صفحه 45 از 60 نخستنخست ... 353637383940414243444546474849505152535455 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 592

موضوع: بورس دولت كره جنوبي | نجوه اقدام | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورس دولت كره جنوبي

نقل قول نوشته اصلی توسط abasi87 نمایش پست ها
    سلام.ممنون میشم شرایط و قوانین الان رو در اختیارمون بزارید .من دانشجو ترم 1 معماری دانشگاه تهران جنوب هستم و میخوام که برای دکترا اقدام کنن کره . اما متاسفانه هیچ یک از شرایط و مدارک مورد نیاز و در سال 2015 میلادی نمیدونم .ممنون میشم راهنماییم کنین.
    guideline2015 هنوز نیامده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورس دولت كره جنوبي | نجوه اقدام | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

دوستان فقط میتونیم برای لیسانس به بالا اقدام کنیم ؟
    یعنی نمیشه بعد از پایان دبیرستان برای دوره ی کاردانی اقدام کنیم ؟
    من رشتم کامپیوتر از شاخه ی فنی حرفه ایه و معدل دیپلمم 19

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsashi نمایش پست ها
    دوستان فقط میتونیم برای لیسانس به بالا اقدام کنیم ؟
    یعنی نمیشه بعد از پایان دبیرستان برای دوره ی کاردانی اقدام کنیم ؟
    من رشتم کامپیوتر از شاخه ی فنی حرفه ایه و معدل دیپلمم 19
    و یه سوال دیگه .... اینکه میتونیم برای رشته ای غیر از رشته ی خودمون اقدام کنیم ؟ مثلا برای زبان ؟

سلام ممنون از اطلاعات خوبی که می گذارید .
    من در مقطع دبیرستان درس می خونم و معدلم 20 هست اگه میشه منو راهنمایی کنید برای گرفتن بورسیه و پذیرش از دانشگاه های کره.
    یعنی از مراحل اولیه اقدامات.
    ممنون
    ویرایش توسط Apdentist : June 1st, 2015 در ساعت 11:11 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsashi نمایش پست ها
    و یه سوال دیگه .... اینکه میتونیم برای رشته ای غیر از رشته ی خودمون اقدام کنیم ؟ مثلا برای زبان ؟
    آخرای شهریور شرایط لازم برای بورسیه شدن رو اعلام می کنند اگه میخای واقعا اطلاع پیدا کنی باید آخرای شهریرور به سفارت کره جنوبی زنگ بزنی واطلاعات جدید رو بگیری .
    شماره:02188054900

Junior Member

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان عزیز می خواستم بدونم مهلت اپلای برای بورس کره جنوبی مقطع ارشد گذشته یا خیر ؟

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط sattan نمایش پست ها
    با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان عزیز می خواستم بدونم مهلت اپلای برای بورس کره جنوبی مقطع ارشد گذشته یا خیر ؟

با تشکر
    سلام گذشته

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh.m نمایش پست ها
    سلام گذشته
    ممنون میشم اگه بفرمایید که هر سال یک تاریخ مشخصی داره یا نه ؟ چون من با خوندن همین فروم سال گذشته متوجه شدم که حوالی دی وبهمن اغاز به ثبت اپلیکیشن میکنن اما من هرچی تماس گرفتم با سفارت گفتن نیومده هنوز تا اینکه بی خیال شدم ...میشه بگید چه ماهی بوده ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sattan نمایش پست ها
    ممنون میشم اگه بفرمایید که هر سال یک تاریخ مشخصی داره یا نه ؟ چون من با خوندن همین فروم سال گذشته متوجه شدم که حوالی دی وبهمن اغاز به ثبت اپلیکیشن میکنن اما من هرچی تماس گرفتم با سفارت گفتن نیومده هنوز تا اینکه بی خیال شدم ...میشه بگید چه ماهی بوده ؟
    اول فوریه میاد

Junior Member

سلام
    ببخشید میشه مدرک زبان مال آموزشگاه رو بدیم؟ یعنی مدرک آزمون های بین المللی نباشه؟
    من الان دارم دوره fceرو میخونم ولی نتونستم برای آزمون های بین المللی ثبت نام کنم و وقت ثبت نامش تموم شد... امسال هم میخوام اقدام کنم ولی نمیدونم الان چی کار کنم... اگه یه مدرک از آموزشگاه بگیرم میشه باهاش امیدوار باشم؟

بقیه مدارک حاضره و خوب هم هستن (معدل و مدال مسابقات و ریکام و... ) ولی فقط این مدرک زبان...

Junior Member

برای study plan خودشون میگن که چه سوالایی رو باید جواب بدیم؟ اگه بله برای سال های قبل رو از کجا پیدا کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)