صفحه 10 از 60 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 592

موضوع: بورس دولت كره جنوبي | نجوه اقدام | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : بورس دولت كره جنوبي

سلاااا.....م !!
    دولت کره واسه لیسانس سالی دو نفرو بورسیه میکنه وسالی دو بار اپلای میشه(بهار و پاییز).این یعنی هر فصل یه نفر بورسیه میشه یا واسه هر اپلای دو نفر میگیرن که در مجموع میشه سالی 4تا ؟؟؟؟!!
    واینکه من میخوام واسه بهار2014 اپلای کنم یعنی 6 ماه باید تو دانشگاه ایران درس بخونم....ایراد نمیگیرن که 6 ماه وابسته به دانشگاه ایران بودم واسه لیسانس؟؟!! راستی رتبه کنکور چه قدر تاثیر داره تو پذیرش؟؟!

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

نقل قول نوشته اصلی توسط anonymous9514 نمایش پست ها
    سلاااا.....م !!
    دولت کره واسه لیسانس سالی دو نفرو بورسیه میکنه وسالی دو بار اپلای میشه(بهار و پاییز).این یعنی هر فصل یه نفر بورسیه میشه یا واسه هر اپلای دو نفر میگیرن که در مجموع میشه سالی 4تا ؟؟؟؟!!
    واینکه من میخوام واسه بهار2014 اپلای کنم یعنی 6 ماه باید تو دانشگاه ایران درس بخونم....ایراد نمیگیرن که 6 ماه وابسته به دانشگاه ایران بودم واسه لیسانس؟؟!! راستی رتبه کنکور چه قدر تاثیر داره تو پذیرش؟؟!
    چرا بهار 2014؟اینا که پیش دانشگاهی رو نمیخوان.شهریور همین امسال اقدام کنین.فکر نمی کنم هم ایراد بگیرن. چون یکی از بچه های همینجا برق علم و صنعت میخوند ولی انصراف داد ورفت!(بورسیه شد)رتبه ی کنکور هم میتونه تاثیر گذار باشه.ولی شاید نه زیاد.چون قید نکرده ولی مثلا بورس ژاپن براش مهمه چون هم فرم داده برای این هم کارنامه ی کنکور رو میخواد.در مورد سوال اولتون هم اطلاعی ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط viana نمایش پست ها
    چرا بهار 2014؟اینا که پیش دانشگاهی رو نمیخوان.شهریور همین امسال اقدام کنین.فکر نمی کنم هم ایراد بگیرن. چون یکی از بچه های همینجا برق علم و صنعت میخوند ولی انصراف داد ورفت!(بورسیه شد)رتبه ی کنکور هم میتونه تاثیر گذار باشه.ولی شاید نه زیاد.چون قید نکرده ولی مثلا بورس ژاپن براش مهمه چون هم فرم داده برای این هم کارنامه ی کنکور رو میخواد.در مورد سوال اولتون هم اطلاعی ندارم
    خوب اگه كسي خواست براي فوق بره يه كشوري مثل آلمان كه همه ي دوران تحصيل بخواد پيش لازمه ( قضيه ي خراب نكردن پل ) ! حتي شايد همين جا هم ايراد بگيرن براي مدركتون ( از اين اطلاعي ندارم ) پس بهتره هر جور صلاح مي دونين اقدام كنين

رتبه ي كنكور اگه خوب باشه خوب تاثير مثبت داره همين خانمي كه امسال رفت هم فك كنم رتبه ي كنكورش خيلي خوب بود
    ویرایش توسط sh.m : June 20th, 2012 در ساعت 12:37 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط viana نمایش پست ها
    بله !! ولی نه واسه الان که بعضی از درسای پیش نهایی شده !! به علاوه اینکه مدرک دیپلمو پیش میدن! تازه الان دیگه شده سال چهارم که جز دبیرستانه!
    من واسه تافل باید زمستون اقدام کنم..پس اصلا امسال نمیتونم کاری انجام بدم!

کسی جواب سوال اولمو نمیدونه؟؟!! خیلی حیاتیه !!

بله !! ولی نه واسه الان که بعضی از درسای پیش نهایی شده !! به علاوه اینکه مدرک دیپلمو پیش میدن! تازه الان دیگه شده سال چهارم که جز دبیرستانه!
    من واسه تافل باید زمستون اقدام کنم..پس اصلا امسال نمیتونم کاری انجام بدم!

کسی جواب سوال اولمو نمیدونه؟؟!! خیلی حیاتیه !!
    2 يا 3 نفر در سال نفر سوم بستگي به كشوراي ديگه داره مثلا شايد از يه كشور شايدم از همين جا هيچ كدوم از متقاضي ها موفق نشن پس سهمشون ميره واسه متقاضي هاي واجد شرايط از كشوراي ديگه

و يكبار در سال ( قبلا هر دوش گفته شده بود )

ضمنا ديگه جواب تكراري ها رو نمي دم چون باعث زياد شدن صفحات ميشه و كار براي بقيه كه واقعا صفحات رومي خونن سخت

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

نقل قول نوشته اصلی توسط sh.m نمایش پست ها
    خوب اگه كسي خواست براي فوق بره يه كشوري مثل آلمان كه همه ي دوران تحصيل بخواد پيش لازمه ( قضيه ي خراب نكردن پل ) ! حتي شايد همين جا هم ايراد بگيرن براي مدركتون ( از اين اطلاعي ندارم ) پس بهتره هر جور صلاح مي دونين اقدام كنين

رتبه ي كنكور اگه خوب باشه خوب تاثير مثبت داره همين خانمي كه امسال رفت هم فك كنم رتبه ي كنكورش خيلي خوب بود
    بیشتر کشورها پیش رو میخوان.اما نه به صورت کلی هرترمی که تموم میشه سوابق تحصیلی رو برای دانشگاهی که اقدام کردین می فرستین.کسی که میخواد اقدام کنه میدون چه کشوری داره اقدام می کنه.مثلا تمام کشورهایی که من دارم اقدام می کنم پیش رو میخوان ولی به اون صورتی که گفتم.کسی که میخواد بره المان حتما شرایطش رو هم میدونه که داره اقدام میکنه.(المان حتی کارنامه کنکور روهم میخواد)

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering seoul national university

نقل قول نوشته اصلی توسط sh.m نمایش پست ها
    اون 800000 كه ميدن براي خوابگاه و غذا همش ميره تقريبا ! فقط شهريه رو خودشون ميدن بايد واسه خرجاي جانبي هم يه فكري بكنين ! نميشه كه با 0 رفت

پول بليط هم براي بدون استاپ ميدن احتمالا ، كه از اينجا بدون استاپ نيست

قبلا اينجا هم گفته شده بود

http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post675557

واسه اينكه نگين هيچي نبود و كامل خوندم گذاشتم
    پول بلیط رو هر طور باشه میدن!!!!!!بقیه اش درسته یه 2000$ بیارین خوبه گرچه بودن کسایی که 300$ هم اومدن
    بلد باش که وقتی باید بروی ،بروی.این را به خودم گفتم ها!
    از جواب دادن به پیامهای خصوصی که بصورت عمومی‌ قابل مطرح شدن هستن معذورم( باور کنید اینجوری مفید تره )

Junior Member

برای سال 2012 مهلت تموم شده ؟؟؟ انگار گفته بودین تا شهریور مهلت داره...
    همینجا یه پست خوندم که نوشته بود هر سال 2 بار پذیرش می کنن بهار و پاییز ، قضیه چیه ؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط doomaj نمایش پست ها
    برای سال 2012 مهلت تموم شده ؟؟؟ انگار گفته بودین تا شهریور مهلت داره...
    همینجا یه پست خوندم که نوشته بود هر سال 2 بار پذیرش می کنن بهار و پاییز ، قضیه چیه ؟؟
    باید برین تو سایت زیر چک کنید ! ولی برای ترم پاییز فکر کنم تا آخر جون یا 9 یا 10 تیر وقت داره و برای بهار هم نمیدونم !
    niied.go.kr

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering seoul national university

باید برین تو سایت زیر چک کنید ! ولی برای ترم پاییز فکر کنم تا آخر جون یا 9 یا 10 تیر وقت داره و برای بهار هم نمیدونم !
    niied.go.kr
    با دقت مطالب رو بخونین اطلاعات غلط یکم خطرناکه....
    بورس برای لیسانس یه بار =شهریور
    تحصیلات تکمیلی یه باره =بهمن
    مجموعا دو بار
    بلد باش که وقتی باید بروی ،بروی.این را به خودم گفتم ها!
    از جواب دادن به پیامهای خصوصی که بصورت عمومی‌ قابل مطرح شدن هستن معذورم( باور کنید اینجوری مفید تره )

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)