صفحه 59 از 60 نخستنخست ... 9495051525354555657585960 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 592

موضوع: بورس دولت كره جنوبي | نجوه اقدام | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بورس دولت كره جنوبي | نجوه اقدام | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    دروود دوستان....

چند مدت پیش من یه سوال راجب به باز کردن حساب سوال پرسیدم و کسی جوابمو نداد... اما خودم میخام کاملش کنم....
    Woori bank برای من جساب باز کرد فقط یه کم زمانش بیشتر از بقیه افراد بود و یه سری مدارک بیشتر میخاست مثله پاسپورتو یه سری نامه از طرف دانشگاه.... حتی تونستم مستر کارت هم بگیرم اما تنها مشکل مستر کارت ایرانین اینه که فقط توی کره میشه ازش استفاده کرد و نمیتونی توی کشورهای دیگه ازش استفاده کنی این خیلی بده چون من حداقل سالی دو سه بار کنفرانس میرم توی امریکا و کشوهرهای اسیایی و اروپایی و نمیدونم این مشکل رو چطور رفع رجوع کن ظاهرن باید پول نقد همیشه با خودم ببرم....
    اما خیلی تو استرس بودم مبادا حساب واسم باز نکنن یا مشکل بانکی برام پیش بیاد اما خوشبختانه این مشکل هم رفع شد....
    خاستم به بقیه دوستان بگم اگر توی بانک خاصی مشکل براتون پیش اومده برید ووری بانک چون میتونید حساب باز کنید ظاهرن سفارت ایران با مدیرای بانک راجب به این مشکل صحبت کرده بود و تونسته بودن به قولهایی بگیرن...
    آقا یه سوال،
    من تا جایی ک اطلاع دارم، بخصوص کشورهای اروپایی، یه بانکی تو همه کشورها به اسم پست بانک هستش!
    یه همچین بانکی شما تو کره ندیدی؟
    پست بانک هیچ مشکلی با ایرانی ها نداره. همه خدمات رو هم بی دردسر و سریع میده.
    یه پرس جو کن از واحدهای پست در کره! (البته بگم بانک نیست، ولی کارای بانکی رو کامل پوشش میده!).
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    آقا یه سوال،
    من تا جایی ک اطلاع دارم، بخصوص کشورهای اروپایی، یه بانکی تو همه کشورها به اسم پست بانک هستش!
    یه همچین بانکی شما تو کره ندیدی؟
    پست بانک هیچ مشکلی با ایرانی ها نداره. همه خدمات رو هم بی دردسر و سریع میده.
    یه پرس جو کن از واحدهای پست در کره! (البته بگم بانک نیست، ولی کارای بانکی رو کامل پوشش میده!).
    دقیق اطلاع ندارم ولی توب اولین فرصت میپرسم بعد جوابتون رو تو فروم میزارم.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kran نمایش پست ها
    دقیق اطلاع ندارم ولی توب اولین فرصت میپرسم بعد جوابتون رو تو فروم میزارم.
    نه من برای خودم نگفتم!
    من تو کره جنوبی نیستم.
    گفتم شاید برای خودتون راه چاره باشه.
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی رشته نفت گرایش بهره برداری هستم
    امسال کارشناسیم تموم میشه
    میخاستم بدونم با معدل 17.2 و اتمام کارشناسی در 3 سال (7 ترم )
    1 ثبت اختراع و 1 مقاله و تسلط eclipse و cmg شانس فاند برای کارشناسی ارشد دارم؟
    زبان انگلیسی رو مسلط هستم و مدرک cpe دارم برای آیلس هم اقدام کردم و فکر میکنم از 7 کمتر نشم
    به زبان تورکی استانبول هم تسلط دارم و 2 زبان برنامه نویسی #c و ++c
    به کارهای انیمیشن و طراحی هم واردم و شکسته مفداری ژاپنی میفهمم
    و یکسری مدارک ورزشی و مهارتی دیگه

Junior Member

با سلام میخواستم بدونم اگه من مدرک دیپلم رشته ی ریاضی با نمره ی ۱۹ ، و مدرک مربی گری شنا ، و مدرک خیاطی فنی حرفه ای ، و مدرک زبان انگلیسیمو بگیرم و آزمون آیلتس هم نمره ی ۷ به بالا بگیرم چقدر شانس برای بورسیه KGSP دارم؟

Junior Member

اینکه فقط دو یا سه نفر از ایران بورس میگیرن هم برای کساییه که برای لیسانس میخوان برن هم کارشناسی ارشد؟

سلام
    خسته نباشید . من در مورد ترجمه مدارک برای بورسیه کارشناسی kgsp سوال داشتم .
    میخواستم ببینم الان برای این بورس به جز ترجمه ریز نمرات دبیرستان و مدرک دیپلم و مدرک پیش دانشگاهی ، نمرات راهنمایی و دبستانم هم باید ترجمه بشه؟
    و اینکه شناسنامه ی خودم و والیدنم هم رو باید ترجمه کنم ؟
    آیا مدرک دیگه ای هم هست که باید ترجمه بشه و من بی اطلاعم ؟
    ممنون میشم جواب بدید چون خیلی فوریه.

نقل قول نوشته اصلی توسط hellna نمایش پست ها
    اینکه فقط دو یا سه نفر از ایران بورس میگیرن هم برای کساییه که برای لیسانس میخوان برن هم کارشناسی ارشد؟

سلام .
    هر ساله اینکه حداکثر از ایران چند نقر رو میگیرن توی گاید لاین اون ذکر میشه و تعداد غالبا متغیر هست .
    مثلا ممکنه یک سال بگن حداکثر 3 نفر رو پذیرش میکنیم ولی 2 نفر رو بگیرن ، همه چی بستگی به مدارک و مصاحبه ای داره که انجام میشه

با درود و وقت بخیر
    دوستان، کسی از نحوه امتیاز دهی افراد متقاضی بورس دولت کره، اطلاعاتی داره؟! اینکه بورس ها محدود هست یک مقدار کار رو سخت میکنه.
    - 10 سال سابقه کار دارم و برای مقطع دکترا در (SNU) اقدام میکنم. 30 سال سن و متاهل (همسرم هم جدا اقدام مکینه)، تعدادی ثبت اختراع و ارشد دانشگاه دولتی بدون گپ. مربی ورزشی (7 سال). ایلتس 6.5
    آیا به مواردی غیر از معدل و مدرک و نمره زبان، اعتبار داده میشه؟ یا بهتر بپرسم چه مواردی اهمیت داره که در مصاحبه، و یا در نوشته ها بتونیم بیشتر روش مانور بدیم.
    با تشکر فراوان
    OID-Sask. >> ITA Oct2018 >> Submit Nov2018 >> Ineligible Jun2019 >> 2nd Review Nov2019 >> Nomination Sep2020 >> AR Oct2020 >> AOR Jan2023 >> Pre-Arrival Feb2023 >> Biometric Mar2023 >> Medical Mar2023 >> DM Sep17th2023 >> COPR Oct12th2024

Junior Member hasti_sm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی دانشگاه ازاد

سلام و خسته نباشید
    من دانشجوی مهندسی پزشکی دانشگاه ازاد هستم ترم 5 و معدلم 17 هست
    زبان انگلیسی در حد ایتلس 7.5 (طبق ازمون مجازی البته) و زبان کره ای در حد تاپیک 4 هستم
    میتونم کاندیدای خوبی برای بورس kgsp در مقطع ارشد باشد؟
    دانشگاه کوریا و یا ملی سئول

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)