صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 71

موضوع: مدیریت فناوری اطلاعات (Information technology management)

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض مدیریت فناوری اطلاعات (Information technology management)

سلام ...

از دوستان کسی هست که در رشته تحصیل بکنه و بتونه اطلاعات بیشتری در این مورد بده ؟

http://en.wikipedia.org/wiki/Informa...ogy_management

.Great works are performed, not by strength, but by perseverance

پیش فرض پاسخ : آشنایی با مدیریت فناوری اطلاعات Information technology management

Yes,I'm studying in the Univ of Tehran

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض پاسخ : آشنایی با مدیریت فناوری اطلاعات Information technology management

سلام مهدی جان ..
    مرسی بخاطر پیغامت !
    اما من Finance می خونم ...
    در مورد IT بهتره از خودت بچه های IT بپرسین ..
    اطلاعاتشون خیلی کامل تره !

آقا مهدی عزیز
    منم مدیریت سیستم و بهره وری میخونم ، در مورد فناوری اطلاعات ، اطلاعاتم خیلی کمه و نمیتونم کمکی بکنم...
    ......

پیش فرض رشته های ترکیبی مدیریت و فناوری اطلاعات مثلManagement Information Systems

سلام! از دوستانی که برای مقطع دکتری برای این رشته یا رشته های ترکیبی IT و مدیریت از آمریکا یا کانادا پذیرش با فاند داشتن ممنونم می شم اطلاعات کاملی از تحصیلات لیسانس و فوق+ امتحاناتی که دادن و نمره+ مقاله + احیانا سابقه TA بودن و....رو اینجا بگذارند!

Junior Member

رشته مدیریت فناوری اطلاعات بیشتر به روش های تحقق یک سیستم بهره ور IT در سازمانها توجه میکنه و رویکردش هم بیشتر مدیریتی هستش.
    تفاوتش با مهندسی فناوری اطلاعات هم اینه که بچه های MITM بیشتر با اصول و فرآیندها آشنا میشن ولی بچه هایی که مهندسی IT میخونن با روشها و زبانها و ابزار.
    در ایران هم در حال حاضر در سه گرایش دانشجو می گیره که اطلاعات کاملش رو میتونی تو سایت دانشگاه تربیت مدرس بخونی:
    http://www.modares.ac.ir/persian/Fac...mpage/Home.htm
    اما اینکه وضعیتش تو خارج از ایران چطوره (مخصوصا در دکترا) سوالی هست که خودم هم شدیدا دنبال جوابش می گردم.

It may help to conside the two phrases as sciences.

Information Technology "Includes all matters concerned with the furtherance of computer science and technology and with the design, development, installation, and implementation of information systems and applications [San Diego State University]."

Information Management "(Data Analysis) [is] The manipulation, re-organization, analysis, graphing, charting, and presentation of data for specific management and decision-making purposes." [www.nalms.org]

To me, IT is the combination of hardware, software and processes that an entity uses to collect information, while IM is the means by which that information is made understandable, organized and stored.

Reference: WikiAnswers

دوستان عزیز، متاسفانه امکان مشاهده پیام‌های شما در اینجا برام مقدور نیست، همچنین اطلاعات من دیگه به روز نیست. اگر در زمینه کار پژوهشیتون سوالی هست که فکر می‌کنید می‌تونم کمک کنم، حتما ایمیل بزنید. در خصوص معلم زبانم باید بگم که ایشون ایران نیستن. موفق باشید!

Junior Member

دكتراي مديريت IT در خارج از ايران ( آمريكا، كانادا و اروپا) بصورت گسترده وجود داره. بايد در Business School ها يا دپارتمان مديريت دنبالش بگردين. عموما بعنوان يك گرايش دكتراي مديريت يا Business administration با نام MIS ارائه مي‌شه.

Junior Member

سلام
    مطمئن هستید که مدیریت it در کانادا به طور گسترده ای وجود دارد؟
    ولی من تحقیق کردم حداقل توی کانادا می دونم که تعداد معدودی (1 یا 2) دانشگاه مدیریت it دارند؛ اونهم فقط گرایش سیستم های اطلاعات مدیریت.
    اگه اشتباه می کنم لطفاً تصحیح کنید چون برای خودم هم خیلی اهمیت داره!

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

بله ...
    همونطوری که hfatemi گفت این گرایش وجود داره .. حالا من در مورد کانادا بطور خاص مطمئن نیستم اما در مورد کشورهایی مثل امریکا و حتی استرالیا من خیلی این گرایش رو دیدم ... سیستم های اطلاعات مدیریت همون MIS ه که هم بهش اشاره شده ... کلآ شما بیشتر باید توی business school ها دنبال این گرایش باشید ...

صفحه 1 از 8 12345678 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)