صفحه 51 از 60 نخستنخست ... 4142434445464748495051525354555657585960 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 592

موضوع: بورس دولت كره جنوبي | نجوه اقدام | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : بورس دولت كره جنوبي | نجوه اقدام | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط soudgar نمایش پست ها
    سلام بچه ها میشه برای مقطع لیسانس هم با استاد مکاتبه کرد و فاند گرفت؟؟استادا به مقطع لیسانس فاند میدن مثه دوره های فوق و دکتری...
    یا اینکه میشه با یه استاد مکاتبه کرد بعد اگ اوکی داد استاده که فاند میده بعد اپلای کنیم؟؟؟
    من الان پیش دانشگاهیم رشته ریاضی و فیزیک رزومم خوبه البته تا الان یه چند نفری تو همین فروم گفتن خوبه حالا تعریف اژ خود نباشه...
    اطلاع چندانی ندارم اما مقطع لیسانس به زبان کره ای هست و مکاتبه با استاد تاثیری ندارد.

سلام اين بورسيه شامل رشته ي طراحي مد و فشن هم ميشه؟ در صورت وجود داشتن اين رشته ،داشتن مدرك مرحله ي اوليه طراحي لباس و خياطي ممكنه امتياز مثبت به حساب بياد؟

Junior Member

سلام دوستان.
    این هم بورس دولت کره جنوبی برای سال 2016 برای دانشگاه Kyungpook National University می باشد که ضمیمه فایل ها آورده شده است. دوستانی که مایل باشند تا مهلت معین شده مدارک لازم را ارسال نمایند.
    موفق باشید.

Korean Government(NIIED) announced the 2016 KGSP(Korean Government Scholarship Program) Application Guidelines, on Feb. 1, 2016.
    I hope you inform the informations to your friends in your country so that they can apply for KGSP at KNU in time.

I attached several pertinent documents including the 2016 KGSP application guidelines(by NIIED), the 2016 Guide for KGSP at KNU,
    KGSP-application forms, and a brochure. You can find them in our KNU homepage as well.
    Application (submission) deadline at KNU will be March 21, 2016.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member MV73 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mrjamal62 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    این هم بورس دولت کره جنوبی برای سال 2016 برای دانشگاه Kyungpook National University می باشد که ضمیمه فایل ها آورده شده است. دوستانی که مایل باشند تا مهلت معین شده مدارک لازم را ارسال نمایند.
    موفق باشید.

Korean Government(NIIED) announced the 2016 KGSP(Korean Government Scholarship Program) Application Guidelines, on Feb. 1, 2016.
    I hope you inform the informations to your friends in your country so that they can apply for KGSP at KNU in time.

I attached several pertinent documents including the 2016 KGSP application guidelines(by NIIED), the 2016 Guide for KGSP at KNU,
    KGSP-application forms, and a brochure. You can find them in our KNU homepage as well.
    Application (submission) deadline at KNU will be March 21, 2016.
    سلام .... من چند تا سوال درباره بورس سفارت دارم و ممنون میشم اگر اطلاعی دارید در اختیار منم بزارید...
    1. در راهنمای اقدام برای بورس دولت ،دو طریق قرار دادند که یکی سفارت و دومی دانشگاه هاست اما نوشته که اگر برای سفارت بفرستیم میتونیم 3 تا انتخاب داشته باشم و اگر برای یک دانشگاه بفرستیم میتونم فقط همون دانشگاه انتخاب کنیم.... حالا این سوال برای من پیش اومده که تفاوت اینها در چیه؟ شانس کدوم روش بهتره؟ و تاکید کرده که فقط میشه از یکی از این روش ها استفاده کنیم!!!
    2. در مورد فرم ها سوال داشتم... آیا باید مدرک تحصیلی دبیرستان هم بفرستیم؟ من که هنوز فارغ التحصیل نشدم برای Bachelor’s Diploma or Certificate of Degree : original copy چی باید بفرستم؟ آیا باید یک گواهی اشتغال به تحصیل لاتین بفرستم یا کلا این قسمت ندارم چون مشغول به تحصیلم؟ الان دارم روی یک مقاله کارکنم به نظر شما میتونم در قسمت Published Papers بنویسم؟
    3. تعداد توصیه نامه ها همون یکی باشه که خودشون گفتن یا میتونم بیشتر بفرستم؟ آیا تعدادش بیشتر بشه تاثیر مثبت یا منفی داره؟

پیشاپیش ممنون از راهنماییهای عزیزان

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering seoul national university

بچه ها کسی برای فوق یا دکترا این دفع بورسیه رو شرکت کرده ؟ چه خبر ؟
    بلد باش که وقتی باید بروی ،بروی.این را به خودم گفتم ها!
    از جواب دادن به پیامهای خصوصی که بصورت عمومی‌ قابل مطرح شدن هستن معذورم( باور کنید اینجوری مفید تره )

دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل (ذکر دقیق معدل به ارزیابی بهتر، کمک فراوانی می‌کند.)
    پیام نور + روانشناسی عمومی + ۱۵.۸۷
    نمره زبان (آیلتس و یا تافل) (به تفکیک مهارت‌ها)
    (S 28 . L 27 . W 29 . R 30 ) تافل
    نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing
    تاثیری داره؟
    گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه
    روانشناسی کودک
    ممنون میشم بگید برای بهتر کردن رزومه برای پذیرش با فاند کامل به ترتیب اولویت چکار هایی میشه انجام داد

Junior Member

سلام و تشکر از اینکه اطلاعات خودتونو به اشتراک میذارید.

در مورد بورس رشته (management engineering (industrial engineering در مقطع master اطلاعی دارید یا اینکه از کجا میتونم اطلاعات کسب کنم؟

Junior Member a747asma آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط Vahid2016 نمایش پست ها
    سلام و تشکر از اینکه اطلاعات خودتونو به اشتراک میذارید.

در مورد بورس رشته (management engineering (industrial engineering در مقطع master اطلاعی دارید یا اینکه از کجا میتونم اطلاعات کسب کنم؟

اطلاعاتی که من دارم اینه
    بورس رو یا میتونید برای بورس دولت کره جنوبی اقدام کنید که اگه تونستید این بورس رو بگیرید باید یک سال زبان کره ای بخونید اینم لینکش http://www.niied.go.kr/eng/contents....=78&menuNo=349
    یا هم اینکه برای بورس خود دانشگاه اقدام کنید و همچنین میتونید از استادی که دارید باهاش مکاتبه میکنید برای گرفتن پذیرش، ازش فاند بخواید

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

کسی برای این بورس شرکت کرد؟مهلتش تا کی بود؟
    اپلایش چطوری بود؟با ایمیل؟

Junior Member

بچه ها یه سوال، من میخوام نمرات لیسانسم رو از 4 حساب کنم باید تقسیم بر 5 کنم یا اینکه از سیستم wes استفاده کنم. البته یه تاپیک جدا بود ولی اونجا بیشتر روی آمریکا و اروپا و کانادا تمرکز شده بود. من میخوام بدونم که در کره جنوبی به چه صورته ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)