صفحه 2 از 60 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 592

موضوع: بورس دولت كره جنوبي | نجوه اقدام | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Senior Member esf11 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بورس دولت كره جنوبي

بچه ها توجه دارید که شما باید 1 سال زبان کره ای بخونید؟!!!!!!!!
    5. Duration of Scholarship
    o Master’s (01.09.2011 ~ 31.08.2014) : 1 yr. of Korean language + 2 yrs of Master’s
    o Doctoral (01.09.2011 ~ 31.08.2015) : 1 yr. of Korean language + 3 yrs of Doctoral

Junior Member

خیلی ممنون از اینکه جواب دادین

می تونم بپرسم در مجموع نظرتون راجع به دانشگاه ملی سئول و زندگی در کره چیه؟ آیا ارزششو داره که جاهای دیگه اپلا ی نکنیم، چون اولین جاییه که اپلای کردم؟
    بعدا با این مدرک مشکلی واسه کار پیدا نمی کنم مثلا اگه بخوام برم آمریکا یا برگردم ایران؟

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering seoul national university

نقل قول نوشته اصلی توسط snu نمایش پست ها
    خیلی ممنون از اینکه جواب دادین

می تونم بپرسم در مجموع نظرتون راجع به دانشگاه ملی سئول و زندگی در کره چیه؟ آیا ارزششو داره که جاهای دیگه اپلا ی نکنیم، چون اولین جاییه که اپلای کردم؟
    بعدا با این مدرک مشکلی واسه کار پیدا نمی کنم مثلا اگه بخوام برم آمریکا یا برگردم ایران؟
    دانشگاه ملي سئول كه حرف نداره.....مورد پذيرش هر دو كشوري كه گفتين هم هست با خيلي از دانشگاه هاي امريكا در ارتباطه....
    اما ميخواين يكي دو تا دانشگاه امريكايي رنك بهترم اقدام كنين...
    گرچه نميشه تضمين كرد دولت ايران همين طور كه امروز اعلام كرده ديگه مدرك دانشگاه هاي انگليس رو قبول نداره فردا راجع به دانشگاه هاي يه كشور ديگه اينو نگه...گرچه ايران و كره الان خيلي خوبن با هم...زندگي تو كره هم سختي هاي خودش رو داره شيريني هاي خودش رو مثل همه كشور هاي ديگه
    بلد باش که وقتی باید بروی ،بروی.این را به خودم گفتم ها!
    از جواب دادن به پیامهای خصوصی که بصورت عمومی‌ قابل مطرح شدن هستن معذورم( باور کنید اینجوری مفید تره )

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط esf11 نمایش پست ها
    بچه ها توجه دارید که شما باید 1 سال زبان کره ای بخونید؟!!!!!!!!
    5. Duration of Scholarship
    o Master’s (01.09.2011 ~ 31.08.2014) : 1 yr. of Korean language + 2 yrs of Master’s
    o Doctoral (01.09.2011 ~ 31.08.2015) : 1 yr. of Korean language + 3 yrs of Doctoral
    خوب من تا جايي كه ميدونم دولت كره اين بورس رو ميده تا مردم جهان رو بيشتر با زبون و فرهنگ كشورش اشنا كنه....
    از جواب دادن به پیامهای خصوصی که بصورت عمومی‌ قابل مطرح شدن هستن معذورم( باور کنید اینجوری مفید تره )

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arbsa نمایش پست ها
    سلام

من راهنمای امسال رو خوندم. آیا فقط باید مدارک رو ببریم سفارت کره؟ همین؟ نباید کار دیگه ای بکنیم؟ یعنی احیانا وقتی از طرف سفارت انتخاب شدیم، اونوقت باید از دانشگاه پذیرش بگیریم؟ درست فهمیدم اگر نه لطفا راهنمایی کنین

ممنونم
    ببينين برا ليسانس اين طوري بود:
    3 مرحله پذيرش بود اول سفارت انتخابتون ميكرد مثلا از 10 نفر 4 نفر رو بعد ميفرستادن كره دولت 2 نفرو انتخاب ميكرد بعد اسامي اونا رو ميفرستادن دانشگاه هايي كه خود دانشجو ها انتخاب كرده بودن ميفرستادن...اما معمولا كسايي كه راند دوم روموفق ميشدن بعدي رو هم موفق ميشن....
    برا فوق رو يه زنگ بزنين سفارت چك كنيني بد نيست...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sesoin نمایش پست ها
    ببينين برا ليسانس اين طوري بود:
    3 مرحله پذيرش بود اول سفارت انتخابتون ميكرد مثلا از 10 نفر 4 نفر رو بعد ميفرستادن كره دولت 2 نفرو انتخاب ميكرد بعد اسامي اونا رو ميفرستادن دانشگاه هايي كه خود دانشجو ها انتخاب كرده بودن ميفرستادن...اما معمولا كسايي كه راند دوم روموفق ميشدن بعدي رو هم موفق ميشن....
    برا فوق رو يه زنگ بزنين سفارت چك كنيني بد نيست...

ممنون دوست عزیز
    فکر می کنم اینجوری که خودشون توی راهنماشون گفتند، مراحل پذیرش برای مقطع ارشد و دکتری هم به همین شکل باشه، اما من متوجه نشدم که انتخاب دانشگاه رو کی و در چه مرحله ای باید انجام بدیم؟ آیا باید از لیست دانشگاه هایی که خودشون اعلام کردند، انتخاب کنیم و همزمان با ارسال مدارک برای سفارت از اون دانشگاه ها هم پذیرش بگیریم؟ هر چی راهنما رو زیر و رو می کنم متوجه نمی شم. کمی گنگه برام، شاید هم من دقت نمی کنم. ممنون می شم کمک کنین.

Junior Member

ممنون از جوابتون، فقط به نظر شما می ارزه که یک سال phd خوندنم عقب بیفته و به جای کره برم آمریکا، چون آخه الان از ددلاین دانشگاههای آمریکایی گذشته به fall2012نمی رسم

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

به نظر من 100% می ارزه! درسته کره هم خوبه و SNUهم خوبه.اما امریکا یه چیز دیگست.اگه فکر میکنی میتونی از 50تا دانشگاه اول امریکا پذیرش بگیری حتما بشین یه سال GREو ...رو تکمیل کن تا ایشالا موقعیت بهتری گیرت بیاد
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

ApplyAbroad Hero

به عقیده ی من علاوه بر اعتبار دانشگاه و رنک، فاکتورهای مهم دیگری مثل کسب اقامت بعد از تحصیلات، امکان پیدا کردن کار و حتی مقدار و نوع کمک هزینه تحصیلی نیز در انتخاب دانشگاه تاثیر دارند. بر همین اساس بنده هم توصیه امریکا را توصیه میکنم.

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

سلام.ممنون از مطلب خوبتون.من امسال فارغ التحصیل میشم(دیپلم منظورمه)با توجه به این که گفتین پیش دانشگاهی رو نمیخوان با مدرک موقت دیپلم میشه اقدام کرد؟چون فکر نکنم بشه در عرض دو ماه دیپلم اصلی رو گرفت!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)