صفحه 4 از 32 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 311

موضوع: بازاریابی (Marketing)

پیش فرض پاسخ : بازاریابی (Marketing)

عزيزم من منظورم توو امريكاي شمالي بود نه دانشكاهاي معتبر ايران. حرفم هم اينه كه توو دوره ارشد كه زياد نيس و توو دوره دكتري هم مطلقا وجود نداره. ايران حسابش جداس.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_estaji نمایش پست ها
    چطور ميشه نداشته باشيم؟ من همين الان خيلي از دوستام دارن تو همين ايران دارن فوق ميخونن تو همين رشته بازاريابي بين الملل!

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

سلام،
    یکی از دوستان درخواست کرده بود چند موضوع جذاب برای تحقیق در زمینه بازاریابی بهش معرفی کنم. بنده هم در اینجا فایلی که استادم در اون لیستی از حوزه های تحقیقاتی رو بهم معرفی کرده بود ضمیمه کردم، امیدوارم مفید باشه.
    ضمناً به دوستانی که تازه می خوان شروع کنن به کار پژوهشی هم پیشنهاد می کنم که حتما اول زیرحوزه های کاری (Sub-field) خودتون رو مشخص کنین (مثلا از این لیست) و بعد تحقیقاتتون رو متمرکز توی نهایت دو سه زیرحوزه بازاریابی انجام بدین و از این شاخه به اون شاخه نپرین که بعد بتونین خودتون رو به عنوان یک محقق هدفمند به اداره پذیرش نشون بدین.
    موفق باشید
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دکتری مدیرت

سلام دوستان.ما که همین ترم اول ارشد یکی از استادا سره لج بازی لطف کرد و مارو انداخت تکلیفمون چیه؟یعنی باید بیخیال رفتن بشیم؟میشه راهنماییم کنید.من که کلا نا امید شدم.البته با وجود اینکه این درس افتادم باز معدلم16شد.

Senior Member nima_AA آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط KAMRANZAHEDFAR نمایش پست ها
    سلام دوستان.ما که همین ترم اول ارشد یکی از استادا سره لج بازی لطف کرد و مارو انداخت تکلیفمون چیه؟یعنی باید بیخیال رفتن بشیم؟میشه راهنماییم کنید.من که کلا نا امید شدم.البته با وجود اینکه این درس افتادم باز معدلم16شد.
    معدل فقط یکی از فاکتورهای پذیرش می باشد شما نگران نباشید سعی کنید تا زمان فارق التحصیلی بهترین شرایط ممکن را فراهم کنید برای ادامه تحصیل در این رشته .

برای فهمیدن شرایط دقیق نیز میتوانید به وب سایت دانشگاه مورد علاقه خود مراجعه کنید و جویا بشید چه حداقل ها و شرایطی را برای پذیرش احتیاج دارید
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

بچه ها کسی میدونه واسه دکترای بازاریابی کدوم کشور غیر آسیایی راحتتر پذیرش میده....فاندم نداد نداد...

ApplyAbroad Hero

Post پاسخ : بازاریابی (Marketing)

نقل قول نوشته اصلی توسط laplap65 نمایش پست ها
    بچه ها کسی میدونه واسه دکترای بازاریابی کدوم کشور غیر آسیایی راحتتر پذیرش میده....فاندم نداد نداد...
    بیشتر از اینکه بخواهید کشور-محور در تظر بگیرید سول شما دانشگاه محوذ هست، چون بالاخره دانشگاه ها هر چی از نظر رتبه وضع بهتری داشته باشند، رقابت برای اونها بیشتر و گرفتن پذیرش سختتذ و برعکس.
    inactive account

ممنون سیسکو عزیز، من تعداد زیادی از دوستان رو دیدم که با شرایط بسیار معمولی از دانشگاه های آمریکا و کانادا پذیرش گرفتن ولی وقتی خودم تحقیق می کنم می بینم همه دانشگاهای این کشورها مینیمم های سختی دارن،من خودم شرایظم بد نیست ولی بازم نا امیدم....می خواستم بدونم کدوم دانشگاها تو کدوم کشورها شانس پذیرش دکترای مدیریت بیشتری دارند،یعنی ایرانیهای بیشتری رفتن ....اگه می خواستم رشته مهندسی کارشناسو ادامه بدم خیلی راحتتر بود ولی مدیریت واقعا منابع اطلاعاتیمو محدوده...

[QUOTE=laplap65;647050]....می خواستم بدونم کدوم دانشگاها تو کدوم کشورها شانس پذیرش دکترای مدیریت بیشتری دارند،یعنی ایرانیهای بیشتری رفتن ....اگه می خواستم رشته مهندسی کارشناسو ادامه بدم خیلی راحتتر بود ولی مدیریت واقعا منابع اطلاعاتیمو محدوده...[/ QUOTE]

انگلیس از نظر تنوع رشته و دانشگاه بسیار وضعیت خوبی داره بعد از امریکا البته ............ این لیست 24 دانشگاه هستش که دکترای بازاریابی ارائه میکنند

PhD Marketing courses
    24
    Universities and Colleges in UK offer Doctoral degree

اینم لیست کامل در کل رشته ها :98 دوره دکترا

98 Universities and Colleges in UK offer Doctoral degree - PhD Business and Management courses

ویرایش توسط nima_AA : February 25th, 2012 در ساعت 10:49 AM
    . « آنتونی رابینز »

Junior Member

سلام دوستان
    من ارشد اجرایی از آزاد قزوین دارم با معدل 18 با 2 مقاله چاپ شده . واسه دکترای مارکتینگ می خوام اقدام کنم با فرض داشتنه حد نصاب آزمونها به نظرتون کجا شانس بیشتری واسه گرفتن پذیرش دارم.ممنون می شم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط shimapar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ارشد اجرایی از آزاد قزوین دارم با معدل 18 با 2 مقاله چاپ شده . واسه دکترای مارکتینگ می خوام اقدام کنم با فرض داشتنه حد نصاب آزمونها به نظرتون کجا شانس بیشتری واسه گرفتن پذیرش دارم.ممنون می شم راهنمایی کنید
    با توجه به شرایطی که دارین فقط 2 تا محدودیت برای قبولی در بهترین دانشگاهها دارین جی مت بالای 700 و ایلتس بالای 7 اینارو بیارین تقریبا بهترین جاها میتونین اقدام کنین
    . « آنتونی رابینز »

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)