صفحه 30 از 32 نخستنخست ... 20212223242526272829303132 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 311

موضوع: بازاریابی (Marketing)

پیش فرض پاسخ : بازاریابی (Marketing)

نقل قول نوشته اصلی توسط shahmnb نمایش پست ها
    Hi
    I only know about north america
    u need a toefl probably 100 and more
    also a gmat or gre
    and finally a good gpa
    despite engineering, u dont need to connect with a faculty member necessarily
    u could but it wont grantee anything
    for a good rank uni u need gmat more than 700
    all of them is fully funded for a phd
    finance is the most competitive, then marketing,...
    it will take 4-6 years to finish a phd
    good luck
    سلام،
    از شما بابت توضیحات خوبتون ممنونم. برای معدل خوب، کارشناسی معدلم اصلا خوب نبوده(13.97) و رشته هم مهندسی مدیریت اجرایی(پیام نور شیراز) ولی الان دوره ارشد رو تا الان معدلم بالای 19 هست و دانشجوی ترم 2 دانشگاه سیستان و بلوچستان هستم.

برای گرفتن تافل یا ایلتس(بالای 6.5) دارم تلاش میکنم و امیدوارم که بتونم بهش برسم.

راجع به gre و gmat اطلاعات زیادی ندارم، اما میخواستم بدونم که شما gre رو به چه دلیل پیشنهاد دادید؟

ایا نیاز هست که هم gre و هم gmat رو امتحان بدم؟ اگر که بخوام فقط gre general رو ازمون بدم، کافیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aminnobakht نمایش پست ها
    سلام،
    از شما بابت توضیحات خوبتون ممنونم. برای معدل خوب، کارشناسی معدلم اصلا خوب نبوده(13.97) و رشته هم مهندسی مدیریت اجرایی(پیام نور شیراز) ولی الان دوره ارشد رو تا الان معدلم بالای 19 هست و دانشجوی ترم 2 دانشگاه سیستان و بلوچستان هستم.

برای گرفتن تافل یا ایلتس(بالای 6.5) دارم تلاش میکنم و امیدوارم که بتونم بهش برسم.

راجع به gre و gmat اطلاعات زیادی ندارم، اما میخواستم بدونم که شما gre رو به چه دلیل پیشنهاد دادید؟

ایا نیاز هست که هم gre و هم gmat رو امتحان بدم؟ اگر که بخوام فقط gre general رو ازمون بدم، کافیه؟
    To my understanding, a GOOD GMAT or GRE would compensate your BsC low GPA! But it is not certain
    U would definitely get rejected for the top Universities because of your bsc gpa
    I said GMAT is better because they accept it better and u wont need to memorize 2000 or more complicated words , however the math is so much harder than GRE
    u need a7 and more Ielts I guess
    No one is enough
    yes it is enough
    good luck

نقل قول نوشته اصلی توسط shahmnb نمایش پست ها
    To my understanding, a GOOD GMAT or GRE would compensate your BsC low GPA! But it is not certain
    U would definitely get rejected for the top Universities because of your bsc gpa
    I said GMAT is better because they accept it better and u wont need to memorize 2000 or more complicated words , however the math is so much harder than GRE
    u need a7 and more Ielts I guess
    No one is enough
    yes it is enough
    good luck
    اگر بخوایم منطقی و دور از احساسات تصمیم بگیریم، برای چه حدی از دانشگاه ها احتمال پذیرشم بالاتر هست؟
    اگر بتونید دانشگاهی رو پیشنهاد بدید ممنونتون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط aminnobakht نمایش پست ها
    اگر بخوایم منطقی و دور از احساسات تصمیم بگیریم، برای چه حدی از دانشگاه ها احتمال پذیرشم بالاتر هست؟
    اگر بتونید دانشگاهی رو پیشنهاد بدید ممنونتون میشم.
    U can't go for top universities
    all depends on your Gmat
    but probably not for top 100
    I know Canadian universities.
    with a 650>GMAT u can go for McMaster(680), Concordia, HEC
    but with a GMAt of 730-750 u can go for Mcgill or York or Queens

Junior Member

سلام دوستان
    کسی میدونه خارج از ایران رشته بازرگانی بین الملل هست؟ اگه هست این رشته بهتره یا بازاریابی؟
    منظورم در مقطع دکتراست

نقل قول نوشته اصلی توسط alinf نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه خارج از ایران رشته بازرگانی بین الملل هست؟ اگه هست این رشته بهتره یا بازاریابی؟
    منظورم در مقطع دکتراست
    اینترنشنال بیزینسه
    تی ای درسش بودم و دپارتمان بازاریابی برای لیسانسا
    چند جا رشتشو دیدم
    ب نظر میرسه داره میاد رو بورس
    ولی مارکتینگ ب نظرم بهتره

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس مهندسی صنایع دانشگاه تهران دارم و در حال حاضر مشغول تحصیل در رشته eMBA در سازمان مدیریت صنعتی هستم. حدود 10 سال سابقه کار دارم و میخوام اگه بشه در خارج از ایران کار کنم. ولی فکر میکنم بهترین راه ورود به بازار کار خارج تحصیل باشه. از اونجایی که به مارکتینگ علاقه مندم دوس دارم یک ارشد دیگه بازاریابی خارج از ایران بخونم. ممنون میشم بفرمایید اصلا شانسی برای گرفتن پذیرش دارم یا نه و ثانیا کدوم کشور اروپایی رو پیشنهاد میکنید که راحت پذیرش بده و بشه مارکتینگ رو خوند
    ممنون

Junior Member

دوستان عزیز من لیسانسم مهندسی صنایع هستش ایا برای خوندن مارکتینگ میتونم اقدام کنم (برای کانادا)؟یا ایراد میگیرن چون لیسانسم مرتبط نیست .ممنون.

سلام دوستان.
    من با رشته آموزش زبان انگلیسی در مقطع ارشد میتونم از دانشگاه های امریکایی برای رشته بازاریابی پذیرش بگیرم؟ بعضی از دروس مربوط به روانشناسی و آمار و تحقیق مشابه دروس بازاریابیه.

Junior Member

سلام دوستان
    من کارشناسی رشته مهندسی از دانشگاه تهران دارم با معدل 14/66 و ارشد خواجه نصیر با معدل 17/72
    8 سال سابقه کار در شرکت های مختلف دارم به عنوان کارشناس مهندسی و کارشناس بازاریابی و فروش و مسئول بازاریابی و فروش

الان هم دانشجوی ترم اول مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی دانشگاه آزاد هستم و خوب اگر قصد اپلای و کار در زمینه مهندسی داشتم با لیسانس و ارشد مهندسیم اقدام می کردم.

قصد دارم برای phd برای رشته مدیریت ترجیحا بازاریابی بعد از ارشد اقدام کنم.

میشه لطفا توصیه کنین با توجه به اینکه هنوز اول راه ارشد هستم چه مسیری رو طی کنم تا به این هدف برسم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)