صفحه 7 از 32 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 311

موضوع: بازاریابی (Marketing)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ماركتينگ

سلام
    من میخوام برای Phd (marketing program) اقدام کنم
    تافل ۱۰۴ . دارم برای جی آر ای هم میخونم (امکان رفتن از ایران و جی مت دادن) ندارم. الان سوالی که دارم اینه که می خوام به دانشگاه های آمریکا سر بزنم ولی رنکینگ کامل همه دانشگاه های امریکا در us news نیست(فقط تا ۱۰۱ رنکینگ قابل مشاهده هست) و مثل اینکه باید خریداری بشه. شما میدونید که من چجوری میتونم رنکینگ کامل us news رو پیدا کنم؟؟

ممنون میشم راهنماییم کنید
    یاسمین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ماركتينگ

سلام

من مدرک زبان انگلیسی ندارم ,لیسانس مدیریت صنعتی دارم ,اما دوره ی فوق لیسانسم رو دارم به انگلیسی در رشته ی بازاریابی بین الملل می خوانم ( البته مدرک زبان روسی دارم و مسلطم) ,می خواستم بدونم داشتن مدرک زبان الزامی هستش یا اینکه با تکیه به تحصیل به زبان انگلیسی میتونم برا دکترا پذیرش بگیرم یا نه ؟ و شما کجا رو پیشنهاد می کنید ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Business Management-Marketing

پیش فرض پاسخ : بازاریابی (Marketing)

سلام
    من فوق آزاد مارکتینگ می خونم معدلم 19.25 هنوز 10 واحد و پایان نامم مونده اما ساله دیگه تمومه. تافل و جی ار ای این ماه دارم میخام برای fall 2013 امریکا اپلای کنم. دارم مقاله کار می کنم هنوز چاپ نشده. فکر می کنید کدوم دانشگاه ها بهتر بتونم پزیرش بگیرم؟ آیا استادی یا دانشجویی اونجا سراغ دارید که کمکم کنه؟ با تشکر

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علمی کاربردی

آرش جان اگه جی مت و تافل نمره خوبی بیاری و یه مقاله به زبان انگیلیسی بدی از بهترین دانشگاه های دنیا حتما شانس داری یه سبد از دانشگاه های خیلی خوب و متوسط و معمولی انتخاب کن و بسم الله رو بگو عزیزم

سلام
    برای پروپزال دکترای مارکتینگ اگر نمونه یا .... دارید لطفا اینجا برای استفاده همه بگذارید چون خیلی احتیاج هست...ممنون

Senior Member nima_AA آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط laplap65 نمایش پست ها
    سلام
    برای پروپزال دکترای مارکتینگ اگر نمونه یا .... دارید لطفا اینجا برای استفاده همه بگذارید چون خیلی احتیاج هست...ممنون
    2 تا فایل ارسال میکنم امیدوارم مفید باشه

BUSINESS SCHOOL PhD SCHOLARSHIP RESEARCH PROPOSAL

School of Marketing, Tourism and Languages Guidelines
    for Writing a PhD Proposal
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

Junior Member

سلام ... یه راهنمایی می خوام.. از دوستانی که اطلاعات به روز و دقیق دارند می خوام راهنماییم کنن، لطفا:
    من 30 سالمه ، ارشد مارکتینگ تو الزهرا با معدل 17.5 گرفتم.. معدل لیسانسم هم رشته مدیریت دانشگاه سراسری شهرستان 16.5... موضوعم برندینگ و Brand Equity بود، کارم خیلی جدید و تک بود ولی بنا بر مشکلات خانوادگی تاحالا مقاله ندادم... به نظرتون ارزش داره روی phD full fund شروع کنم مقاله و امتحان زبان؟!!
    منظورم اینه که با این اطلاعات کلی چند درصد شانس پذیرش دارم با فرض اینکه زبانم و البته هوشم خوبه و مطمئنم نمره نسبتا خوبی تو امتحانات زبان خواهم آورد
    ممنون میشم راهنمایی دقیق منو بکنین.....

Member zrahmati آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت بازرگاني ، علامه طباطبايي

نقل قول نوشته اصلی توسط sarayi نمایش پست ها
    سلام ... یه راهنمایی می خوام.. از دوستانی که اطلاعات به روز و دقیق دارند می خوام راهنماییم کنن، لطفا:
    من 30 سالمه ، ارشد مارکتینگ تو الزهرا با معدل 17.5 گرفتم.. معدل لیسانسم هم رشته مدیریت دانشگاه سراسری شهرستان 16.5... موضوعم برندینگ و Brand Equity بود، کارم خیلی جدید و تک بود ولی بنا بر مشکلات خانوادگی تاحالا مقاله ندادم... به نظرتون ارزش داره روی phD full fund شروع کنم مقاله و امتحان زبان؟!!
    منظورم اینه که با این اطلاعات کلی چند درصد شانس پذیرش دارم با فرض اینکه زبانم و البته هوشم خوبه و مطمئنم نمره نسبتا خوبی تو امتحانات زبان خواهم آورد
    چرا كه نه ؟؟!!
    ببينيد دوست عزيز اگه قصد اپلاي براي كانادا و امريكا رو دارين كه اول از همه بايد تكليف نمره جيمت و تافل/آيلتس تون معلوم بشه
    اينكه زبانتون خوبه و باهوش هستيد توي اين آزمون ها كاملا معلوم ميشه
    اگه سابقه كارداريد كه خوبه
    براي مقاله هم وقت بزاريد خوبه (فقط مقاله اي بديد كه توش حرفي براي گفتن باشه نه اينكه صرف داشتن مقاله بريد يه كار ضعيف انجام بديد، اساسا توي رشته مديريت اساتيد خارج از كشور توقع مقاله از دانشجوي ارشد ندارن و اگه بخوايم با يه مقاله سمبل شده سرشون كلاه بزاريم ميفهمن )
    به موضوعاتي از جمله توصيه نامه از اساتيد و sop هم خيلي بايد توجه كنين چون خيلي از دانشگاه ها هيچ شناختي از ما ندارن و از طريق اين توصيه نامه و SOP هستش كه اونا يه شماي كلي از وضعيت دانشجو بدست ميارن
    ايشالله اگه از همين الان براي همه اين ها وقت بزاريد سال ديگه آذر-دي ماه ميتونين اپلاي كنين
    در مقطع دكتري 99% دانشگاه ها فاند ميدن به دانشجو، فقط مقدارش فرق ميكنه كه اونم بر اساس هزينه هاي زندگي متوسط در اون شهر خاص توسط دانشگاه تخمين زده ميشه (البته بعضي از دانشگاه ها هم هستن كه پروژه هاي خوبي دستشون هست و فاند خوبي هم به دانشجوها ميدن )
    فقط بايد براي جيمت خوب وقت بزاريد - تا جايي كه من ديدم دانشگاه هاي كانادا و امريكا خيلي روي اين نمره حساسن و در صورت نبودش اصلا پرونده دانشجو رو بررسي نميكنن

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

نقل قول نوشته اصلی توسط sarayi نمایش پست ها
    سلام،
    در استرالیا -برخلاف آمریکا و کانادا- بجز یکی دو دانشگاه از شما GMAT/GRE نمی خواهند. در عوض باید یک پروپوزال مختصر داشته باشین. در آنجا برای گرفتن اسکالرشیپ هم مهمترین عوامل معدل و سابقه تحقیقاتی شماس. شما معدل نسبتا خوبی دارین و اگه بتونین حداقل یک مقاله خوب (حتی کنفرانسی) هم چاپ کنین، بشرط داشتن آیلتس/تافل مطلوب می تونین به اسکالرشیپ امیدوار باشین. ددلاین اکثر اسکالرشیپ های استرالیا هم آخر آگوست هر سال هست.
    ..We shall meet in the place where there is no darkness

Junior Member

دوستانی که هستند به من مشاوره میدید جای من بودید چی کار میکردید

من رزومه ی خوبی دارم اینجا براتون میزارم
    1.لیسانس مدیریت بازرگانی دانشگاه تهران معدل 13.8
    2. فوق لیسانس مدیریت بازرگانی دانشگاه تهران معدل 17.95
    3. سه سال سابقه کار فروش و مارکتینگ
    4. دو تا مقاله علمی پژوهشی
    5. 3 ترم دستیار استاد برای کاربرد ریاضیات در مدیریت 2
    6. 2 ترم دستیار استاد برای درس مارکتینگ
    7. تدریس خصوصی در واحد ایثارگران دانشکده مدیریت دانشگاه تهران

همه ی اینارو مدارکشم دارم و جمع کردم

اما یه اتفاق بدی که افتاده اینه که دیروز جواب امتحان آیلتسم اومد و من 6 شدم حالم خیلی بده

حالا دو راه بیشتر ندارم
    1. اینکه دوباره بخونم امتحان زبان بدم که اونموقع دد لاین های امسال رو از دست میدم
    2. برای دانشگاه هایی که مینیمم 6 دارند اپلای کنم

من خودم مورد 2 رو ترجیح میدم اما میترسم این 6 کار دستم بده و بشه هزینه الکی و نتونم فول فاند بگیرم واسه دکترای مارکتینگ

میخوام برم واسه آمریکا اقدام کنم
    کمک میخوام
    شما بودید چی کار میکردید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)