صفحه 53 از 60 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 592

موضوع: بورس دولت كره جنوبي | نجوه اقدام | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

پیش فرض پاسخ : بورس دولت كره جنوبي | نجوه اقدام | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Kimnahal نمایش پست ها
    سلام میخواستم بدونم یه نوع پذیرش کره برا خازجی ها اینه که بیان کره و?موزش زبان کره ای ببینند در طول 1/5 تا 2سال.اگه کسی ذر مورد این پذیرش اطلاعات کاملی داره لطفا بگید بهم.
    یه نوع پذیرش نیست دوست عزیز هدف از این بورس اینه که زبان کره ای رو رواج بدن در دنیا شما یک سال اموزش زبان کره ای می بینین بعد ازتون امتحان می گیرن اگه نمره مورد نظر رو گرفتین اون موقع تازه وارد دانشگاه می شین

Junior Member

سلام دوستان،
    من تصمیم دارم تا امسال برای بورس دولت کره اقدام کنم.
    میخوام بدونم با رزومه ای که دارم، شانسم چقدره؟
    سابقه شرکت در 3 کنفرانس بین المللی دارم و مدرک مهارت CRM از Oxford
    0- رشتۀ فوق دیپلم – نام دانشگاه – معدل نهایی: مدیریت بازرگانی

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی" مدیریت بازرگانی

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی: مدیریت بازرگانی - بازاریابی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تربت جام، 17.00
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: IELTS SCORE 7، برای آزمون TOPIK هم آماده هستم.
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها -
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: 2 مقاله ISI و یک مقاله در مجله داخلی
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی -
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای Marketing/ MBA/ Business Management in Master
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: کره جنوبی
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) -
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): بورسیه دولت یا Full Fund

Junior Member

چطور میتونم اطلاعات کاملی از این مطلب داشته باشم.اگر امکان هست سایتشو بدین بهم.راستی این گایندسی ک میگین چیه؟

پیش فرض پاسخ : بورس دولت كره جنوبي

با سلام
    ممنون از اطلاعاتی که در اختیار افراد انجمن قرار می دهید. خواهر زاده ی من 18 سالشه و از 12 سالگی در مدرسه سفارت کره،کره ای میخونه و مهر ماه (September) امتحان topic داره،راستش من وبسایت http://www.niied.go.kr رو بررسی کردم و دیدم که درخواست اسکالرشیپ تنها از طریق سفارت امکان پذیره.منتها مراحلش رو انگار کامل ننوشتن.اول باید از دانشگاه مورد نظرش پذیرش بگیره و بعد درخواست The Korean Government Scholarship بده؟ و امتحان topic ش تاثیری داره؟

Junior Member

سلام دوستان. من باتوجه به اینکه معدل لیسانسم پایینه قصددارم مجددا برای لیسانس اقدام کنم
    اما متاسفانه معدل دیپلمم هم خیلی جالب نیست. رشته تجربی معدل کل دیپلم ۱۸/۶۸، معدل کتبی نهایی ۱۷/۴۱
    سوال اولم اینکه کدوم معدل ملاکه؟
    سوال بعدم اینه که برای بورس دولت شانسی دارم؟
    اگر مدرک تاپیک یک یا دو بگیرم تاثیر داره؟
    ممنون

Junior Member

اگر هم بخوام با لیسانسم اقدام کنم معدلم ۱۴ و خرده ای هست. رشتم هم لیسانس و ادبیات فرانسه, شانسی دارم که حداقل شهریه دانشگاهو ندم؟ هیچ بورسی نمیتونم بگیرم؟ هر بورسی حالا
    اگر ترجمه کتاب تاثیری داره میتونم کتابی که برای پایان نامم ترجمه میکنم رو چاپ کنم, میتونم اسم یه هیأت علمی هم مشترکا با اسم خودم بزنم که ارزش کتابم بره بالا.خواهش میکنم بگید شانسی دارم یا نه
    یه سوال دیگه اینکه اگه برای مستر بدون بورس اقدام کنم شانسم چطوره, هزینه ها پای خودم باشه

Junior Member

نتونستم پستم رو ویرایش کنم
    فراموش کردم بگم که هرتعداد لازم باشه میتونم توصیه نامه های خیلی خوبی بگیرم
    ضمنا ریزنمراتم نسبتا خوبه, فقط معدلم پایینه

پست قبلم رو اصلاح میکنمم : رشته زبان و ادبیات فرانسه

Junior Member

سلام
    میخواستم بدونم اگه کسی topic داشته باشه آیا نیازه باز هم اون یکسال رو بگذرونه؟ و اصلا بهش بورس میدن؟
    و اینکه اگه کسی دو تا دیپلم داشته باشه معدل کدومشون منظور میشه؟

Junior Member

سلام دوستان
    من یه چیزی هس که ذهنمو. رگیر کرده:/ با توجه به چیزایی که اینجا خوندم بعد از گرفتن بورس باید دوره زبان گذروند....
    ولی قبلا ب من گفته بودن ک بدون داشتن مدرک زبان کره ای عمراً بشه بورس گرفت و باید حتما مدرک زبان داشته باشی :|
    الان دقیقاً کدوم درسته؟ بدون مدرک زبان هم میشه برای مقطع لیسانس با معدل بالا و پیشینه‌ی عالی، اقدام کرد و بورس گرفت؟مدرک زبان انگلیسی هم دارم :|
    ممنون میشم جواب بدید چون خیلی مهمه این مسئله!!
    مرسی💗

Junior Member

سلام دوستان
    برای گرفتن این بورسیه محدودیت سنی هم داریم؟
    خانوما حتما باید ازدواج کرده باشن تا بتونن بورسیه رو بگیرن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)