صفحه 14 از 60 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 592

موضوع: بورس دولت كره جنوبي | نجوه اقدام | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : بورس دولت كره جنوبي

نقل قول نوشته اصلی توسط viana نمایش پست ها
    طبق چیزی که من فهمیدم.سفارت کره در ایران یه سری رو معرفی می کنه بعد میفرستن به کره اونجام یه سری رو انتخاب می کنن بعد اخر سر هم می فرستن به دانشگاه مربوطه .
    آره منم همينو مي گم ! اما از پستتون يه جور ديگه برداشت ميشد !

نقل قول نوشته اصلی توسط sesoin نمایش پست ها
    همرو درست جواب دادین...فقط هیچ پولی نمیگیرن حتی واسه ویزا.....نامه استاد هم کلا یکم جو مثبت میده...
    پ
    یعنی از دیپلم میشه با استاداشون ارتباط برقرار کرد؟

اصلا استاد جواب ميده ???? !!!!

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering seoul national university

استاد هم جواب میده اما باید یکم تخصصی بهش میل بزنین بفهمه حسابی چیز بارتونه....
    اگه نه همون که بگید از دانشگاه ها پذیرش گرفتین هم خوبه...مثلا من که گفتم دانشگاه kaist هم پذیرش داشتم اما میخواستم کره ای یاد بگیرم سفیر بسی خوشنود شد....
    بلد باش که وقتی باید بروی ،بروی.این را به خودم گفتم ها!
    از جواب دادن به پیامهای خصوصی که بصورت عمومی‌ قابل مطرح شدن هستن معذورم( باور کنید اینجوری مفید تره )

Junior Member

سلام. ایا توصیه نامه ای که معلم و مدیر می نویسن حتما باید رو پاکت اش مهر مدرسه بخوره. مدیر مدرسه ام حاضر شده توصیه نامه بده ولی میگه پاکت رو مهر مدرسه نمی تونم بزنم چون مسئولیت داره. چه باید بکنم؟؟

Junior Member

سلام شما مطمئنید اون گاید بوک رو کامل خوندین؟در مزیت های بورسیه تمام این سوالها جواب داده شده.!
    sh.mعزیز کامل توضیح دادن.ولی اگه میخواین برای مقطع لیسانس اقدام کنین .توی این مقطع اصلا کسی با استاد تماس نمیگیره ولی برای مقاطع بالاتر فکر می کنم مثبت باشه گرچه به نفع کسیکه خودش داره اقدام می کنه نه از طرف سفارت .چون در صورتی که سفارت ایران و کره شما رو تایید کنه در مرحله سوم مدارکتون میره به اون سه تا دانشگاه مربوطه.
    5.فکر نمی کنم وللی معمولا برای مصاحبه ویزا یه پولی میگرن.امریکا که اینطوریه بازم سرچ کنین
    گفنتم که خوندم . اما واقعا گیج شده بودم. بچه های اینجا واقعا کمک کردند از شما هم مرسی که پاسخ دادین ;D

یه سوال :من میخوام برای فوق اقدام کنم . اونم از سمت سفارت. این نامه از استاد اصلا نمیتونه تاثیری داشته باشه ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hermione نمایش پست ها
    گفنتم که خوندم . اما واقعا گیج شده بودم. بچه های اینجا واقعا کمک کردند از شما هم مرسی که پاسخ دادین ;D

یه سوال :من میخوام برای فوق اقدام کنم . اونم از سمت سفارت. این نامه از استاد اصلا نمیتونه تاثیری داشته باشه ؟؟؟

شما نامه داشته باش یا تاثیر میزاره یا نه

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hedva نمایش پست ها
    سلام. ایا توصیه نامه ای که معلم و مدیر می نویسن حتما باید رو پاکت اش مهر مدرسه بخوره. مدیر مدرسه ام حاضر شده توصیه نامه بده ولی میگه پاکت رو مهر مدرسه نمی تونم بزنم چون مسئولیت داره. چه باید بکنم؟؟
    بله باس بخوره.....پاکت نده اما مهر رو باید بزنه
    از جواب دادن به پیامهای خصوصی که بصورت عمومی‌ قابل مطرح شدن هستن معذورم( باور کنید اینجوری مفید تره )

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

سلام.من همین جا پرسیدم که تا کی وقت داریم که مدارک رو بفرستیم برای سفارت.دوست عزیزی گفتن تا اخر مهر.ولی توی گایدی که سپیده ی عزیز اول تاپیک گذاشتن نوشته 1سپتامبر که توی شهریوره کاندیدا رو انتخاب میکنن!!

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام.من همین جا پرسیدم که تا کی وقت داریم که مدارک رو بفرستیم برای سفارت.دوست عزیزی گفتن تا اخر مهر.ولی توی گایدی که سپیده ی عزیز اول تاپیک گذاشتن نوشته 1سپتامبر که توی شهریوره کاندیدا رو انتخاب میکنن!!
    نه!!!!!! کجاش اینو نوشته؟؟؟؟؟؟؟

September ~ October KE selects qualified candidates
    Applicants submit the required documents and have an interview according to the KE plan
    پارسال حدود 24 اکتبر معلوم شد

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

فکر کنم منظورم رو بد گفتم.ببنین نوشته توی سپتامبر-اکتبر که توی شهریور میشه کاندیدا دعوت به مصاحبه میشن.پس چجوریه که ما تا اخر مهر هنوز وقت داریم که مدارک رو بفرستیم؟

Junior Member

سلام . چند تا سوال دارم در مورد مدارک.
    اول اینکه چه کسی کسب 80 درصد میانگین معدل تجمعی را تعیین می کنه؟ رونوشتی از سیستم ارزیابی مدرسه رو از کجا باید بگیریم؟ برای این رونوشت ارجاع داده به صفحه 7 کتابچه راهنما ولی من پیداش نکردم. منظور از صدور گواهی دال بر اینکه پیشرفت تحصیلی بالاتر از 5 بوده یعنی چی؟ منظور از گواهی تولد و شهروندی همون شناسنامه هست؟ گواهی پزشکی ها رو الان باید داد یا بعد مرحله دوم پذیرش؟ فرم ها دست نویس باشه یا بهتره تایپ شه؟ فرمت ثبت فرم ها word باشه یا pdf ؟ فتوکپی توصیه نامه ها هم باید مهر و امضاء شه؟ و زمان دقیق تحویل مدارک کی هست؟ علیرغم مواردی که در بالا گفته شده زمان دقیق معلوم نشده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)