صفحه 8 از 60 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 592

موضوع: بورس دولت كره جنوبي | نجوه اقدام | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : بورس دولت كره جنوبي

نقل قول نوشته اصلی توسط avaava نمایش پست ها
    دوست عزیز میشه بگید شرایط بعد از بورس چه جوره آیا بعدش کلا باید تو کره و واسه کره ای ها کار کرد یا جور دیگه هستش؟
    متشکرم

اگه موفق به گرفتنش بشين بايد يه سال زبان كره ايي بخونين ، كار خاصي فك نكنم بايد انجام بدين

Junior Member avaava آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mut

نقل قول نوشته اصلی توسط sh.m نمایش پست ها
    اگه موفق به گرفتنش بشين بايد يه سال زبان كره ايي بخونين ، كار خاصي فك نكنم بايد انجام بدين
    پس بورست میکنن این همه هزینه ات میکنن که فقط کره ای یاد بگیری!! یعنی چه!!
    امروز همان فردای است که من دیروز منتظرش بودم

نقل قول نوشته اصلی توسط avaava نمایش پست ها
    پس بورست میکنن این همه هزینه ات میکنن که فقط کره ای یاد بگیری!! یعنی چه!!
    چون مي خوان فرهنگ كشورشون رو گسترش بدن !

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کره جنوبی

نقل قول نوشته اصلی توسط NG95 نمایش پست ها
    باسلام.من مدتیه به تحصیل در خارج از ایران فکر میکنم.به کشورهای اروپایی و امریکایی علاقه ای ندارم و دوست دارم در اسیا به خصوص در کره ادامه تحصیل بدم.دانش اموز پیش دانشگاهی دبیرستان تیزهوشان هستم با معدل دیپلم 18و مسلط به زبان انگلیسی در سطح پیشرفته و امسال هم قراره ازمون تافل بدم.برای مدتی در یک اموزشگاه زبان انگلیسی تدریس می کردم و به این کار علاقه دارم.کمی هم زبان کره ای بلدم اما چون خیلی به این زبان علاقه دارم زود یاد میگیرم.
    چند تا سوال داشتم که خدمتتون عرض میکنم:

اگه بخوام در رشته ی ادبیات زبان انگلیسی یا اموزش زبان انگلیسی درس بخونم ایا میتونم بورسیه کامل بگیرم؟از کدوم دانشگاه؟

ایا فقط برای یک ترم بورسیه میدن یا برای کل تحصیل؟ مجموع هزینه ی تحصیل و زندگی چقدر میشه؟ایا میتونم کار پیدا کنم؟
    ایا برای ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس و دکترا هم میتونم در همین کشور و در همون دانشگاه درخواست بدم؟بورسیه چطور؟
    تا چه حد به کمک مالی پدر و مادرم نیاز دارم؟

خیلی خیلی ممنون میشم اگه به سوالاتم جواب بدین. اگر با توجه به شرایط من نکته ای مد نظرتون هست خوشحال میشم برام بنویسین.
    سلام.بستگی داره به دانشگاهی داره که انتخاب می کنین.اما فکر کنم وقتی هدف از این بورس رواج زبان کره ای باشه پس شاید همچین رشته ای رو نداشته باشن.2در حالت کلی تمام دوران تحصیلتون رو بورس میشین ولی رشته ای که شما انتخاب کردین رو نمیدونم!هزینه ها هم تاپیک جدا داره در همین انجمن که میتونین بهش مراجعه کنین.در مورد کار چیزی نمی دونم.اگه قرار باشه بورس بشین به کمک پدرومادر احتیاجی نیست!ولی توصیه ای که دارم چندتا از دانشگاه های کره هستند که به زبان انگلیسی اند میتونین توشون بگردین که ایا ادبیات انگلیسی دارن یا نه!چون فکر نمی کنم این رشته شامل بورس بشه!و اما در اسیا بورس ژاپن هم هست که خوشبختانه اون رشته هایی که شامل بورس میشه رو مشخص کرده ومتاسفانه ادبیات انگلیسی درش وجود نداشت فقط ادبیات ژاپنی بود.

Junior Member

اول از همه خیلی ممنون برای جوابتون! مورد دوم: بله برای رشته ی ادبیات و اموزش زبان انگلیسی بورس میدن. در دفترچه ی راهنما ی اس ان یو و چند دانشگاه دیگه چک کردم.

اول از همه خیلی ممنون برای جوابتون! مورد دوم: بله برای رشته ی ادبیات و اموزش زبان انگلیسی بورس میدن. در دفترچه ی راهنما ی اس ان یو و چند دانشگاه دیگه چک کردم.
    دفتر چه راهنماي snu ديگه كجاست ؟ اگه تو دانشگاه ديدين كه به اين تاپيك مربوط نيست ، و دانشگاه فك كنم ترم يك رو بايد با هزينه ي خودت بري اگه معدلت از يه حدي بيشتر بشه ترم بعد شهريه حذف ميشه و خوابگاه اينا هم كه جزو بورس نيست اصلا حالا بازم خودتون بگردين اما كشور گرونيه و هزينه ها بالاست

رشته و دانشگاه

بورسی که اینجا درموردش داریم حرف میزنیم بورس دولت کره س!اونی که توی دانشگاه نوشته شاید بورس مربوط به خود دانشگاهه!

Junior Member

اخه توی دفترچه بورس خود دولت کره رو هم قید کرده! و هم چنین اون بورسی که شما گفتین! معدل های بالا.

رشته و دانشگاه

میشه لینک این دفترچه هایی رو که میگین بدین!اتفاقا خیلی دلم میخواد رشته هایی که شامل بورس میشه رو بدونم.برام جالبه وقتی هدفشون اینه که زبانشون رایج پیداکنه واسه چی دیگه ادبیات انگلیسی رو بورس میکنن.

پیش فرض !پاسخ : بورس دولت كره جنوبي

اصلا هر رشته ايي مي خواين ايميل بزنين به ادميشن بگين بورس ميدين يا نه ! من واسه يه يوني اين كارو كردم جواب داد اما بعد از چند تا ميل ديگه بهم ج نداد

تقريبا همه ي انجينيرينگ ها (!) رو شامل ميشه مثل شيمي و برق و مكانيك و عمران و ...
    ویرایش توسط sh.m : May 19th, 2012 در ساعت 05:20 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)