صفحه 7 از 60 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 592

موضوع: بورس دولت كره جنوبي | نجوه اقدام | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بورس دولت كره جنوبي

دوستان تا حالا کسی برای graduate program امسال اقدام کرده؟ اگه آره یه توضیح مختصر در مورد مدارک و سفارت و سایر قضایا امکان داره بده؟

Junior Member

سلام younicode عزيز شما مي توني يه توضيحي در مورد نحوه درخواست بورس دولتي كره به من بدي كه چطور اقدام كردي و چه مداركي فرستادي ؟

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering seoul national university

نقل قول نوشته اصلی توسط Younicode نمایش پست ها
    بچه ها من برای بورس دولتی از طریق دانشگاه کره اقدام کردم. حالا قرار مصاحبه گذاشتن کسی می دونه چجور سوالاتی قراره بپرسن.؟
    so simple questions...just why this university? what do u want to do there? what do u want to do after that .....and something like it ...
    بلد باش که وقتی باید بروی ،بروی.این را به خودم گفتم ها!
    از جواب دادن به پیامهای خصوصی که بصورت عمومی‌ قابل مطرح شدن هستن معذورم( باور کنید اینجوری مفید تره )

Junior Member

دوستان کسی امسال واسه ارشد اقدام کرده؟ مهلتش تموم شده یا نه؟

Banned

با سلام
    من چنتا سئوال داشتم :
    1 . من الان دانشجوی کاردانی هستم و خرداد درسم تموم میشه . میشه برای دوره کارشناسی این بورسیه اقدام کنم ؟؟؟
    2 . حتما باید مدرک زبان انگلیسی رو داشته باشیم ؟؟؟
    3 . میتونم نمرات و رزومه کاردانی رو توی فرم درخواست اعمال کنم ؟ ( با توجه به اینکه فوق دیپلم High Diploma به حساب میاد )
    4 . تدریس زبان کره ای که اونجا باید دوره اش رو بگذرونیم ف به صورت انگلیسی-کره ای هست یا فارسی-کره ای ؟؟؟

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering seoul national university

1.yeah u can but u must pass those two years again
    2.it is highly recommended to have it
    3.yes u can
    4.english-korean
    بلد باش که وقتی باید بروی ،بروی.این را به خودم گفتم ها!
    از جواب دادن به پیامهای خصوصی که بصورت عمومی‌ قابل مطرح شدن هستن معذورم( باور کنید اینجوری مفید تره )

Junior Member

نتایج امسال مستر اعلام شد.
    http://www.niied.go.kr/CommonBoard/b...ame=null&no=79

Senior Member nima_AA آواتار ها

با تشکر از krig1960 برای معرفی اطلاعات زیر

معرفی فرصتهای بورسی در کره جنوبی

Master’s Scholarship in Information and Communication Engineering at Chosun University, Korea

Department of Information and Communication Engineering announce Master’s Scholarship at Chosun University, Korea

Study Subject(s):Information and Communication Engineering
    Course Level:Master’s
    Scholarship Provider: Chosun University,Korea
    Scholarship can be taken at: Korea

Eligibility:
    An applicant and his/her parents must have foreign citizenship and come under each of the following: 1) Graduated or is going to graduate from a bachelor’s or master’s program in a foreign country (Dept. of Electronic Eng., Computer Science Eng., Information and Communication Eng., and IT related Eng.) 2) Must have IBT score of 80 (IELTS 6.0) or higher. 3) Must have superior CGPA 4) Nationality: Bangladesh

Scholarship Open for International Students: Yes

Scholarship Description: 1) Circuit/ASIC design and algorithm development for bio-medical area and communication 2) Financial support of tuition fees and living expenses.

How to Apply: By email

Scholarship Application Deadline: Contact Employer

http://eng.chosun.ac.kr/

...............................

PhD Scholarship in Image Data Processing at Mechanics of Materials Lab, Chonnam National University, Korea

Mechanics of Materials Lab announce PhD Scholarship in Image Data Processing at Chonnam National University, Korea

Study Subject(s):Image Data Processing
    Course Level:PhD
    Scholarship Provider: Mechanics of Materials Lab at Chonnam National University
    Scholarship can be taken at: Korea

Eligibility:
    We are looking for a Ph.D. student who has M.S. degree in computer engineering and has interests in a research topic, ‘image processing related to optical flow, image interpolation’.

Scholarship Open for International Students: Yes

Scholarship Description: A Ph.D. scholarship for image data processing (Mechanics of Materials Lab at Chonnam National University).

How to Apply: Contact Employer

Scholarship Application Deadline: 10 May, 2012

http://altair.chonnam.ac.kr/~i_jeon/
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کره جنوبی

باسلام.من مدتیه به تحصیل در خارج از ایران فکر میکنم.به کشورهای اروپایی و امریکایی علاقه ای ندارم و دوست دارم در اسیا به خصوص در کره ادامه تحصیل بدم.دانش اموز پیش دانشگاهی دبیرستان تیزهوشان هستم با معدل دیپلم 18و مسلط به زبان انگلیسی در سطح پیشرفته و امسال هم قراره ازمون تافل بدم.برای مدتی در یک اموزشگاه زبان انگلیسی تدریس می کردم و به این کار علاقه دارم.کمی هم زبان کره ای بلدم اما چون خیلی به این زبان علاقه دارم زود یاد میگیرم.
    چند تا سوال داشتم که خدمتتون عرض میکنم:

اگه بخوام در رشته ی ادبیات زبان انگلیسی یا اموزش زبان انگلیسی درس بخونم ایا میتونم بورسیه کامل بگیرم؟از کدوم دانشگاه؟

ایا فقط برای یک ترم بورسیه میدن یا برای کل تحصیل؟ مجموع هزینه ی تحصیل و زندگی چقدر میشه؟ایا میتونم کار پیدا کنم؟
    ایا برای ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس و دکترا هم میتونم در همین کشور و در همون دانشگاه درخواست بدم؟بورسیه چطور؟
    تا چه حد به کمک مالی پدر و مادرم نیاز دارم؟

خیلی خیلی ممنون میشم اگه به سوالاتم جواب بدین. اگر با توجه به شرایط من نکته ای مد نظرتون هست خوشحال میشم برام بنویسین.
    ویرایش توسط nima_AA : May 16th, 2012 در ساعت 02:36 PM

Junior Member avaava آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mut

Thumbs up پاسخ : بورس دولت كره جنوبي

نقل قول نوشته اصلی توسط Younicode نمایش پست ها
    بچه ها من برای بورس دولتی از طریق دانشگاه کره اقدام کردم. حالا قرار مصاحبه گذاشتن کسی می دونه چجور سوالاتی قراره بپرسن.؟
    دوست عزیز میشه بگید شرایط بعد از بورس چه جوره آیا بعدش کلا باید تو کره و واسه کره ای ها کار کرد یا جور دیگه هستش؟
    متشکرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)