صفحه 58 از 60 نخستنخست ... 848495051525354555657585960 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 592

موضوع: بورس دولت كره جنوبي | نجوه اقدام | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering seoul national university

پیش فرض پاسخ : بورس دولت كره جنوبي | نجوه اقدام | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mojita نمایش پست ها
    ممنون
    ۱. من هدفم اینه که بعد مستر، واسه دکترا امریکا اپلای کنم... به نظرتون کدوم دانشگاه رو انتخاب کنم؟
    ۲. اگه بورس بهم تعلق میگیره با این شرایطم، لازمه بازم استاد پیدا کنم؟
    ۳. من مدارکم اماده نیست و ترجمه نشده...فکر کنم باید واسه فال ۲۰۱۹ اقدام کنم درسته؟ ددلاین ها رو حدودا میدونین؟
    1. کیو اس رو برای رنکینگ رشته خودتون چک کنید اما کلا کایست اس ان یو یانسی کوریا یونیورستی پوستک خوبن . این بین کایست انگلیسیسه ۱۰۰ بقیه باید بین کورس های انگلیسی کره ای انتخاب کنید.
    ۲. هیچی ۱۰۰ درصد نیست من که اینجام و استادام رسما کلا سر اینکه من فوق کدوم لب برم هم سرم دعوا بود هم مطمعن نبودم بورسیه میگیرم و با استاد هماهنگ کردم .
    ۳. تو سایت دانشگاه ها چک کنید معموالا ۷ ۸ ماه قبل تر از شروع ترم
    بلد باش که وقتی باید بروی ،بروی.این را به خودم گفتم ها!
    از جواب دادن به پیامهای خصوصی که بصورت عمومی‌ قابل مطرح شدن هستن معذورم( باور کنید اینجوری مفید تره )

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering seoul national university

لینک بورسیه لیسانس برای پارسال هست . دوم سپتامبر گذاشتن فرمش رو یه دو هفته بعد هم ددلاین بوده . احتمالا از آلان آماده کنید برای بورسیه مدارک و بهتر باشه . امسالم تو همین وبسایت سفارت قسمت انگلیسی نوتیس هاش برین میذاره . فوریه هم برای فوق و دکترا میذاره.
    از اونجایی که این بورس سالی دو سه نفر میگیره . خیلی باید رزومه خوب باشه که بگیرنتون
    گود لاک
    http://overseas.mofa.go.kr/ir-en/brd...any_nm=&page=2
    بلد باش که وقتی باید بروی ،بروی.این را به خودم گفتم ها!
    از جواب دادن به پیامهای خصوصی که بصورت عمومی‌ قابل مطرح شدن هستن معذورم( باور کنید اینجوری مفید تره )

Junior Member

سلام دوستان میشه شانس گرفتن بورس را برای من برای کره جنوبی بگید؟
    لیسانس مهندسی صنایع با معدل 14.78
    فوق لیسانس مندسی صنایع با 14.6 و نمره پایان نامم 19.5
    1 مقاله اکسپت شده q1 isi و دوتا هم سابمیت شده. 7 ماهم سابقه کار مرتبط دارم.
    مشخصات همسرمم مهندس مکانیک خودرو با معدل 16.5 و 10 سال سابقه کار.

سلام seoin عزیز خسته نباشید
    ممنون ازاطلاعات خوبتون

کسی میدنه صفحه 22 گادیدلاین ک فرم های کارشناسی هست چجور باید پر بشه؟
    یه قسمت داره که نوشته rank و به صورت درصدی خواسته بنویسیم من نمیدونم چجوری باید رتبه ی دبیرستان رو به درصدتبدیل کنم

ممنون میشم اگر کسی بلده توضیح بده

سلام

چرا فرم های کارشناسی نمیزارن؟
    امروز دوم سپتامبر

سلام دوستان
    من شنیدم امسال فرم های مقطع کارشناسی اواخر شهریور ماه گذاشته میشه

درسته؟

Junior Member

سلام ... منظور از اینکه باید 1 نسخه اصلی و 3 نسخه کپی رو به سفارت ارسال کنیم چیه ؟ نسخه های اصلی رو که نمیتونیم واسشون ارسال کنیم توی خود داکیومنت هم نوشته شده که کپی اورجینال رو باید تحویل بدیم ؟

Senior Member kran آواتار ها

سلام
    دوستان کسی برای باز کردن حساب معمولی توی بانکهای کره (مثل Woory bank) به مشکل خورده؟
    آیا احتمال این هست که حساب برام باز نککند؟ در این حالت باید چیکار کرد؟

ممنون.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

Junior Member

سلام
    اول ممنون بابت کلیه توضیحات دوستان، خیلی عالی بود

ی سوال کسی با دانشگاه کیم یانگ(keimyung) کره جنوبی آشنایی داره؟ شرایط بورسیه؟ کلا برای ارشد کامپیوتر ارزششو داره؟

و سوال قبلی(سوال کاربر @kran) هم برام خیلی مهمه... شرایط جابجایی ارز و اینا، و چرا بعضی جاها هزینه دانشگاه رو به دلار نوشتن؟ مگه ارز رایج کره، وون نیست؟

ممنون میشم جواب بدین

Senior Member kran آواتار ها

دروود دوستان....

چند مدت پیش من یه سوال راجب به باز کردن حساب سوال پرسیدم و کسی جوابمو نداد... اما خودم میخام کاملش کنم....
    Woori bank برای من جساب باز کرد فقط یه کم زمانش بیشتر از بقیه افراد بود و یه سری مدارک بیشتر میخاست مثله پاسپورتو یه سری نامه از طرف دانشگاه.... حتی تونستم مستر کارت هم بگیرم اما تنها مشکل مستر کارت ایرانین اینه که فقط توی کره میشه ازش استفاده کرد و نمیتونی توی کشورهای دیگه ازش استفاده کنی این خیلی بده چون من حداقل سالی دو سه بار کنفرانس میرم توی امریکا و کشوهرهای اسیایی و اروپایی و نمیدونم این مشکل رو چطور رفع رجوع کن ظاهرن باید پول نقد همیشه با خودم ببرم....
    اما خیلی تو استرس بودم مبادا حساب واسم باز نکنن یا مشکل بانکی برام پیش بیاد اما خوشبختانه این مشکل هم رفع شد....
    خاستم به بقیه دوستان بگم اگر توی بانک خاصی مشکل براتون پیش اومده برید ووری بانک چون میتونید حساب باز کنید ظاهرن سفارت ایران با مدیرای بانک راجب به این مشکل صحبت کرده بود و تونسته بودن به قولهایی بگیرن...
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)