صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 87

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی در کره جنوبی و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض تحصیل در مقطع کارشناسی در کره جنوبی و مسائل مرتبط

سلام دوستان عزیز
    من نوشته ها رو خوندم و اینجر استباط کردم که کره واسه کارشناسی خوب نیست؟!!!!!!!!!!
    چند تا سوال داشتم اگه جواب بدین ممنون میشم
    من معدل دیپلمم از 100 91 میشه میخاستم بدونم شانسی واسه پذیرش از دانشگاه های کره دارم؟
    من مایل به تحصیل در پزشکی هستم می خاستم بدونم کدوم دانشگاه ها پزشکی دارن؟ و هزینش سالی چه قدر هست دانشگاه رو به تنهایی میگم.
    و می خام که دانشگاه های پزشکیش حتما انگلیسی تدریس کنن اگه میشه جوابم رو بدین.!!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کره جنوبی

آیا به نظر شما دانشگاه های کره جنوبی ( مثلا دانشگاه سئول نشنال ) در مقطع لیسانس ، بدون داشتن مدرک زبان پذیرش میدن یا نه ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط john298 نمایش پست ها
    آیا به نظر شما دانشگاه های کره جنوبی ( مثلا دانشگاه سئول نشنال ) در مقطع لیسانس ، بدون داشتن مدرک زبان پذیرش میدن یا نه ؟
    تا اونجایی که میدونم اگر بدون زبان اقدام کنید خیلی از محاسن رو از دست میدی، شامل بورس، شانس پذیرش!!

نقل قول نوشته اصلی توسط john298 نمایش پست ها
    باید داشته باشین

Banned

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی در کره جنوبی و مسائل مرتبط

کسی میدونه ترم های کره جنوبی چه زمان هایی شروع میشه؟

سلام من کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی دارم اما می خوام در رشته های دیگری ادامه تحصیل دهم که با این شرایط در کره باید از طریق مدرک دیپلمم اقدام کنم معدل دیپلم من در رشته ریاضی فیزیک 17 هست و اینکه می خوام در رشته های هنری و در یک دانشگاه خوب از کره در مقطع لیسانس پذیرش بگیرم و باید حتما از فاند بتونم استفاده کنم وگرنه موندن در کره برام سخت میشه میشه راهنمایی کنید چه دانشگاهی خوبه در زمینه رشته های هنری مثل media یا and communication

مدرک زبان چه مدرک زبانی می خوان؟

آیا بازار کار رشته های هنری در کره رشته هایی مثل سینما و تلویزیون رشته هایی مثل رسانه و ارتباطات در کره خوبه؟ ببخشید ممنون میشم اگر سریع من رو راهنمایی کنید باور کنید اگه وقت داشتم می رفتم و فوق ادامه می دادم اما من الان 29 سال دارم تا بیام فوق بگیرم دیگه فکر کنم پیر شم دیگه اونموقع فکر نمیکنم بخوام اصلا برای خارج از ایران اقدام کنم؟

اگر کسی اینجا هست که شرایطش مثل منه میتونه با آدرس ایمیل من تماس بگیره شاید بتونیم به هم کمک کنیم در ضمن من الان حدود 5 ساله که کارمند وزارت مسکن در بخش امور بین الملل و صدور خدمات فنی و مهندسی هستم آیا این میتونه به عنوان یک نکته مثبت در گرفتن پذیرش بهم کمک کنه.
    ویرایش توسط aida_11041 : April 5th, 2013 در ساعت 08:37 PM دلیل: ایمیل

Banned

سلام مدت زمان تحصیل پزشکی از عمومی تا تخصص چند سال است؟مثلا اگر کسی بخواد جراحی قلب بخونه چند سال رو باید پشت سر بگذارد؟

صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)