صفحه 4 از 60 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 592

موضوع: بورس دولت كره جنوبي | نجوه اقدام | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering seoul national university

پیش فرض پاسخ : بورس دولت كره جنوبي

نقل قول نوشته اصلی توسط arbsa نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون دوست عزیز
    یعنی فقط کافیه که مدارکی رو که خواستند ببریم سفارت و منتظر جواب اون ها بمونیم؟
    بله ببرين سفارت.... براي محكم كاري امروز هم يه زنگ بزنين با خانوم رضوي صحبت كنين. بپرسين فقط زياد زنگ نزنين عصبانيشون كنين!‌:دي
    كلا سفارت كره تو ايران خيلي مهربونه ولي زيادي دوست نداره كار رو سرش بريزه
    بلد باش که وقتی باید بروی ،بروی.این را به خودم گفتم ها!
    از جواب دادن به پیامهای خصوصی که بصورت عمومی‌ قابل مطرح شدن هستن معذورم( باور کنید اینجوری مفید تره )

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه

دوستان کسی می تونه جواب سوال من رو بده. ممنون می شم اگر کمک کنین
    ببينين من يكم اين روز ها درگيرم بلاخره خودتون رو بذارين جاي من ويزا و بليط و دلار رووووووووووووووووووووو و غيره. واسه همين وقت دارم رهانماي شما رم بخونم .اما براي ما بالاي يكي از فرم ها بايد سه تا از دانشگاه هايي رو كه ميخواستيم از همون دانشگاه هايي كه اعلام كرده بودن انتخاب ميكرديم.
    ببينيد يكم با دقت تر بخونين هي موج منفي ندين به خودتون من برا ليسانس شخصا اين بورس رو پيدا كردم دانلود كردم خوندم مدارك و جمع كردم و خدا رو شكر همه چي درست بود از هيچ كسم ديگه سوالاي اينجوري نپرسيدم .سوالاتون بايد وقتي دارين فرما رو پر ميكنين و انشا هايي كه ميخوان رو مينويسين شروع شه : دي
    به هر حال موفق باشين
    از جواب دادن به پیامهای خصوصی که بصورت عمومی‌ قابل مطرح شدن هستن معذورم( باور کنید اینجوری مفید تره )

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط azi19842003 نمایش پست ها
    من میخواهم برای ارشد اقدام کنم ولی این یکسال زبان کرهای خوندم ادمو عقب میندازه ... کاش طوری بود کتر یا در طول دوره ارشد زبان کرهای و خوند ..... شما که از بورس های بینالمللی خبر دارید از این نمونه بورس ها جا های دیگه اطلاعی ندارید که مجبور نباشیم 3 سال وقتبذاریم واسه ارشد؟
    براي اطلاع از بورس ها موتور جستجوي گوگل رو پيشنهاد ميكنم .
    www.google.com
    ميزنيد graduate scholarships , هزار تا سايت براتون مياره .
    اما من شخصا اين سايت رو توصيه ميكنم.
    http://internationalscholarships.ca/
    اگه كشور خاصيم مد نظرتون هست برين تو فروم همون كشور بپرسين.حتما دوستان متخصصي اونجا هستن.من ميدونم ژاپن و چين هم به ايراني ها بورسيه ميدن كه بايد حتما زبان بخونين برا اونا هم.بلاخره كلاهتون رو قاضي كنين باباشو خواب نديده به ما پول بده كه ميخواد زبان و فرهنگ كشورش رو توسعه بده سنگاپور هم بورسيه داره. اما من هيچ اطلاعي ندارم باز برين تو فروم هر كدومشون بپرسين.
    من شخصا با علاقه كره اي ميخونم

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط viana نمایش پست ها
    سلام.ممنون از مطلب خوبتون.من امسال فارغ التحصیل میشم(دیپلم منظورمه)با توجه به این که گفتین پیش دانشگاهی رو نمیخوان با مدرک موقت دیپلم میشه اقدام کرد؟چون فکر نکنم بشه در عرض دو ماه دیپلم اصلی رو گرفت!
    بايد مدارك رو ببرين دارلترجه ديگه اگه ترجمه رسمي ميكنن گواهي موقت رو ازه اشكالي نداره.

Junior Member

ممنون از sesoin عزیز که وقت می گذارن.
    من با خانم رضوی صحبت کردم. خیلی مهربون بود همونطور که گفتین. در مورد انتخاب دانشگاه ها هم گفتند چون تازه همین امروز (دوشنبه) فرم ها دستشون رسیده بود و هنوز مطمئن نبودند گفتند که اگر توی فرم ها ازتون خواسته باشه که دانشگاه ها رو انتخاب کنین باید این کار رو بکنین و اگر نه احتمالا بعد از این که از طرف سفارت انتخاب شدید برای مرحله بعدی باید این کار رو بکنین

با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

Junior Member

دوستان اگر بخواهیم از طریق دانشگاه برای این بورس اقدام کنیم، نه از طریق سفارت. آیا باید مدارک رو برای سه دانشگاه بفرستیم؟ من راهنما رو کامل خوندم و ندیدم که در جایی به یان مساله اشاره شده باشه. اگر برای بیشتر از سه دانشگاه اقدام کنیم، ممکنه کلا پرونده رو بررسی نکنن و حذف بشیم؟

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه

دوستان اگر بخواهیم از طریق دانشگاه برای این بورس اقدام کنیم، نه از طریق سفارت. آیا باید مدارک رو برای سه دانشگاه بفرستیم؟ من راهنما رو کامل خوندم و ندیدم که در جایی به یان مساله اشاره شده باشه. اگر برای بیشتر از سه دانشگاه اقدام کنیم، ممکنه کلا پرونده رو بررسی نکنن و حذف بشیم؟
    دانشگاه هايي كه پذيزشتون كردن جواب رو ميفرستنniied ...خئب حالا شما خودتو بذار جاي اونا ...اونا گفتن به 3 تا دانشگاه درخواست بدين شما از 4 تا ذيرش گرفتين....من كه بودم زياذ برداشت خوبي نميكردم.

سلام به همگی دوستان
    اطلاعات خیلی خوبی توی این بخش مطرح شده بود که خیلی استفاده کردم، ولی یک نکته برام روشن نشد! اولین کاری که باید برای بورس کره بکنیم ارتباط با استاده یا اقدام برای سفارت؟ سوال بعد اینکه من الان مالزی هستم، میشه مدارک رو ببرم سفارت کره توی مالزی؟ یا حتما باید بگم از ایران اقدام کنند؟
    ویرایش توسط MostafaMir : February 15th, 2012 در ساعت 11:57 AM

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نه بايد بيان سفارت كره تو ايران اما تاجايي كه من ميدونم برا فوق ميتونين از طريق سه تا دانشگاه هم مدرك بفرستين ...راهنامي سال جديد تو سايتشه دانلود كنين بخونين...
    با استاد لازم نيست هماهنگ كني اما خوب هماهنگم كني چه بهتر.

Junior Member

سلام دوستان من متوجه نشدم باید کنکور بدم بعد اقدام به کرفتن بورسیه کنم یا قبل از کنکوره؟؟؟؟
    معدل پیش دانشگاهی مهمه یا سوم؟؟؟؟
    چند تا دانشگاه توی کره بورسیه میدن؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)