صفحه 52 از 60 نخستنخست ... 242434445464748495051525354555657585960 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 592

موضوع: بورس دولت كره جنوبي | نجوه اقدام | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورس دولت كره جنوبي | نجوه اقدام | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

این 900 هزار وونی که امسال نوشته بود، کلا فکر کنم همه ش خرج اجاره خونه بشه درسته؟ فکر میکنم مبلغش برای زندگی کم باشه.

Junior Member

سلام . من دانشجوی سال دوم لیسانس هستم به تازگی درباره ی kgsp شنیدم و شرایط و امتیازاتش رو دارم فایل فرمها رو دانلود کردم و خوندم. فقط یه سوال برام پیش اومده من الان باید فرمها رو دستی پر کنم و شهریور ماه به سفارت تحویل بدم؟ مدارکم رو هم ترجمه کنم و همزمان با فرم ها به سفارت ببرم؟
    داخل فرمها گزینه دارا بودن گذرنامه و گواهی سلامت هست آیا این ها رو هم قبل از قبول شدن باید آماده کنم و همزمان تحویل بدم؟
    ممنون میشم دقیق توضیح بدید که از کجا و چه مرحلی طی کنم؟

دانشگاه بین الملل رشته مدیریت صنعتی هستم ترم 4 و عضو انجمن علمی و دوتا ریکامندیشن از دو استاد مطرح دارم. رتبه کنکور زیر 500 بودم الانم معدل الفم و دوران دبیرستان هم جز نفرات برتر بودم . لوح های افتخاری مختلفی هم دارم مثلا رتبه زیر 100 در ازمون پیشرفت تحصیلی و رتبه اول وبلاگ نویسی و برگزاری همایش ها و ......
    مدارک ICDL - English Certificate C1 - HSE - Digital Business و Startup Weekend و ... رو دارم.
    چقدر شانس پذیرش این نوع بورس رو دارم؟
    ویرایش توسط bahagh : April 20th, 2016 در ساعت 12:34 PM

پیش فرض پاسخ : بورس دولت كره جنوبي

چجوری گرفتی؟! دمت گرم بابا

خانم رضوی رو از کجا باید گیر آورد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azam000 نمایش پست ها
    این 900 هزار وونی که امسال نوشته بود، کلا فکر کنم همه ش خرج اجاره خونه بشه درسته؟ فکر میکنم مبلغش برای زندگی کم باشه.
    بستگی به شهر محل زندگیت داره. بجز سئول، این پول برای بقیه شهرها واقعا کافیه. مثلا تو بوسان که دومین شهر کره است با 400 تا 450 هزار وون میتونی یک سوئیت مناسب با وسایل ضروری (بدون اتاق خواب) بگیری. با بقیه پولم به راحتی متونی زندگی کنی. خوابگاهای دانشگاها هم معمولا خیلی خوبن و ارزون. ولی داستان سئول یکم متفاوته. هزینه ها بالاست

نقل قول نوشته اصلی توسط azam000 نمایش پست ها
    در سنول اگه خوابگاه زندگی کنید و تماما غذای دانشگاه رو بخورید (که البته بد نیست فقط قیمتش مناسبتره) قبض تلفن و هزینه آرایشگاه و خرجهای ریز و درشت اولیه دیگه رو هم بهش اضافه کنید یه چیزی حدود 100 هزار وون در ماه براتون میمونه که میشه خرج تفریح و چیزای دیگه کرد. اما اگه خوابگاه زندگی نکنید، کم میاد چون حداقل 100 هزار وون باید بیشتر اجاره بدید، بعد قبض برق و گاز هم هست و هزینه رفت و آمد... با یک میلیون میشه خیلی با احتیاط بیرون خوابگاه زندگی کرد.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    کسی برای این بورس شرکت کرد؟مهلتش تا کی بود؟
    اپلایش چطوری بود؟با ایمیل؟
    قصد داشتم برای PHD اقدام کنم. چطور باید برای بورس دولتی اش اقدام کنم؟

Junior Member

سلام میخواستم بدونم یه نوع پذیرش کره برا خازجی ها اینه که بیان کره و?موزش زبان کره ای ببینند در طول 1/5 تا 2سال.اگه کسی ذر مورد این پذیرش اطلاعات کاملی داره لطفا بگید بهم.

Junior Member

و درمورد بورس با فاند یا بورس کامل شهریه میخوام بدونم شرایط دقیقش چیه که باشرایط خودم چک کنم؟ در صورتی که رشته ام It ترم 6 از پیامنور هستم کدوم دانشگاه ها امکان بورس این رشته رو دارن؟

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

نقل قول نوشته اصلی توسط Kimnahal نمایش پست ها
    و درمورد بورس با فاند یا بورس کامل شهریه میخوام بدونم شرایط دقیقش چیه که باشرایط خودم چک کنم؟ در صورتی که رشته ام It ترم 6 از پیامنور هستم کدوم دانشگاه ها امکان بورس این رشته رو دارن؟
    گایندسی که هرسال سایت مربوطه میده رو مطالعه کنین هم رشته های مورد بورس رو نوشته و هم شرایط و دانشگاه ها رو
    نقل قول نوشته اصلی توسط zibakaramali نمایش پست ها
    خانم رضوی رو از کجا باید گیر آورد؟
    خانم رضوی تا اونجایی که من درجریانم توی بخش فرهنگی سفارتن باید با سفارت تماس بگیرین و بگین وصل کنن بخش فرهنگی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)