنون از شما ولي چرا اين قدر عصباني ما داريم به هم كمك مي كنيم همين
    ببينيد ايا راهي بهتر از ازدواج سراغ داريد كه تابعيت يا شهروندي انگلستان رو گرفت يعني راه ازدواج سخت ترين راه كه من سراغش رفتم من وقتي ميخواهم 5-6 سال يا بيشتر تو انگلستان تحصيل كنم بهتر نيست كه راه ازدواج را هم پيش بروم كه توي اين چند سال تحصيل كار اقامت ازدواج هم درست بشه من بالا برم پايين بيام بايد شهروند بشوم چه راهي هست

كمككككككككككك.
    ...We Might Be Dead By Tomorrow
    The stars burn bright .
    Everything's changed between you and I

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)