صفحه 49 از 60 نخستنخست ... 394041424344454647484950515253545556575859 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 592

موضوع: بورس دولت كره جنوبي | نجوه اقدام | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering seoul national university

پیش فرض پاسخ : بورس دولت كره جنوبي | نجوه اقدام | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط vestaAD نمایش پست ها
    این چیه؟ تو فرم یک تو قسمت چک لیست بود!

consent for verification of the record of D2 Visa

فرق seoul national university و seoul national university of science and technology چیه؟ دوتا دانشگاه جدان؟

من نمیدونم ایران گوگل در دسترس نیست ایا؟ عزیزم یه دانشجو حداقل کاری که باس بتونه انجام بده گوگلینگه
    http://www.topuniversities.com/unive...logy/undergrad
    SEOUL NATIONAL UNIVERSITY OF SCIENCE AND TECH
    رنکش 191 یه تو جهان منم تو گوگل زدم جون اصلا نمیدونستم این دانشگاه رو
    دانشگاه ما که sOUL NATIONAL UNIVERSITY
    هست 31 ا
    http://www.topuniversities.com/unive...sity/undergrad
    معلومه که یکی نیست
    سوال اول هم شما تافل دارین ؟ زبان انگلیسی هم امیدوارم مسلط باشین چون سخته بدون اون اینحا
    ① Two Recommendation Letters (from two different recommenders stated below, Form 5)
    نوشته دو تا توصیه نامه در فرم 5 . پس باید توصیه نامه ها تو فرم 5 گرفته شه فرک ها هم ته همون گاید لاینه .
    بلد باش که وقتی باید بروی ،بروی.این را به خودم گفتم ها!
    از جواب دادن به پیامهای خصوصی که بصورت عمومی‌ قابل مطرح شدن هستن معذورم( باور کنید اینجوری مفید تره )

Junior Member

سلام تو بخش
    KGSP –U FAQ
    این سوال رو مطرح کرده بودن من دقیقا متوجه نشدم منظورش چیه
    Q. I have obtained abachelor’s degree in my country. May I apply for the program?
    Under the current policy, it is not allowed. Until 2011 KGSP Undergraduate program, those who had a bachelor’s degree could apply for the program. But we changed the policy, where those who have yet to achieve a bachelor’s degree, but aspire to pursue it in Korea has priority in application for the program.

اگه دربارش توضیح بدین ممنون میشم
    ویرایش توسط Arezu1 : September 7th, 2015 در ساعت 04:51 PM

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه

یعنی قبلا کسایی که یه لیسانس داشتن حق داشتن دوباره برا لیسانس اقدام کنن الان حق ندارن غیر قانونیه
    از جواب دادن به پیامهای خصوصی که بصورت عمومی‌ قابل مطرح شدن هستن معذورم( باور کنید اینجوری مفید تره )

Junior Member

لیسانس رو تو کشو خودمون گرقته باشیم؟ یعنی من که الان دارم کارشناسی میخونم نمیتونم؟

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه

اگه تا بهمن مردک میگیری نه .اما اگه نمیگیری میخوی ول کنی چرا

Junior Member

نمیخوام ول کنم لیسانسم بهمن ماه سال آینده میگیرم میخواستم سال بعد درخواست بدم ولی مثل اینکه نمیشه

سلام دوستان عزیز یه سوال داشتم ممنون میشم کمکم کنید .

من لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه پیام نور با معدل 13.73 {البته مجبور بودم از 18 سالگی همزمان با درس کار کنم}--- رزومه خو ب و نسبتا پر بار---دوسه تا توصیه نامه خوب از اساتیدمطرح---مقاله داخلی---ایلتس 6.5 اکادمیک با اسپیکینگ 7.5 دارم .
    ممنون میشم راهنمایی کنید که ایا شانسی برا بورس ارشد در کره دارم یا نه.

ضمنا من از المان پذیرش گرفتم ولی" پول کافی" برای رفتن ندارم پس حتما مدارکم خوب بوده که پذیرش دادن اونم آلمان. لعنت به این پول بیاد

Junior Member Setareh1998 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    physics, Sao paulo

نقل قول نوشته اصلی توسط huckleberyfin نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز یه سوال داشتم ممنون میشم کمکم کنید .

من لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه پیام نور با معدل 13.73 {البته مجبور بودم از 18 سالگی همزمان با درس کار کنم}--- رزومه خو ب و نسبتا پر بار---دوسه تا توصیه نامه خوب از اساتیدمطرح---مقاله داخلی---ایلتس 6.5 اکادمیک با اسپیکینگ 7.5 دارم .
    ممنون میشم راهنمایی کنید که ایا شانسی برا بورس ارشد در کره دارم یا نه.

ضمنا من از المان پذیرش گرفتم ولی" پول کافی" برای رفتن ندارم پس حتما مدارکم خوب بوده که پذیرش دادن اونم آلمان. لعنت به این پول بیاد
    اگر sesoin عزیزراهنمایی میکرد بهتر بود
    ولی حالا منم نظرمو میگم
    شانستوون خوبه فکر میکنم
    ستاره>بهادری>27>سنندج>لیسانس >مازندران>فوق>سائوپائلو>فیز یک حالت جامد>حسرت به دل مونده پلیمر امیرکبیر>دختر 8 ساله(سوفیا)>پسر 5 ساله(سام)>دختر6ماهه(سارا)> درونگرا>اعتماد به نفس بالا>عاقل> نوازنده سه تار> از رشتم متنفرم

با سلام
    من دارای لیسانس مهندسی نرم افزار از یه دانشگاه غیر انتفاعی با معدل13.82
    کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی پیام نور با معدل16.30
    مدرک زبان آیلتس 6.5
    3تاisi با اینفکت صفر
    3تا کتاب چاپ شده و 1کتاب به زبان انگلیسی در مراحل چاپ
    داور کنفرانس ملی
    داور کنفرانس بین المللی
    حدود 25 مقاله در کنفرانس های ملی، بین المللی و منطقه ای
    مدرک ممیزی iso9001 : 2008
    و مدارک شرکت درکارگاها و کنفرانس های مختلف می باشم
    میخواستم بدونم شانس من برای گرفتن پذیرش و بورس دکترا چقدره؟؟؟؟؟
    وضعیت کار در کره چطوره؟؟؟میشه کار پیدا کرد؟؟؟؟ اینو بگم که هدف بنده زندگی و کار در خارج از کشور هستش
    با تشکر

Junior Member a747asma آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafaghad نمایش پست ها
    با سلام
    من دارای لیسانس مهندسی نرم افزار از یه دانشگاه غیر انتفاعی با معدل13.82
    کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی پیام نور با معدل16.30
    مدرک زبان آیلتس 6.5
    3تاisi با اینفکت صفر
    3تا کتاب چاپ شده و 1کتاب به زبان انگلیسی در مراحل چاپ
    داور کنفرانس ملی
    داور کنفرانس بین المللی
    حدود 25 مقاله در کنفرانس های ملی، بین المللی و منطقه ای
    مدرک ممیزی iso9001 : 2008
    و مدارک شرکت درکارگاها و کنفرانس های مختلف می باشم
    میخواستم بدونم شانس من برای گرفتن پذیرش و بورس دکترا چقدره؟؟؟؟؟
    وضعیت کار در کره چطوره؟؟؟میشه کار پیدا کرد؟؟؟؟ اینو بگم که هدف بنده زندگی و کار در خارج از کشور هستش
    با تشکر
    به نظر من شانستون خوبه با توجه به اینکه این همه مقاله و ... دارین// برای بورس دولت کره جنوبی به لینک زیر برید// البته اونوقت باید یک سال کره ای بخونید بعدا دوره دکترا شرو میشه تا اون جایی که من میدونم
    ولی شما چرا با استاد هماهنگ نمیکنید که بهتون فاند بدن؟ امکانش زیاد هست که بتونین از استاد فاند بگیرین
    من با یکی که تو کره دکترا میخونه حرف زدم میگفت میشه به راحتی با توصیه استاد کار پیدا کرد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)