صفحه 41 از 60 نخستنخست ... 313233343536373839404142434445464748495051 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 592

موضوع: بورس دولت كره جنوبي | نجوه اقدام | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : بورس دولت كره جنوبي | نجوه اقدام | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan44 نمایش پست ها
    سلام
    مقاله رو اگه خدا بخواد تا شهریور میتونم بدم .. من بیشتر توجه ام به کارشناسیه . محدودیت سنیشون تا چند ساله؟؟
    2 نفر از ایران یا کل دنیا؟؟؟ برا لیسانس چه جور رزومه ای میخوان؟؟؟یعنی چی باید داشته باشیم که قبول کنن؟؟
    واسه کارشناسی اگه یه لیسانس داشته باشید یعنی مدرکتون رو گرفته باشید یه پوینت منفی هست! اگه کسی هم اقدام کنه که هنوز لیسانسش تموم نشده به شما ارجحیت داره!
    کلا110نفرتودنیا و 2نفر از ایران!
    اینکه چجور روزمه ای میخوان رو بعد از این که گایدلاین رو خط به خط خوندید متوجه میشین!

ث
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    نحوه اقدام این بورس را هم توضیح میدین؟
    باید مدارک و چی کار کنیم؟ببریم سفارت تحول بدیم؟
    تاریخش کیه؟
    1سپتامبر گایدلاین جدید میاد و از اون روز به بعد باید هفته ای دوبار حدودا زنگ بزنین سفارت بخش ویزا و بپرسید تاریخ ارسال مدارک کی هست! کارمندای بخش های دیگه حتی از وجود بورسیه خبر هم ندارن! یه حدود سه روز بهتون وقت میدن که برید سفارت مدارک رو تحویل بدین!

Junior Member abolfa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس حقوق از دانشکده حقوق شهرری معدل 17

باسلام و عرض ادب...دوستان یه سوال خیلی فوقالعاده مهم دارم که با مطالعه پست هایقبلی هم نتونستم جوابی براش پیداکنم...لطفا کمک کنید...تا جایی که منمتوجه شدم برای پذ یرش گرفتن از یه دانشگاه برند خارجی باید معدل خوب+مقاله+رزنمرهعالی+آیلتس یا تافل+سابقه کاری مرتبت با رشته و....داشته باشیم..حرف من اینه که حتی اگه موفق به انجام چنین کاری بشیم...(که البته من هنوز موفقنشدم)...چه تضمینی برای شغل ما وجود داره وقتی بعده چند سال تحصیل به ایران برمیگردیم؟ ...همین الان تو استخدام اداراتبراشون دانشگاه داخلی یا خارجی زیاد مهم نیست...چرا باید این همه وقتمون رو خارجصرف هیچی کنیم؟ حالا بماند که چقدر دردسر داره خوده اپلی گرفتن....شماها اصلا ازکجا مطمعنید که بعده اینکه به کشور برگشتید شغلی در شان شما وجود خواهد داشت...اهانمگه اینکه بخایید همون جا بمونید که بحث اقامت اینا پیش میاد که خودش یه داستاندیگس...البته من منظورم از یه شغل...شغل شرافتمندانه و با درآمد منصفانه با رشته تحصیلیتون هستشا....یعنی ماهی 7یا8میلیون تومن...واقعا توبدترین برزخ رو کره زمین گیر کردم....راستی دانشجوی ترم آخر حقوق هستم معدل کارشناسی17.و22ساله...چندماهدی گه میریم سربازی..

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشید
    یه سوالی چند وقتیه ذهنم رو مشغول کرده .... کره ی جنوبی تو ی مقطع لیسانس و تحصیلات تکمیلی بورس میده !!
    حالا اگه یه نفر ترم دوم لیسانس باشه میتونه اقدام کنه ؟؟؟ منظورم اینه که چند ترم تو ایران در مقطع لیانس تحصیل کرده باشه !!
    یا باید اول هر مقطع اقدام کنیم ؟
    و یه سوال دیگه اگه بتونیم بعد از چند ترم تو ایران خوندن اقدام کنیم ، اون وقت تاثیری روی نوع بورسیه و پذیرشمون نمیزاره ؟؟
    ویرایش توسط mahsashi : January 1st, 2015 در ساعت 02:16 PM

سلام.
    اگه لیسانس هم داشته باسشید دوباره میتونید واسه لیسانس تو کره اقدام کنید. اما اگه کس دیگه ای هم باشه که لیسانس نداشته باشه اون امتیاز بیشتری داره!
    کلا معدل بیشترین تاثیر و رزومه خوب بعدازاون!

Junior Member

سلام دوستان کسی اطلاعی از بورسیه های رشته پزشکی داره ؟ برای عمومی منظورمه ...

پ.ن : معدل های دبیرستان و دیپلم خیلی عالی ... رتبه کنکور هم عالی ... و البته پذیرش شده رشته پزشکی تو یکی از بهترین علوم پزشکی های تهران

کره ای هم بلدم و اگه لازم باشه میتونم بیشتر بخونم که امتحان Topic رو هم بدم . الان تافل ندارم ولی اون رو هم راحت میتونم بگیرم ... ممنون میشم جواب بدین ...

Junior Member

سلام
    من دانشجوی کامپیوتر تو دانشگاه غیرانتفایی هستم
    میخواستم بعد از گرفتن کاردانی اقدام کنم ولی اونجور که اینجا خوندم باید این دوسالو یه بار دیگه اونجا بخونم(البته اگه قبول بشم)
    الان میخوام ببینم اگه الان انصراف بدم و اپلای کنم بهتره یا بعد کاردانی؟
    اگه بعد کاردانی اقدام کنم نمرات کاردانی هم مد نظر قرار میدن یا نه؟ (آخه معدل دیپلمم یکم ناجوره!!)

ممنون پیشاپیش

نقل قول نوشته اصلی توسط YootabAD نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی کامپیوتر تو دانشگاه غیرانتفایی هستم
    میخواستم بعد از گرفتن کاردانی اقدام کنم ولی اونجور که اینجا خوندم باید این دوسالو یه بار دیگه اونجا بخونم(البته اگه قبول بشم)
    الان میخوام ببینم اگه الان انصراف بدم و اپلای کنم بهتره یا بعد کاردانی؟
    اگه بعد کاردانی اقدام کنم نمرات کاردانی هم مد نظر قرار میدن یا نه؟ (آخه معدل دیپلمم یکم ناجوره!!)

ممنون پیشاپیش
    در مورد بورسیه کارشناسی معدل دیپلم خیلی زیاد تاثیر داره... خب اگه معدل کاردانیتون خوب باشه تو رزومتون تاثیر میزاره!

Junior Member

یه سوال دیگه ببخشید!
    اگه یک سال اقدام کردی و رد شدی برای سال بعد بازم میتونی یا نه؟
    تو توصیه نامه اون دبیر محترم با محترمه باید چی بنویسه مثلا؟ (من به استاده گفتم گفت بگو چی بنویسم تا بنویسم!!!!!)

Junior Member

Available Courses : Master’s programs and Doctoral programs
    این یعنی چی؟ یعنی برای دوره لیسانس نداره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)