صفحه 50 از 80 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 794

موضوع: معرفی کالج های آلمان و شرایط لازم برای ورود به کالج

پیش فرض پاسخ : معرفی کالج های آلمان و شرایط لازم برای ورود به کالج

دوستان فقط گواهي قبولي تو دانشگاه سراسري كافيه يعني لازم نيست كه دانشگاه حتما ثبت نام كنيم؟

Junior Member

سلام...
    من متولد ٧٣ هستم

من ديپلم كامپيوتر ( فني حرفه اي ) دارم با معدل ١٨.٥ و كارداني علمي كاربردي دارم با معدل ١٩.١٢ و ترم اول كارشناسي هستم در همون علمي كاربردي

مدرك زبان b2 و ielts 6.5 دارم

ميخواستم ببينم اصلا اميدي هيت براي مهاجرت يا نه؟

مثلا واسه كالج اقدام كنم يا وايسم تا اتمام درسم و واسه فوق برم؟؟؟

ممنون ميشم جوابم رو بدين

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina1236 نمایش پست ها
    سلام...
    من متولد ٧٣ هستم

من ديپلم كامپيوتر ( فني حرفه اي ) دارم با معدل ١٨.٥ و كارداني علمي كاربردي دارم با معدل ١٩.١٢ و ترم اول كارشناسي هستم در همون علمي كاربردي

مدرك زبان b2 و ielts 6.5 دارم

ميخواستم ببينم اصلا اميدي هيت براي مهاجرت يا نه؟

مثلا واسه كالج اقدام كنم يا وايسم تا اتمام درسم و واسه فوق برم؟؟؟

ممنون ميشم جوابم رو بدين
    شما کارشناسی رو تموم کنین و برای مستر اقدام کنین خیلی بهتره. قبولی کالج واقعا واقعا واقعا سخته.
    سحر نزدیک است...

*دوستان عزیز؛لطفا قبل از ارسال پیام،اول وبسایت مربوط به حیطه سوالتون(سفارت،دانشگاه،...) و بعد فروم و تاپیکهای مربوط رو کامل بخونید.*

سلام دوستان

با معدل دیپلم 19.5 ٬ پیش دانشگاهی 16.5 و مدرک زبان B1 آیا شانسی برای پذیرش کالج و نهایتا تحصیل در رشته پزشکی وجود داره؟

اگر با این معدل پیش دانشگاهی امیدی به پزشکی نیست٬ آیا میشه به داروسازی یا فیزیوتراپی امیدوار بود؟

ضمنا مدرک دیپلم بعد از ۲۰۱۱ گرفته شده آیا به مدرک قبولی کنکور بازم نیازی هست؟ با توجه به این لینک

چون هدف فقط پزشکی بوده با وجود رتبه ۳۰۰۰ قبولی در کنکور میسر نشد! اگر وجود این مدرک الزامیه آیا میشه پیام نور در یک رشته علوم پایه ثبت نام کرد و به استناد اون پذیرش گرفت؟

با تشکر

پ.ن: این سوالات رو برای یکی از بستگان پرسیدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط MaHee نمایش پست ها
    سلام دوستان

با معدل دیپلم 19.5 ٬ پیش دانشگاهی 16.5 و مدرک زبان B1 آیا شانسی برای پذیرش کالج و نهایتا تحصیل در رشته پزشکی وجود داره؟

اگر با این معدل پیش دانشگاهی امیدی به پزشکی نیست٬ آیا میشه به داروسازی یا فیزیوتراپی امیدوار بود؟

ضمنا مدرک دیپلم بعد از ۲۰۱۱ گرفته شده آیا به مدرک قبولی کنکور بازم نیازی هست؟ با توجه به این لینک

چون هدف فقط پزشکی بوده با وجود رتبه ۳۰۰۰ قبولی در کنکور میسر نشد! اگر وجود این مدرک الزامیه آیا میشه پیام نور در یک رشته علوم پایه ثبت نام کرد و به استناد اون پذیرش گرفت؟

با تشکر

پ.ن: این سوالات رو برای یکی از بستگان پرسیدم.
    معدلشون خوبه.میشه حدود 1.5 تا 1.8 تو سیستم آلمان.
    مسئله اصلی کالج های آلمان،امتحان ورودی و قبول شدنه که قبولی هرکس صرفا بر اساس نمره امتحانش نیست.و این سخت میکنه مسئله رو.
    قبولی کالج اصلا تضمین نمیکنه که شخص حتما رشته ای رو که اپلای کرده بعد از دوره کالج میتونه بخونه.بعد از کالج امتحان FSP هست که مثل کنکوره.نمره این امتحان با نمرات کالج و دیپلم و پیش میانگین گرفته میشه و اون میشه نمره کلی.برای پزشکی اکثرا نمره های بین 1 تا 1.3 قبول میشن.البته بازم بستگی به بقیه متقاضیا داره.هرچی نمره بقیه بهتر باشه،قبولی سخت تره. ولی غیرممکن هم نیست!
    بعضی از کالج ها با uni-assist کار نمیکنن و طبعا شرایط پذیرششون هم متفاوته
    سحر نزدیک است...

*دوستان عزیز؛لطفا قبل از ارسال پیام،اول وبسایت مربوط به حیطه سوالتون(سفارت،دانشگاه،...) و بعد فروم و تاپیکهای مربوط رو کامل بخونید.*

نقل قول نوشته اصلی توسط a013 نمایش پست ها
    معدلشون خوبه.میشه حدود 1.5 تا 1.8 تو سیستم آلمان.
    مسئله اصلی کالج های آلمان،امتحان ورودی و قبول شدنه که قبولی هرکس صرفا بر اساس نمره امتحانش نیست.و این سخت میکنه مسئله رو.
    قبولی کالج اصلا تضمین نمیکنه که شخص حتما رشته ای رو که اپلای کرده بعد از دوره کالج میتونه بخونه.بعد از کالج امتحان FSP هست که مثل کنکوره.نمره این امتحان با نمرات کالج و دیپلم و پیش میانگین گرفته میشه و اون میشه نمره کلی.برای پزشکی اکثرا نمره های بین 1 تا 1.3 قبول میشن.البته بازم بستگی به بقیه متقاضیا داره.هرچی نمره بقیه بهتر باشه،قبولی سخت تره. ولی غیرممکن هم نیست!
    بعضی از کالج ها با uni-assist کار نمیکنن و طبعا شرایط پذیرششون هم متفاوته
    بسیار ممنونم دوست عزیز

ممکنه در رابطه با آخرین سوالام٬ مدرک قبولی دانشگاه و ثبت نام پیام نور هم راهنماییم کنید!
    که آیا ممکنه با ثبت نام در دانشگاه پیام نور شرط قبولی در دانشگاه های ایران را برآورده کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط MaHee نمایش پست ها
    بسیار ممنونم دوست عزیز

ممکنه در رابطه با آخرین سوالام٬ مدرک قبولی دانشگاه و ثبت نام پیام نور هم راهنماییم کنید!
    که آیا ممکنه با ثبت نام در دانشگاه پیام نور شرط قبولی در دانشگاه های ایران را برآورده کرد؟
    راجع به این موضوع اطلاعی ندارم.فکر کنم یه تاپیک راجه به ارزشیابی مدارک دانشگاههای ایران باشه.سایت آنابین هم هست
    سحر نزدیک است...

Junior Member

با عرض سلام
    من سطح A2 رو تازه شروع كردم به نظرتون ميرسم براي سال بعد تو آلمان باشم(تمام وقت دارم ميخونم)
    و سوال ديگه : من ترم 3 مكانيك شهيد عباسپور هستم رتبه كنكورم 1500 معدل ديپلم 19 پيش 18 تو آلمان بايد حتما برم كالج يا دانشگاه ها هم منو قبول مي كنن(ميخوام از اول بخونم)20 سالمه
    (اگه طراحي صنعتي بخوام بخونم چون رياضي هستم كالج هاي هنر قبولم ميكنن براي امتحان ورودي)
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_j نمایش پست ها
    با عرض سلام
    من سطح A2 رو تازه شروع كردم به نظرتون ميرسم براي سال بعد تو آلمان باشم(تمام وقت دارم ميخونم)
    و سوال ديگه : من ترم 3 مكانيك شهيد عباسپور هستم رتبه كنكورم 1500 معدل ديپلم 19 پيش 18 تو آلمان بايد حتما برم كالج يا دانشگاه ها هم منو قبول مي كنن(ميخوام از اول بخونم)20 سالمه
    (اگه طراحي صنعتي بخوام بخونم چون رياضي هستم كالج هاي هنر قبولم ميكنن براي امتحان ورودي)
    ممنون
    اگر در ایران 2 ترم یا بیشتر دانشگاه(دولتی) رفته باشید،میتونید آلمان مستقیم برید دانشگاه و همون رشته یا رشته مشابه رو بخونید.مدرک DSH یا TestDaF (بسته به دانشگاه) باید داشته باشید.
    سحر نزدیک است...

Junior Member

ممنون
    -من یکم بد نوشته بودم-منظورم این بود که کالج های هنر اجازه تحصیل به من میدن چون ریاضی هستم(ببخشید اینجا مطرح کردم تو فروم های دیگه خیلی کلی گفته شده)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)