صفحه 50 از 60 نخستنخست ... 4041424344454647484950515253545556575859 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 592

موضوع: بورس دولت كره جنوبي | نجوه اقدام | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member a747asma آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

پیش فرض پاسخ : بورس دولت كره جنوبي | نجوه اقدام | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط a747asma نمایش پست ها
    به نظر من شانستون خوبه با توجه به اینکه این همه مقاله و ... دارین// برای بورس دولت کره جنوبی به لینک زیر برید// البته اونوقت باید یک سال کره ای بخونید بعدا دوره دکترا شرو میشه تا اون جایی که من میدونم
    ولی شما چرا با استاد هماهنگ نمیکنید که بهتون فاند بدن؟ امکانش زیاد هست که بتونین از استاد فاند بگیرین
    من با یکی که تو کره دکترا میخونه حرف زدم میگفت میشه به راحتی با توصیه استاد کار پیدا کرد
    حالا باز از بچه های مطلع جواب بدن// بهتر و دقیق تر جوابتونو میگیرین
    من نظر خودمو گفتم

Junior Member

دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید
    من سال آخر زبان و ادبیات فرانسه یک دانشگاه معتبر دولتی هستم اما اینکه اونور هم معتبر شناخته میشه رو نمیدونم.قصدم پذیرش با فاند مستر مدیریت هست چه شاخه ایش فرق نمیکنه.رزومه خاصی ندارم نهایتا بتونم یک ترجمه و شاید یک م
    مسابقه معتبر که سفارت فرانسه برگذار میکنه برندع بشم اما باتوجه به تغییر رشته بعید میدونم بدردمم بخورن اما توصیه نامه های خوبی میتونم بگیرم.اصلا شانسی دارم یا بشینم برا کنکور فوق بخونم و برا دکترا برم؟من ترجیحم مستره چون نمیخوام بیش از این عمرم حروم بشه ،اگه راهی هست لطفا راهنماییم کنید ممنون.چه چیزایی نیاز هست و ...

Junior Member MV73 آواتار ها

سلام دوستان و ممنون میشم اگر راهنماییم کنید چون حسابی گرفتار شدم!!!
    1) اول از همه باید بگم که الان ترم 7 هستم و میخواستم بعد از فارغ التحصیلی برای بورس اقدام کنم ولی متوجه شدم که حین تحصیل هم میتونم اقدام کنم و بنابراین تا بهمن ماه نمیتونم مدرک آیتلس آماده کنم و این یک مشکل هست!حالا بنظرتون چیکارکنم؟! آیا میشه که مثلا یک آزمون سمپل بدم ونمرش بگم و بیان کنم که امتحان آیلتسم تا مهلت ددلاین نمیرسه و مثلا تا زمان ورود به دانشگاه آماده میشه؟! میشه لطفا در این مورد نظرتون بدید ؟!!!!!
    2) دانشگاه من یک گواهی اشتغال به تحصیل و همینطور ریزنمرات لاتین برای من تهیه میکنه و میخوام بدونم همین برای اقدام کافیه؟آیا حتما باید مهر وزارت بخوره یا مهر دانشگاه کافیه؟بعد از گرفتن بورس آزادکردن مدارک لازمه؟!آیا دارالترجمه ضرورتی داره؟!
    3) مدارک و تقدیرنامه ها باید دارالترجمه بروند؟!
    4) چند تا توصیه نامه کافیه؟! من شنیدم که 3 تا کافیه و بیشتر از این تعداد باعث دید منفی میشه و اصلا نباید قید بشه!! آیا این حرف درسته؟! و اینکه تحوه گرفتن توصیه چطور باید باشه؟! (مثلا یک متن آماده کنم و بدم استاد امضا کنه و بعد اسکن کنم و برای تمام دانشگاه ها بفرستم؟!)

لطفا راهنماییم کنید ..... خیلی ممنون

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

دوستان کسی نیست با این بورس رفته باشه؟
    می خوام بدونم از کدوم سایت باید اقدام کرد؟مدارک و کجا باید تحویل بدیم؟

Junior Member a747asma آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    دوستان کسی نیست با این بورس رفته باشه؟
    می خوام بدونم از کدوم سایت باید اقدام کرد؟مدارک و کجا باید تحویل بدیم؟

یه سایتی که اطلاعاتی درباره بورس نوشته این هستش//حالا اینکه از کدوم سایت باید اقدام کرد رو نمیدونم http://www.niied.go.kr/eng/contents....=78&menuNo=349

Junior Member

سلام من دانش اموز دوم دبیرستان مدرسه تیزهوشان هستم و 3 ترم دیگه کلاس زبان مدرک میگیرم و علاقه ی زیادی به گرفتن بورسیه کرهو اقامت دارم زبان کره ای هم چندوقتی هست شروع کردم به یادگیری و رشتم هم تجربیه میتونید به من کمک کنید تا بدونم باید چیکار کنم تا بتونم بورسیه بشم چه قبل از کنکور چه بعد از کنکور مرسی که بمن جواب میدهید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nasi28 نمایش پست ها
    سلام من دانش اموز دوم دبیرستان مدرسه تیزهوشان هستم و 3 ترم دیگه کلاس زبان مدرک میگیرم و علاقه ی زیادی به گرفتن بورسیه کرهو اقامت دارم زبان کره ای هم چندوقتی هست شروع کردم به یادگیری و رشتم هم تجربیه میتونید به من کمک کنید تا بدونم باید چیکار کنم تا بتونم بورسیه بشم چه قبل از کنکور چه بعد از کنکور مرسی که بمن جواب میدهید
    به کنکور ارتباطی نداره یعنی شما میتونی قبلشم درخواست بدی (با دیپلم)
    هر سال فرم ها میاد روی سایت و باید دانلود کنید داخل فرم تمام توضیحات رو داده اینکه چه مدارکی لازم دارین و شهریور ماه هر سال سفارت شروع به جمع کردن مدارک میکنه
    برای مقطع لیسانس هم که فقط دو یا سه نفر رو قبول میکنند که معمولا قبول شدن تو این مقطع رو خیلی خیلی سخت میگیرن
    اکثرا برای مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا بورس میگیرن که راحت تره

Junior Member

مهلت بورس دوره کارشناسی سال 2016 تموم شده

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

کسی اینجا می تونه در مورد نحوه اپلای بورس دولتی کره توضیح بده؟
    برای دکترا

سلام بچه ها میشه برای مقطع لیسانس هم با استاد مکاتبه کرد و فاند گرفت؟؟استادا به مقطع لیسانس فاند میدن مثه دوره های فوق و دکتری...
    یا اینکه میشه با یه استاد مکاتبه کرد بعد اگ اوکی داد استاده که فاند میده بعد اپلای کنیم؟؟؟
    من الان پیش دانشگاهیم رشته ریاضی و فیزیک رزومم خوبه البته تا الان یه چند نفری تو همین فروم گفتن خوبه حالا تعریف اژ خود نباشه...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)