صفحه 47 از 60 نخستنخست ... 373839404142434445464748495051525354555657 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 592

موضوع: بورس دولت كره جنوبي | نجوه اقدام | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورس دولت كره جنوبي

نقل قول نوشته اصلی توسط Marzieh94 نمایش پست ها
    ببخشید من ی چیزی رو درست متوجه نشدم،اگر کار اپلای ارشد درست بشه و بورس هم بدن، 1 سال جدا از ارشد و یعنی قبل اینک شروع کنی ارشد رو ،باید کره ای بخونی و قبول شی؟!
    سلام، بله دقیقا سوال من هم همین بود، اصلا کورس اگر انگلیسی باشد چی؟
    کورس انگلیسی هم هست در کره برای مهندسی عمران؟
    پیشاپیش ممنون

پیش فرض پاسخ : بورس دولت كره جنوبي | نجوه اقدام | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

سلام دوستان ، یه بورسیه ای داره کره جنوبی به نام kgsp که نهاد niied ارائه می ده . برای این بورسیه سفارت آخرای بهمن هر سال مدارک متقاضی ها رو جمع و بررسی می کنه . کسی اطلاعی داره راجب اینکه اگر کسی بخواد شهریور اپلای کنه می تونه از این بورسیه استفاده کنه یا نه؟

ممنون می شم اگر کسی اطلاعاتی راجب این بورسیه داره بهم کمک کنه .

Junior Member

سلام دوستان
    من می خواستم برای لیسانس اقدام کنم ... سایت niied , study in korea رو زیر و رو کردم ولی ددلاینی ندیدم!!! به سفارت هم زنگ زدم اولش که هیچ کس نمی دونست بورس کره چی هست!! آخرشم که وصلم کردن به یکی که می دونست فقط گفت برو تو سایت niied کسی نمی دونه ددلاین 2015 واسه لیسانس کیه؟
    دیگه اینکه به نظرتون توصیه نامه از مدیر مدرسه باشه بهتره یا دبیرا ... یا فرقی نداره؟
    اگه مدارک کامل نباشه در جا رد می کنن یا مهلت می دن کامل کنیم؟
    من 2012 پیش دانشگاهیمو تموم کردم... رشتم ریاضی بوده ... معدل دیپلمم 19.15... یه ترم IT مازندران خوندم... الان هنر می خونم... با معدل 18.50... می خوام واسه مهندسی کامپیوتر اپلای کنم...
    به نظرتون این جا به جایی و اینکه دانشجوی لیسانسم به ضررمه؟
    تافلم 93 شده ،امتحان GRE هم دادم (166،144،3)ولی تو فرم ها فقط امتحان زبان رو خاسته... اگه کارنامه GRE رو هم تو مدارکم بذارم تاثیری داره؟
    تو سه تا انتخاب دانشگاه دنبال چه رنکینگی برم که شانس پذیرش داشته باشم؟ KAIST یا Yonsei خیلی دور از ذهنه؟ اصلا به نظرتون در کل شانس پذیرش دارم؟ بعضی رزومه ها رو ک می خونم خیلی نا امید می شم...
    می دونم خیلی سوال پرسیدم... ولی میشه لطفا یکی جواب بده یا اگه نظری داره بنویسه...

Junior Member

سلام دوستان
    کسی هست که از دانشگاه kyung hee پذیرش گرفته باشه یا راجع بهش اطلاعات داشته باشه؟

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering seoul national university

من اطلاعات کامل رو اینجا مینویسم
    فقط خواهشا طبق معمول اینباکس اینجانب رو پر نکنید
    من جدی نمیخونم اینباکس هارو
    بورس کره
    شما حتما باید زبان کره ای رو بخونید چه دانشگاه انگلیسی باشه چه کره ای چه فوق چه دکترا چه لیسانس
    2. چیزایی که مهمه معدل مقاله زبان کره ای
    توصیه نامه
    3.تا شما لول سه رو تو زبان نگیرین نمیزارن شروع کنید
    4. معدا 19 دیپلم یه رزومه نسبتا خوب اس ان یو کایست میتونه بره معدل 18 نمیتونه باید بره دانشگاه پایین تر
    5. برای فوق امسال من که کارشناسی رو از بورسیه استفاده کردیم باید اگه فوق بخوایم از سفارت اقدام کنیم که مثلا امسال من اقدام میکنم با توجه به اینکه من مدرک زبان کره ای دارم و از استاد های اینجا توصیه نامه احتمالا مثل من یه چند نفر دیگه هم باشند کار اسونی نیست از ایران گرفتنش اما یه مدل دیگه هم برای فوق و دگترا داره فقز که اول به سه تا دانشگاه میفرستین ( زماناشون یکیه با اونی که به سفارت میفرستی) دانشگاه ها اگه قبول کردن میفرستن خودشون برا سفارت از اون روش سه تا ایرانی میگیرن از زوش مستقیم سفارت هم دو سه تا که تو روش دوم چون ما نیستیم یکم اوضاع بهتره به نظرم

لبخند همیشگتون ارزومه
    بلد باش که وقتی باید بروی ،بروی.این را به خودم گفتم ها!
    از جواب دادن به پیامهای خصوصی که بصورت عمومی‌ قابل مطرح شدن هستن معذورم( باور کنید اینجوری مفید تره )

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه

بورسه کارشناسی دو روزه راهنماش در اومده
    http://www.studyinkorea.go.kr/en/sub...36&pageIndex=1

چک کنید ضرر نداره
    از جواب دادن به پیامهای خصوصی که بصورت عمومی‌ قابل مطرح شدن هستن معذورم( باور کنید اینجوری مفید تره )

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sesoin نمایش پست ها
    بورسه کارشناسی دو روزه راهنماش در اومده
    http://www.studyinkorea.go.kr/en/sub...36&pageIndex=1

چک کنید ضرر نداره
    گرفتن بورس تو مقطع کارشناسی خیلی سخته درسته؟برای رشته ی زبان و ادبیات کره اگه اقدام کنم شانسم بالا تر نمیره برای پذیرش؟

Member
    رشته و دانشگاه
    EMBA University Of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط sesoin نمایش پست ها
    من اطلاعات کامل رو اینجا مینویسم
    فقط خواهشا طبق معمول اینباکس اینجانب رو پر نکنید
    من جدی نمیخونم اینباکس هارو
    بورس کره
    شما حتما باید زبان کره ای رو بخونید چه دانشگاه انگلیسی باشه چه کره ای چه فوق چه دکترا چه لیسانس
    2. چیزایی که مهمه معدل مقاله زبان کره ای
    توصیه نامه
    3.تا شما لول سه رو تو زبان نگیرین نمیزارن شروع کنید
    4. معدا 19 دیپلم یه رزومه نسبتا خوب اس ان یو کایست میتونه بره معدل 18 نمیتونه باید بره دانشگاه پایین تر
    5. برای فوق امسال من که کارشناسی رو از بورسیه استفاده کردیم باید اگه فوق بخوایم از سفارت اقدام کنیم که مثلا امسال من اقدام میکنم با توجه به اینکه من مدرک زبان کره ای دارم و از استاد های اینجا توصیه نامه احتمالا مثل من یه چند نفر دیگه هم باشند کار اسونی نیست از ایران گرفتنش اما یه مدل دیگه هم برای فوق و دگترا داره فقز که اول به سه تا دانشگاه میفرستین ( زماناشون یکیه با اونی که به سفارت میفرستی) دانشگاه ها اگه قبول کردن میفرستن خودشون برا سفارت از اون روش سه تا ایرانی میگیرن از زوش مستقیم سفارت هم دو سه تا که تو روش دوم چون ما نیستیم یکم اوضاع بهتره به نظرم

لبخند همیشگتون ارزومه
    سلام ممنون از توضیحاتتون. میشه لطفا ددلاین دکترا رو بگید؟ باید از دانشگاه کره ای پذیرش داشته باشیم بعد این بورسو اقدام کنیم یا مستقیم فقط همینجا باید اقدام کرد؟
    !work hard in silence, let success make the noise

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط naghmeh69 نمایش پست ها
    سلام ممنون از توضیحاتتون. میشه لطفا ددلاین دکترا رو بگید؟ باید از دانشگاه کره ای پذیرش داشته باشیم بعد این بورسو اقدام کنیم یا مستقیم فقط همینجا باید اقدام کرد؟
    ددلاین دکترابهمن ماهه تقریبا
    از همین جا بیاد اقدام کنین

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط faribass نمایش پست ها
    گرفتن بورس تو مقطع کارشناسی خیلی سخته درسته؟برای رشته ی زبان و ادبیات کره اگه اقدام کنم شانسم بالا تر نمیره برای پذیرش؟
    هییم شانسه
    اگه وزارت علوم مدرسه کره ای ها کسی رو معرفی نکنه قبول میشه شد با معدلز19 و خوردی اما اگه معرفی کنه رزومه خیلی خوب میخواد
    بعد ادبیات کره ای میدونید چقدر سخت میشه اینجا ؟ اینجا فقط به 25 تا 30 درصد بالا کلاس نمره خوب میدن به نظر خودت میتونی تو ادبیات کره با کره ای رقابت کنی ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)