صفحه 2 از 32 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 311

موضوع: بازاریابی (Marketing)

پیش فرض پاسخ : ماركتينگ

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa1982 نمایش پست ها
    ممنونم
    ميتونيد تو كشورهاي اروپايي دانشگاهي رو به من معرفي كنيد

اگه نگاهی به رنکینگ ها بندازی می بینی که بهترین business school های دنیا تو امریکا و انگلیس هستند.(البته فرانسه و اسپانیا هم هر کدوم 3 تا دانشگاه خیلی خوب دارن)اما تو امریکا و انگلیس تعدادشون خیییییلی زیاده.
    واسه همین توصیه می کنم اگر از نظر مالی مشکلی ندارید حتما در اروپا، انگلیس را انتخاب کنبد.

از بچه ها کسی اطلاع داره فرق MA , MS د ر مارکتینگ؟ تو دانشگاههایی که من سرچ کردم واسه مارکتینگ این توش متغیر بود؟

MA و MS فقط مربوط به شاخه ماركتينگ نميشه
    تو همه رشته ها هست و بسته به كاري و پروژه اي كه شما بر ميداريد داره
    مثل اينكه مثلا حالت تحقيقاتي داشته باشه يا...
    YOU CAN WIN, IF YOU WANT

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

پیش فرض بازاریابی (Marketing)

سلام،
    با توجه به جمع شدن پاتوق قبلی دوستان مارکتینگ (!) و قدیمی و تقریبا غیرمرتبط بودن اون یکی تاپیک مارکتینگی که در این انجمن وجود داشت و در عین حال خیل مشتاقان مارکتینگ، پیشنهاد می کنم تمامی مباحث، تجربیات، نظرات و سوالات مربوط به گرفتن پذیرش در گرایش بازاریابی (Marketing) و زیرشاخه های اون در اینجا مطرح بشه.

Senior Member nima_AA آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بازاریابی (Marketing)

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidM نمایش پست ها
    سلام،
    با توجه به جمع شدن پاتوق قبلی دوستان مارکتینگ (!) و قدیمی و تقریبا غیرمرتبط بودن اون یکی تاپیک مارکتینگی که در این انجمن وجود داشت و در عین حال خیل مشتاقان مارکتینگ، پیشنهاد می کنم تمامی مباحث، تجربیات، نظرات و سوالات مربوط به گرفتن پذیرش در گرایش بازاریابی (Marketing) و زیرشاخه های اون در اینجا مطرح بشه.
    وحید جان به خاطر خودتم که شده پایم..............میدونم این کاره ای

خوب من بحث راجع به این موضوعات را پیشنهاد میدم :

1- معرفی گرایش های بازاریابی
    2- تفاوت پذیرش بازاریابی و کیفیت آموزشی در کشورهای مختلف
    3-فرصتهای شغلی و روند بازار کار
    4- نوشتن مقاله
    5- کنفرانسهای داخلی و بین المللی
    6- معرفی پذیرفته شدگان این رشته و متقاضیان جدید
    7- مقایسه بهترین دانشگاه ها و کورس های این رشته در دنیا
    8- دانلود منابع مرتبط

و ... فکر کنم کافیه
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

بسیار کار خوبی کردی وحید جان. اون تاپیک تازه داشت جون میگرفت که رئیس بزرگ درش رو تخته کرد. به نظرم میشد با تغییر عنوان حفظش کرد. حالا اگر دوستان سوالی داشته باشن، مام در کنار شما اینجا در خدمتیم
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahidM نمایش پست ها
    سلام،

Junior Member

من هم هستم اگه بچه ها کسی سوالی داره در مورد بازاریابی،به خصوص بچه هایی که میخوان برای دکترا در امریکا اقدام کنن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA.Marketing_دانشگاه تهران

مرسي دوستان كه حداقل پرچم بازاريابي رو بالا نگه داشتين.كسي از دوستان راجب بازاريابي بين الملل اطلاعات داره خصوصا براي گرفتن پذيرشش در مقطع فوق ليسانس
    آنکه می‌خواهد روزی پریدن آموزد، نخست می‌باید ایستادن، راه رفتن، دویدن و بالارفتن آموزد. پرواز را با پرواز آغاز نمی‌کنند

Member shm2008 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

سلام
    من به چند تا از بچه های اینجا پیام خصوصی زدم ، لطف کردن جواب دادن. چون دیدم در مورد ارشد مارکتینگ اینجا زیاد صحبت نشده ،حالا دوباره سوالمو با کمی تغییر مطرح می کنم که بقیه دوستان هم استفاده کنن:

امیدوارم حالتون خوب باشه. من دانشجوی لیسانس صنایع (تحلیل سیستم) امیرکبیر هستم. (حدودا 20 واحد مرتبط با مباحث بازرگانی داریم) و خیلی دوست دارم که در رشته marketing در خارج ادامه تحصیل بدم(برای ارشد سال بعد نه امسال). معدلم رو می تونم برای اپلای به نزدیک 17 برسونم و روی مقاله کار کردن هم دارم وقت می ذارم در مورد مارکتینگ . روی زبان هم کار می کنم. مسئله ای که دارم اینه که تقریبا هیچ کسی رو نمی شناسم که در دانشگاه های خارج مارکتینگ بخونه یا حتی به دنبال رفتن به این رشته باشه به خاطر همین هم خیلی دوست داشتم کسی رو پیدا کنم که اطلاعات خوبی در این زمینه داشته باشه. لطف کنید به این سوالات من اگه اطلاع دارید پاسخ بدید:
    1- من خیلی مصمم هستم که فاند بگیرم و خودم پول دانشگاه رو ندم ، اصلا واسه ارشد مارکتینگ به یکی مثل من به نظر شما جایی فاند می ده؟ فاند کامل چی؟
    2-ما درسی به اسم marketing در سیلابسمون نداریم ، این آیا مشکلی به وجود نمیاره؟من دیدم خیلی هاشون نوشتن درس های مرتبط با مارکتینگ باید پاس کرده باشی.
    3- فقط به دانشگاه های اروپا باید فکر کنم یا تو آمریکا و کانادا هم مارکتینگ( که به امثال من فاند بدن) هست؟
    4- رو کدوم دانشگاه ها بیشتر حساب باز کنم؟ می شه نام ببرین.
    5- من نمره هام خوبن ولی آمار رو به دلایلی خیلی خراب کردم، خیلی واسه پذیرش بد میشه؟
    6- اصلا شما کسی رو می شناسین که واسه ارشد مارکتینگ پذیرش گرفته باشه؟ میشه معرفیش کنید.

حالا که دیگه سوالا رو گذاشتی جوابایی هم که گرفتی رو بذار.
    نقل قول نوشته اصلی توسط shm2008 نمایش پست ها
    سلام
    من به چند تا از بچه های اینجا پیام خصوصی زدم ، لطف کردن جواب دادن. چون دیدم در مورد ارشد مارکتینگ اینجا زیاد صحبت نشده ،حالا دوباره سوالمو با کمی تغییر مطرح می کنم که بقیه دوستان هم استفاده کنن:

امیدوارم حالتون خوب باشه. من دانشجوی لیسانس صنایع (تحلیل سیستم) امیرکبیر هستم. (حدودا 20 واحد مرتبط با مباحث بازرگانی داریم) و خیلی دوست دارم که در رشته marketing در خارج ادامه تحصیل بدم(برای ارشد سال بعد نه امسال). معدلم رو می تونم برای اپلای به نزدیک 17 برسونم و روی مقاله کار کردن هم دارم وقت می ذارم در مورد مارکتینگ . روی زبان هم کار می کنم. مسئله ای که دارم اینه که تقریبا هیچ کسی رو نمی شناسم که در دانشگاه های خارج مارکتینگ بخونه یا حتی به دنبال رفتن به این رشته باشه به خاطر همین هم خیلی دوست داشتم کسی رو پیدا کنم که اطلاعات خوبی در این زمینه داشته باشه. لطف کنید به این سوالات من اگه اطلاع دارید پاسخ بدید:
    1- من خیلی مصمم هستم که فاند بگیرم و خودم پول دانشگاه رو ندم ، اصلا واسه ارشد مارکتینگ به یکی مثل من به نظر شما جایی فاند می ده؟ فاند کامل چی؟
    2-ما درسی به اسم marketing در سیلابسمون نداریم ، این آیا مشکلی به وجود نمیاره؟من دیدم خیلی هاشون نوشتن درس های مرتبط با مارکتینگ باید پاس کرده باشی.
    3- فقط به دانشگاه های اروپا باید فکر کنم یا تو آمریکا و کانادا هم مارکتینگ( که به امثال من فاند بدن) هست؟
    4- رو کدوم دانشگاه ها بیشتر حساب باز کنم؟ می شه نام ببرین.
    5- من نمره هام خوبن ولی آمار رو به دلایلی خیلی خراب کردم، خیلی واسه پذیرش بد میشه؟
    6- اصلا شما کسی رو می شناسین که واسه ارشد مارکتینگ پذیرش گرفته باشه؟ میشه معرفیش کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)