صفحه 9 از 32 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 311

موضوع: بازاریابی (Marketing)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

پیش فرض پاسخ : بازاریابی (Marketing)

سلام میشه لطفا منو راهنمای کنید من لیسانس مدیریت دولتی از دانشگاه ازاد با معدل ۱۷٫۶۳ و فوق لیسانس MBAاز دانشگاه گیلان بامعدل ۱۸٫۱۳ ونمره پایان نامه ۲۰ شدم ۴تا مقاله isiو۲تامقاله کنفرانس بین المللی دارم و متاسفانه نمره زبان ندارم و یکی از مشکلات من هست و میخوام حتما برای دکترا پذیرش بگیرم کجا رو برای دکترای بازاریابی بهم پیشنهاد می کنید وایا بد.ن زبان گرفتن پذیرش امکان پذیر است؟ممنون از کمکتون

Senior Member nima_AA آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط parmisv نمایش پست ها
    سلام میشه لطفا منو راهنمای کنید من لیسانس مدیریت دولتی از دانشگاه ازاد با معدل ۱۷٫۶۳ و فوق لیسانس MBAاز دانشگاه گیلان بامعدل ۱۸٫۱۳ ونمره پایان نامه ۲۰ شدم ۴تا مقاله isiو۲تامقاله کنفرانس بین المللی دارم و متاسفانه نمره زبان ندارم و یکی از مشکلات من هست و میخوام حتما برای دکترا پذیرش بگیرم کجا رو برای دکترای بازاریابی بهم پیشنهاد می کنید وایا بد.ن زبان گرفتن پذیرش امکان پذیر است؟ممنون از کمکتون
    این فهرست برای دانشگاه های امریکا هستش
    این فهرست هم برای انگلیس بقیه کشورها هم در همین صفحه قابل انتخاب هستش

اینم فهرست دوره های دکترای بازاریابی بر اساس کشور و قاره ها

بدون نمره زبان تصورشم نکن حتما هم سعی کن نمره بالا تر از میانگین بیاری , در مورد دانشگاه های خوب فکر کنم نمره جی مت هم لازم داشته باشی علاوه بر نمره زبان

دوستان مطلع تر از من حتما اینجا شما را بیشتر راهنمایی میکنند
    زندگی یک هدیه است به ما حق ویژه، فرصت و مسؤولیت می‌دهد.
    باید به ازای آن، چیزی بازگردانیم و آن « خود اصلاح‌شده » ماست
    . « آنتونی رابینز »

Junior Member

سلام به همه دوستان خوبم
    من دنبال دوره دکتری مارکتینگ تو آمریکا بودم با آیلتس و جی آر ای، یعنی اگه تافل میخواست یا جیمت و
    اون دو تا رو قبول نداشت تو این لیست نیست
    یه دانشگاه هم هست که 1 هفته پیش آیلتس رو قبول کرد تو این لیست جاش کمه و اونم
    University of southern california (Marshal) هستش که 1 ماه پیش خیلی جدی نوشته بود ما به جای تافل اصلا آیلتس قبول نداریم الان یه هفته است که اوکی داده با مینیمم 7 قبول میکنه
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

دوستان این فایل هم هست، میخواستم با آیلتس 6 اقدام کنم، اینارو هم جمع وجور کردم که حول و حوش 6 بود
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    • نوع فایل: rar Book1.rar (11.1 کیلوبایت, 36 views)

سلام
    من خیلی دوست دارم اگر بشه برای دکترای بازاریابی و یا مدیریت(Science) پذیرش بگیرم از یکی از دانشگاهای آمریکا ولی با توجه به شرایطم اصلا نمی دونم میشه یا نه! من 30 سالمه و طبیعتا چند سالی میشه درسم تموم شده. اگر امکانش هست بچه های با تجربه تر بررسی کنند و بگند من اصلا اقدام بکنم یا نه! اگر هم امکان اقدام هست اسم چند تا دانشگاه رو ذکر کنید. ممنون

لیسانس مهندسی صنایع(سراسری) معدل 14.80
    فوق مدیریت بازاریابی(سراسری) معدل 17.10
    تافل 105 البته اسپیکینگ 28 شدم (فکر کنم بد نیست، آره؟)
    جی آر ای کوانت 800 و وربال 420 (فکر کنم کمه، آره؟) من جیمت نتونستم بدم چون وقتی تصمیم گرفتمم بدم دیگه خیلی دیر بود واسه خوندن در ضمن چون همه دوستام فنی بودن بهم گفتن همین کافیه
    مقاله 5-6 تا کنفرانسی (داخل و خارج) دارم اما ISI ندارم! البته یکی از کنفرانسهام خیلی خوبه
    سابقه تدریس دارم(3 سال)
    سابقه کار هم خوب که دارم

البته من امسال دکترا داخل قبول شدم اما نتونسم خودمو راضی کنم که ثبت نام کنم(!) لذا ثبت نام نکردم و از سال بعد هم محروم شدم

بهرحال نمیدونم چقدر شانس دارم و یا کجا!

ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط winterflower نمایش پست ها
    سلام
    من خیلی دوست دارم اگر بشه برای دکترای بازاریابی و یا مدیریت(Science) پذیرش بگیرم از یکی از دانشگاهای آمریکا ولی با توجه به شرایطم اصلا نمی دونم میشه یا نه! من 30 سالمه و طبیعتا چند سالی میشه درسم تموم شده. اگر امکانش هست بچه های با تجربه تر بررسی کنند و بگند من اصلا اقدام بکنم یا نه! اگر هم امکان اقدام هست اسم چند تا دانشگاه رو ذکر کنید. ممنون

لیسانس مهندسی صنایع(سراسری) معدل 14.80
    فوق مدیریت بازاریابی(سراسری) معدل 17.10
    تافل 105 البته اسپیکینگ 28 شدم (فکر کنم بد نیست، آره؟)
    جی آر ای کوانت 800 و وربال 420 (فکر کنم کمه، آره؟) من جیمت نتونستم بدم چون وقتی تصمیم گرفتمم بدم دیگه خیلی دیر بود واسه خوندن در ضمن چون همه دوستام فنی بودن بهم گفتن همین کافیه
    مقاله 5-6 تا کنفرانسی (داخل و خارج) دارم اما ISI ندارم! البته یکی از کنفرانسهام خیلی خوبه
    سابقه تدریس دارم(3 سال)
    سابقه کار هم خوب که دارم

البته من امسال دکترا داخل قبول شدم اما نتونسم خودمو راضی کنم که ثبت نام کنم(!) لذا ثبت نام نکردم و از سال بعد هم محروم شدم

بهرحال نمیدونم چقدر شانس دارم و یا کجا!

ممنون میشم راهنمایی کنید
    شرایط خوبی داری. به خصوص نمره زبانتون خوبه و نمره gre تون هم البته عالی نیست اما فکر می کنم نمره خوبی محسوب میشه. اما مهمتر از همه و مهمتر از معدل های شما و سوابق تحصیلی، مقاله ها و کارهای پژوهشی شماست. در راستای بازاریابی یا گرایش انتخابی آینده شما باشند که خیلی خوبه.
    inactive account

با سلام من دارم از multimedia university مالزی در رشته bachelor of business administration گرایش marketing فارق التحصل میشم. برای فوق تصمیم نگرفتم چکار کنم چه فیلدهایی را من میتونم برای مستر بخونم؟

معدلم 3.68 و ielts اکادمیک هم 8. میدونم ielts ممکنه به دردم نخوره و من اینو همینطوری و بدون هیچ خوندنی رفتم دادم

سلام و درود بر بچه های مارکتینگ
    من MBAدانشگاه تهران-مارکتینگ میخونم و در دانشکده مدیریت/میخواستم مقاله بنویسم با چن تا از اساتید صحبت کردم ولی یه جورایی دارم احساس میکنم در این دانشکده استاد به درد بخور گیر نمیاد/فقط میگن برو سرچ کن/کسی میتونه کمکم کنه چیکار کنم؟ شاید نباید این قسمت فروم این سوال را مطرح میکردم ولی جای دیگه جواب ندادن......

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

نقل قول نوشته اصلی توسط hooshang2020 نمایش پست ها
    سلام و درود بر بچه های مارکتینگ
    من MBAدانشگاه تهران-مارکتینگ میخونم و در دانشکده مدیریت/میخواستم مقاله بنویسم با چن تا از اساتید صحبت کردم ولی یه جورایی دارم احساس میکنم در این دانشکده استاد به درد بخور گیر نمیاد/فقط میگن برو سرچ کن/کسی میتونه کمکم کنه چیکار کنم؟ شاید نباید این قسمت فروم این سوال را مطرح میکردم ولی جای دیگه جواب ندادن......
    سلام هوشنگ خان،
    کاملاً درست احساس کردی دوست عزیز! در اون دانشکده و بخصوص در گروه بازرگانی به هیچ وجه دنبال اینکه استادی بتونه کمکی بهت بکنه نباش! اگر استاد خوبی هم وجود داشته یا بیرونش کردن یا بازنشستش کردن. کلاً بهتره در مورد اون دانشکده و اون گروه سکوت کنیم!

اما اگر برای مقاله کار کردن نیاز به کمک داری شاید بتونی کمی از دکتر خانلری کمک بگیری. البته اگه فیلدت به فیلدش بخوره.
    در غیر اینصورت بهت پیشنهاد می کنم بری سراغ دانشجوهای دکترا. در بین اونها کسی رو پیدا کنی که فیلدش بهت می خوره و همچنین روحیه کار تیمی و انتقال دانش هم داشته باشه (پیدا میشن همچین کسایی) و باهاش پیپر کار کنی. چون اونها هم انگیزه اش رو دارند و هم معمولاً روش تحقیق رو هم بخوبی بلدن.
    موفق باشید
    ..We shall meet in the place where there is no darkness

مرسی از راهنمایی شما وحیدجان
    خیلی وقت نیست که وارد این دانشکده شده ام اما زود به این نتیجه رسیدم که کاش میرفتم گرایش مدیریت در عملیات دانشکده فنی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)